Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kırmızı şimşeğim ile 2. sefer denizli yolculuğum

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Evet 2.kez denizli yollarına düştüm.Biraz problemli bir yolculuk oldu ama yinede keyifliydi doğrusu.gün doğduktan bir iki saat sonra yola çıktım.

Henüz yola çıkarken

Farımda hep açık yolumda

Yola çıkarken henüz 1877 km deyim

Dünya çok küçük.Fotoğrafı çektim yola tekrar çıkacam.Arkama bir baktım oda ne!!! Teyzemler geliyor arabayla.Onlarda denizliye gidiyorlarmış.Kimin aklına gelir şehirler arası yolda akrabayla karşılaşmak.Biraz sohbetten sonra onları yolladım.

Turgutluda depoyu fulledim ve yola devam

Yola devam...

Salihlide geride kaldı...

Ben herzamanki gibi alaşehir yolu üzerinden devam ediyorum.Şu ana kadar 5 dk'lık benzin molası dışında mola vermedim.

Alaşehir güzergahına yöneldim.Alaşehire 35 km civarı yolum var.Dinlenmeden yola devam

Ve levha hemen beni bilgilendiriyor

Alaşehir ovasındaki üzüm bağları ve arka plandaki heybetli dağlar.İsimlerinide biliyordum ama şimdi çıkartamadım

Yola çıkalı ortalama 200 km oldu.2 buçuk saattir yoldayım.Artık bi çay içip bişeyler yemek lazım.Bir köye duruyorum.

Böreğimi aldım çayımı söyledim.Şimdi ziyafet zamanı.Ama birazdan aksilikler ardarda gelmeye başlayacak

Yemeğimi yedim yola çıkacam oda ne egzosun kelepçelerinden birisi kopmuş.Ben 200 km yola dinlenmeden dayandım ama egzos kelepçesi dayanamamış.Yapcak bişey yok tek kelepçeyle yola devam.20 km sonra garip bir ses duymaya başladım ve bir anda kendimi java kullanıyor zannettim.Çünkü egzos borusu manifolt çıkışından koptu.Allahtan yanımda takım taklavat vardı ve idare etcek şekilde bişeyler yaptım ve 20 km kadar o şekilde gittim.Neyse bu olay bana 20 liraya patladı.Tabi bu olaydan sonra fotoğraf çekmek aklıma gelmedi birdaha...

Ve denizli'deyim.268 km'lik yolu geride bıraktım.Motor şu anda denizli'de.Sabah denizli yolcusuyum.motoruma kavuşuyorum kısa bir aradan sonra.tekrar yollara düşene kadar şimdilik hoşçakalın.herkese kazasız belasız sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Yüreğine sağlık kardeş güzel gezmişsin devamlarını bekliyoruz..
    Allah kaza bela vermesin..
    [I]Sen varken reklama gerek yok...[/I]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    güzel gezi ama aksilikler canını sıkmıstır o yüdn cıkmadan önce kontrolden geçmeli motor tamamen bir nevi check-up
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    mehmetcalli35,Ellerine saglık Sag salım varmışsın
    Bende bi Alaşehir Gümüşçay yapayım diyom

Eger durum böyleyse Alaşehirde 235 km falanmış

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    arkadaşım eline sağlık paylaşımın için teşekkürler. Bende cuma günü sabaha karşı denizliye gidecem ben hiç denizliye gitmedim izmirden. Hangi yolu kullandın tam olarak, kaç km sürdü, bide dikkatli olmamız gerekn yol güzergahları varmı bana eğer burdan veya özelden cevap yazarsan sevinirim. Teşekkürler.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    gezi resimlerine bakmaya bayılıyorum.çok hoışuma gidiyor darısı başıma . gerçekten güzel olmuş
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Arkadaşlar 1 saat önce denizliden döndüm motorla.Ama bu sefer fotoğraf çekmekle uğraşmadım.Sabah 09:00 da yola çıktım ve tam 13:00'de izmir merkezdeydim.Benzin molası hariç hiç dinlenmeden 4 saat (268 km) yol geldim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)