Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

[Manisa MT] 9 Mayıs Mesir Rest. Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    abi zaten yediklerimizin lezzetine diyecek bişey yoktu. bence tek kusur yemekte bütünlüğün olmamasıydı. pide beklerken çöpşişi yedim domates beklerken pideyi yedim vs vs. ama hepsi lezzetliydi. Garson arkadaşa da kızmamak lazım adam nereye yetişsin sahneyi mi idare etsin 30 tame kırık motorcuyla mı uğraşsın, mekandaki diğer müşterilerle mi?
    adam bence ömründe ilk defa gördü böyle kırık müşteriler dumur oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla super olmus, kiskanmadim degil hani, ama ne yapayim cok gelmek istedim ama olmadi... iki gun evel plajda guneslenirken polonyali ve rus turistlerle tanistim, onlari cevreyi gezdirmem tanitmam lazimdi sonra demezlermiydi Turkiye de gezilecek gorulecek yer yok diye... vatandaslik gorevi

ama insallah en kisa zamanda yine gorusecegiz...

oğlum senin yatacak yerin yok sen beni gene kudurttun hay allahım ya sen benim aklımı koru
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Gerçekten çok keyifli ve nezih bir toplantıydı..İzmir Mt den kontak çevirip aramıza katılan dostlara kucak dolusu teşekkürler bizleri yalnız bırakmadıkları için şimdi söylenicek bi söz daha varsa ki o da şudur;
    Bu grubun içine girdiğimde ailemin kayıp üyelerini bulmuş gibi hissediyorum kendimi Hepsi gerçekten çok kaliteli insanlar..Hani sözde değil özde bir aile kavramı söz konusu...

Dipnot: O garson varyaaa bizde mekana ilk gittiğimizde şöle bi diyalog geçti aramızda ahanda aynı aşağıda ki gibidir;

garson: Hoş geldiniz ne alırdınız?
    biz: çay alalım
    garson: şişede mi? olsun bardakta mı ?
    biz: çay abi çay istiyyoz biz..
    garson: tamam efendim 2 bira
    (mimik ve ruh halimizi anlatmada yardımcı olan smililer) :D

Neyse hava da sıcaktı bira içeriz artık dedik kendi kendimize.. Ve biizden bira olarak aldıığı siparişleri çay olarak getiren genç adam yanımızdan hızla uzaklaşmıştır..

Motosikleti
    ramzey Qm 250 zongshen 200 gy_2a mondial 151 rs yukı 100 cup
    cok guzel olmusta o kadar ınsan ıyı olmus kıb

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek forrap böyle güzel anları belgelemek lazım. torunlarımıza anlatırken çıkarıp resimleri de gösteririz. Ne de olsa yakında huzurevi Mt de kurulacak. ama yanına bir de kreş Mt isterim bilesiniz.
    kreş mt mi
    sevdim ben bu fikriiii
    siz çoluk çocuğu bırakın bana açın gaz haftasonları
    alıştık ne de olsa veletlerle 7-24 uğraşmaya

bu arada izmirden gelen
    bizleri yalnız bırakmayan arkadaşlara teşekkürlerrr
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar ilk defa gittik bizde mekana kusura bakmayın (gerçi o garson arkadaşın orada çalıştığını bilseydik daha erken giderdik )

dizayn tasarım mükemmelde hangi kriterlere bakarak personel alıyorlar merak ettim

ama belkide gecenin unutulmayanları idi
    söz ben size meşhur akhisar köfte yedireceğim ilk fırsatta...

***bu arada mecit kararlaştırdığımız organizasyonu sana ait olan gezinin ayrıntılarını en kısa zamanda ayrı bi topik açarak bizleri bilgilendirirsen seviniriz.
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    Gusel bi gece oldu gercekten, keyifliydi gulduk eglendik.. harbi ya bende garsonu dovcektim zaten cok sert yaptim anladi o beni abi bu arada bu kadarmi foto cektiniz ben daha cok fotograf hatirliyorum ama iskender abi'de cekti etti 1 aralar ama onlari goremedim ben nedense
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    olur öle sercan abii anlamaz onlar türkiyenin güzeliklerinden boşver sen kafaya takma arkadaşlar çok güzelbir toplantı oldu elerinize sağlık bütün mt egeyi çok seviyorum fotolarda harika ama ben sanki uyuma aşamasına geçmişim olsun bidakıne görüşmek dilei le hepinizii seviorum baysssssssss
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı MadBikerMert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gusel bi gece oldu gercekten, keyifliydi gulduk eglendik.. harbi ya bende garsonu dovcektim zaten cok sert yaptim anladi o beni abi bu arada bu kadarmi foto cektiniz ben daha cok fotograf hatirliyorum ama iskender abi'de cekti etti 1 aralar ama onlari goremedim ben nedense
    umutusta çekmişti bir ara 3-5 resimm mert
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    Allah ım yaaaaaaa valla bu kez nöbet yüzünden değil, geç haberdar olduğum eniştemin (kardeşimin nişanlısı... daha 2 haftalık nişanlılaaaaar) doğum günü partisi yüzünden gelemedik. günlerdir foruma giremiyorum sevgili wallace murat haberdar etti bizi sağolsun ama malesef sizin güzel sohbetlerinizin olduğu saatlerde biz hediye almaya çalışıyorduk.
    özledim hepinizi arkadaşlar. inanın öyle çok ihtiyacım varki güzel dost sohbetlerine bu yoğunluğun içinde.... düşman çatlatacak güzel bir buluşma olmuş yine elinize ayağınıza yüreğinize sağlık. ne diyim... bir dahaki sefere inşallah.
    hepinize kucak dolusu sevgiler

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    sabah sabah canım çöpşiş istediii
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    efendi bir arkadaşımız olduğu belli
    sadece dikkatimi çekti çöp şiş falan sölemek istedim

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    çokk gzl birr toplantıı olmuss ben dersteken hep sizlerı düşündümm tekrardann sizden özür diliyorumm gelemedıgım için fotolarr mükemmell ortam ayrı gzll

yanlızz ben şu garsonnuu cok merak ettımm oraya yyolum düşerse uğrayacamm
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    arkadaşlar sizlerle birlikte olduğumdan çok mutluyum allah bozmasın
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    Fotograflar nerdeeeeeeeeeeeeeee haftaya pazar bomba gibi saklıyorum kendimi arkadaslar toplantıda olanlar cok iyi anladı beni bu arada kemal oglum nie gelmedin o kadar yolunu gözledik sen yoktun piyasada nasil olacak bu iş neyse... şaka bi yana saglık olsun 1 dahakine beklerim bak ona göre
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    resimler güzel çöpşiş harika görünüyor

Motosikleti
    KMYCO VENOX 250
    güzel gezi olmuş arkadaşlar cöp şişler şahane !

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    arkadaşlar allah bizi hiç ayırmasın çok güzelbir geceydi bu askerlık beni oldurcek askerlık vardiye motorda almıyoz beni artçı alan abilerime tşkr ederim inşalah en kötü günlerimiz de böyle olsun
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    ulen bir dokun bin ah işin,çöp şişlere bir iki laf ettim herkez kinini ve yediklerini kustu.Neyse bi daha yiyin o zaman ısınmıştır.hahahhaaa gürkay dı galiba,dl 1000 i olan güzide insan.Gülmekden zaten konuşamadık o gün,aboooww karnım ağrıdı.polis anıları falan...hehehheee

Macit'in topiğini bekliyoruz.

Umutusa da allahdan sabır ve metanet diliyoruz(metan gazı alamında) ve tebrik ediyoruz.Garsonla geçen ilginç konuşma sonunda sabrını koruduğu için Köfte yemeye de bir yer ayarlarsanız tecrübe ile sabit rica ediyorum garsona dikkat edin.

BEYFENDİ HOŞGELDİNİZ NE ALIRDINIZ

-ICE TEA AMA SOĞUK ÇAY DEĞİL...

Saygılar,sevgiler,fazla hız yapmayın.İzliyorum hepinizi
    Arkadaşlar MSN de geçen rumuzum olduğundan "duyulmaz" nickini kullanıcam bundan sonra.Teşekkürler Ahmet Tataroğlu

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı delidumur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen bir dokun bin ah işin,çöp şişlere bir iki laf ettim herkez kinini ve yediklerini kustu.Neyse bi daha yiyin o zaman ısınmıştır.hahahhaaa gürkay dı galiba,dl 1000 i olan güzide insan.Gülmekden zaten konuşamadık o gün,aboooww karnım ağrıdı.polis anıları falan...hehehheee

Macit'in topiğini bekliyoruz.

Umutusa da allahdan sabır ve metanet diliyoruz(metan gazı alamında) ve tebrik ediyoruz.Garsonla geçen ilginç konuşma sonunda sabrını koruduğu için Köfte yemeye de bir yer ayarlarsanız tecrübe ile sabit rica ediyorum garsona dikkat edin.

BEYFENDİ HOŞGELDİNİZ NE ALIRDINIZ

-ICE TEA AMA SOĞUK ÇAY DEĞİL...

Saygılar,sevgiler,fazla hız yapmayın.İzliyorum hepinizi

kardeşim o güzellik senin güzelliğin herzaman kapımız açık buyrun gelin bizi çağırırsanızda koşarak seve seve geliriz bundan sonra hep beraberiz inşallah herdaim görüşürüz
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler