Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

14-08-2005 Ağva Gezisi resimleri ve macerası

Motovento
    REKLAM ALANI
    aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    baron985, Kardeşimhemen yap ben bu işin peşini bırakmam
    \"Turkish Choopers\"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aydinynr, hallederiz

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    beyler bu fimlerin bandrolu varmı jandarmadan korkarkene mali şube polislerinden hiç korkunuz yok jandarmadan korktuğunuz kadar çok tehlikeli çok tehlikeli

e_erdun,

neyse fazla konu dışına çıkmayalım. çok dağıldık. geziden bahsedelim. vede şu süpriz olayı açıklansın artık

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    konunun dışına çok çıktınızda pasoport varmı vize aldınızmı bu formda konumuz şile-ağva gezisi deiğilmi alman kolay kolay vize vermiyo

Motosikleti
    şarköy gezisi için düşüncelerinizi bekliyorum

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Arkadaşlar dün akşam notebook'um arızalandı. Bu gün halledicem olayı. Gezi kararını da haftasonu buluşmada masaya yatıralım. Herkesin istediği olsun. Şarköye ben de sıcak bakmaya başladım..

Arkadaşlar benim soyisim yazılmamış, listenin son hali şöyle oldu ancak hala 2 eksik var;

baron985 +1 = Baris ER+ Mustafa Kemal Aydın
    exspres= Mehmet Tellioğlu
    thunderkiller=Önder Parıldamış
    eyong=Olcay
    freeozkan = Özgür Özkan
    chatnoir Umut bilmiyorum
    rüzgarsevdal1s1 = Hasan HERYER (ailenizin muhabiri)
    ayd1n = Aydın Yener
    e_erdun = Ercüment Erdun
    ubaykal ve eşi = Ümit Baykal (ben)

hadi abi şu süpriz olayına girelim yoksa herkeze plaketmi yaptırıyosun

arkadaşlar bence haftaya gidelim bu hafta benim için biraz zor gelmesi haftaya giderseniz bende gelirim, haftaya gidelim haftaya

RUZGARSEVDALISI, +1. zaten bu hafta biryerde bulusup konusalim diyoruz

evet çok mantıklı gideceğimiz yerleri kararlaştırırız

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı RUZGARSEVDALISI adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar benim soyisim yazılmamış, listenin son hali şöyle oldu ancak hala 2 eksik var;

baron985 +1 = Baris ER+ Mustafa Kemal Aydın
    exspres= Mehmet Tellioğlu
    thunderkiller=Önder Parıldamış
    eyong=Olcay
    freeozkan = Özgür Özkan
    chatnoir Umut bilmiyorum
    rüzgarsevdal1s1 = Hasan HERYER (ailenizin muhabiri)
    ayd1n = Aydın Yener
    e_erdun = Ercüment Erdun
    ubaykal ve eşi = Ümit Baykal (ben)

hadi abi şu süpriz olayına girelim yoksa herkeze plaketmi yaptırıyosun
    Eksik olan ne? Ne kaçırdım ben hıı? hani? ney?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Eyong, soyismini yazsana

bladeofdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo GT250R olcek inşallah

jinlun ve mondeal gezisi olmuş

merhabalar resimlerden gördüğümkadarıyla gezi mondeal ve jinlun gezisi görünümünde bu kanuni tiger iyi değilmidekimsede yok.tiger veya 600ccsport arasında kararsızım. aydınlatırsanız sevinirim.
    slmlr

bladeofdark, 600 cc sportla hangi motor dedin pardon

bladeofdark, arkadasim tamamen zevk ve istek meselesi. bunlarin goruntusu hosumuza gidiyor bizim. Ayrica burasi bunun sorunun yeri degil sanirim. cunku modellerin tartisildigi cok konu var.oralardan cok ayrintili bilgi alabilirsin

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri

Re: jinlun ve mondeal gezisi olmuş

Alıntı bladeofdark adlı üyeden alıntı
    merhabalar resimlerden gördüğümkadarıyla gezi mondeal ve jinlun gezisi görünümünde bu kanuni tiger iyi değilmidekimsede yok.tiger veya 600ccsport arasında kararsızım. aydınlatırsanız sevinirim.
    slmlr
    Mondeal kimde vardı yaa ben hiç görmedim hem o motorlar istanbul dışına çıkabiliyor mu???

Asya Jinlun elele
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    bu hafta çayır çimen deniz toplantısımı bi cumaretsi pazar be haftada pazarlar hep gezi hep gezi rüzgar sevdalısı hayırola çalışacanmı hafta sonu

e_erdun, yok erdun abi çalışmıycam ama bu hafta çıkmasak maddi açıdan dar boğazdayım patron haftaya geliyo tatilde bide bakımı geldi motorun bakıma götürmem gerekiyo ama haftaya gidebilir benim için bi sorun olmaz

Bu güzel foruma daha şimdi kayıt oldum ve öncelikle herkese saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum. Ağva geziniz süper olmuş, tesadüfki tesadüfki o gün bende ağvaya gitme niyetindeydim ama ani bir kararla sofular köyüne direksiyon kırdım, 2 gün önce bu siteye girmiş olsaydım benim 4 tekerlekliyi 2 tekerlek üzerine kaldırıp takılırdım peşinize valla ama kısmet işte, birde dikkat ettiğim bir durum var, gezi sırasında büyük coğunluk JİNLUN marka motor kullanmış, motoru reel olarak yakından gördüm albenisi çok olan bir motor ve göze çok hoş görünüyor, lakin 38 senelik motorcu bir abimiz bu motorları itin şeyine sokup çıkarmış bir forumda iki yıllanmış motorcuyla beraber en ince ayrıntısına kadar incelemişler ve somunların bile tek sıkımlık ve çok dandik olduğunu söylemişler, ayrıca motorunun 130 kilo için yeterli olamayacağını yokuşlarda çok zorlanacağını yazmış bunu ben deneyenlerden öğrenmek istiyorum, acaba gerçekten çinliler bir malı sadece görünüştemi güzel yapıyorlar kendi kanaatime gelince gerçekten kalıbını ve kendini gösteren bir motor ve 3 milyar 800 milyon olması (250cc) bu motora + puan kazandırıyor, marka olarak sıfır bir chooper almaya kalksak şimdi en düşük cc leri için 8 - 10 milyar bayılmak gerekir . fiyatı ve güzelliği açısından bende bu motordan almayı düşünüyorum ve bu motoru burda denemiş bir sürü insanın bilgilerinden yararlanmak istiyorum bu konudaki deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim, bu motor hakkında öncelikle sormak istediğim 250 cc lik versiyonu ile düz yolda yapabildiğiniz maksimum hız miktarı nedir , kısacası nasıl bir makine işte kullanım olsun sağlamlık olsun bu konuda aydınlatırsanız beni sevinirim, tekrar saygılar
    Korkunun ecele faydası yoktur, motorsikletlerden korkmayalım ;)

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler