Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akdeniz Bölgesi Iller Buluşmasi 28-29 Ekim

Motovento
    REKLAM ALANI

Akdeniz Bölgesi İller buluşması 28.10-29.10 tarihlerinde Mersin Anamur ilçesinde gerçekleşmiştir.

Katılımcılar

Antalya / 12 kişi / 10 motosiklet
    Isparta / 2 kişi / 2 motosiklet
    Alanya / 4 kişi / 3 motosiklet
    Adana / 0 kişi / 0 motosiklet
    Mersin / 0 kişi / 0 motosiklet

Bir kaç resim

Video Görüntüleri

http://youtube.com/watch?v=xekZAp3Vj6Y

Anamurdaki evimiz Anemon otel ve çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekür ederiz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Neşeniz,muhabbetiniz ve birlikteliğiniz daim olsun.Paylaşım için teşekkürler.

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Çok güzel bir buluşma olmuş umarım birlitteliğiniz hiç bozulmaz.Kazasız belasız günler
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ÇOK İSTEDİM ARANIZDA OLMAYI. ama bir yoldaş bulamadım kendime. fakat tekrardan yaz aylarına doğru veya yazın olursa gelmeyi çok istiyorum. aslında uzun yol yapmayı da çok istediğim halde bu fırsatı değerlendiremedim. ama kısmet işte. kısacası bir şey söylemek istiyorum, SİZİ KISKANDIM
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    yaz aylarında yapılacak olan buluşmada inşallah mersin 0 olmayacak. temeli attığınız için teşekkürler
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

ariassos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB900F
    Ne geziydi ama,

Antalyadan 12:00 yola çıkdık.12:20 de aksudan metin ve ibrahimi aldık.13:45 de(15 dakka rötarlı) cem'i aldık.5 dakka sonra Mahmutlardan yenal-apo ve taner'ide aldık ve aksiyon başladı.

Ekip;

Aythakan (xt600)
    Toros (twister 250)
    ali&ahu (gsr600)
    scorpion (z750)
    ariassos (cb900)
    metin (r1)
    İbrahim (fazer600)
    Melbur-kutlay (gs500)
    Alper (bandit600)
    Ömer (600rr)
    Cem (bandit1200)
    Taner (dl 1000)
    Yenal-apo (gs650)
    Ahmet (tdm850)
    kaan&gönül (ybrblack)gazipaşaya kadar

Gazipaşa dan önceki az sayıdaki virajlar bizi diğer baba virajlara hazırladı.Öğle yemeği gazipaşada dinlenme tesislerinde grup eşliğinde yenildi. O sırada yılmazın telefonu çalıyor arayan “Ahmet usta” oda geliyorum diyor.Artık hazırdık virajlara,virajlar başladı.Sağ taraf deniz sol taraf dağ-önümüz&arkamız motosiklet.korkunç güzel manzara,tertemiz hava.Takriben 30. km de çay molası.çaylar içiliyor,yeni tanıştığımız arkadaşlarımızla sohbet ediyoruz.Samimi bir ailenin işlettiği çam ağaçlarının içinde bir baraka ,yoldan gelen geçenlere enfes çaylarını tattırıyorlar.2’şer 3’er bardak çay içiyoruz.Oda ne ağaçların arasından gürültülü bir motor sesi.kim olacak tabiki Ahmet usta.yola çıkıyoruz,Anamur virajları adına yakışır şekilde “dikkat et yanarsın diyor”.bazen 2 bazen 3 grup şeklinde virajları geçiyoruz.tempolu&dikkatliyiz.virajlar bitiyor.Anamur’a ilk girişte soldaki benzinlikte mola veriyoruz-yakıt ikmali grubun toparlanması.Arka arkaya sıralanmışız kocaman bir piton yılanı gibi anamura süzülüyoruz.Gelişimiz ilgi çekici.Otelimize yerleşiyoruz.”anemonia” deniz kenarında temiz bir yer.

E şimdi eğlenme zamanı diyoruz.Şehir içinde minik bir turlamadan sonra,cem’in tanıdığı restoran’a gidiyoruz.Siparişler veriliyor.Yemek biraz geç geldi yada biz çok açıktık.Bu esnada hemen sohbet başlıyor.tabi ki sohbet konusu ,kat ettiğimiz 250 km yol ve motosiklet.Çabucak kaynaştık.kahkahalar birbirini takip etti.Yedik içtik.

Saat 9:30 gibi uyandık.Lobiye indiğimizde erken kalktığımızı öğrendik,çünkü gece saatler 1 saat geri alınmış.Güzel bir kahvaltı-lobide sohbet,ardından eşyalarımızı topladık.Motosikletlerimizin yola çıkış kontrollerini yaptık.Otel personeliyle vedalaşıp yola koyulduk.Anamur kalesi ziyereti ,Romalılar tarafından MS 2.-3. yy da yapılmış,en son selcuklular tarafından kullanılmış Anamur kalesi hala dimdik ayakta.kaleyi gezerken orjinal fikirler aklımıza geldi.orayı,akdenizin en büyük açık hava diskosu yapmak .kocaman bir iç avlu-sanki,dj için hazırlanmış kabin görünümünde tamamiyla avluyu gören loca.

45 dakikalık kale ziyaretinden sonra,Anamur şehrine veda turu atıp ,ilk gün ki benzinlikte duruyoruz.İhtiyaçlarımızı tamamlayıp dönüş yoluna geçiyoruz.aynı keskin virajlar.ama bu sefer,üzerimizde dayanılmaz bir hafiflik var çünkü o virajları bir kere geçtik.dönüş daha keyifli oluyor. MELLEÇ mevkiinde,denize nazır bir köy lokantasında öğle yemeği,
    menü;
    *mercimek çorba
    *kuru
    *pilav
    yada
    *saç kavurma

enfes yemek-harika bir hava ve samimi insanlar.

Bir sağa viraj-bir sola viraj derken hop alanyadayız.Yolda bir grup motorcu,sanki birisini beklermiş gibi sağa sola bakıyor.Merak edip duruyoruz.Bize elleriyle Alanya yönüne bakmamızı istiyorlar.İlerden bir cisim yaklaşıyor ve yanımızdan geçiyor vınnnnnnnnn 200km/h.TEK TEKER ARIF .bir çoğumuz için, motosiklet efsanesiyle tanışma fırsatı oluyor.
    Bizi kırmayıp,biraz gösteri yapıyor.teşekkürler TEK TEKER ARIF.

Yenal-taner-apo-cem bize kahve ikram ediyorlar-tamirhanelerinde.kahve yorgunluğumuz aldı.teşekkürler yenal-taner-apo-cem

Onlarla vedalaşıp eve dönüyoruz.

Metin ve ibrahimi aksuda uğurluyoruz.teşekkürler metin ve ibrahim.
    Ali ve ahu yuda aynı yerde uğurluyoruz.teşekkürler ali ve ahu.

Teşekkürler;
    Aythakan
    Toros
    Melbur
    Scorpion
    Ariassos
    Kutlay
    Ömer
    Alper
    kaan&gönül

Özel teşekkürler;
    Anemonia otelden Mustafa ve muhammet’e
    Akşam yemeği yediğimiz restorantdan şef garson süleyman’a

TEŞEKKÜRLER HERKESE

Kamp kurmak için mükemmel yerler var gazipaşa / anamur arasında. Önümüzdeki yaz kamp kurmak için bi gezi yapalım arkadaşlar.

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)

....

son güne kadar adanadan gelmeye niyetliydik ama olumsuz hava şartları bizi wazgeçirdir

Wodka, 2007 yılı Akdeniz Bölgesi iller buluşmasını Makine arkadaşımız organize edecek. Tarih ve yer seçimini Hasan (makine) arkadaşımız yapacak. O zaman gelirsin tanışırız artık.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Arkadaşlar güzel bir gezi olmuş,paylaşım için teşekkürler.Orada bir Bursa plaka gördüm sanki.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

çok güzel ve neşeli bir buluşma olmuş,oralara kadar gidip bu gezide katkıları olan herkese çok teşekkürler ayrıca bizlerle paylaştığınız için sağolun,bildiğiniz gibi 3 ay evvel bende oralardan geçmiştim sayenizde anılarımı tazeledim.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar güzel bir gezi olmuş,paylaşım için teşekkürler.Orada bir Bursa plaka gördüm sanki.
    Evet bir ay önce bir üyemiz bursadan Kawasaki Z 750 aldı.

ariassos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB900F
    Alıntı aythakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamp kurmak için mükemmel yerler var gazipaşa / anamur arasında. Önümüzdeki yaz kamp kurmak için bi gezi yapalım arkadaşlar.
    dönüş yolunda öğlen yemeği yediğimiz yerdeki küçük koyda kamp harika olur.

ramazan_oz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zx6r cbr 600rr gpz 500 gsxr1000
    walla süper gezi yapmısınız adanaLıLar dikkatLi oLunn :p

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler