Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gaziantep MT 08/04/2007 oldu bitti gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    pazar günu sohbet etmek icin bir araya gelen Gaziantep MT havanın acmasıyla birlikte dayanamayıp bıraz yol yapalım dedık birde baktık Atatürk barajındayız ve devamıı

Hazırlıklarımızı yaptık hedefimiz sadece biraz yol yapmak

Kendimizi otoban girişinde bulduk nereye gittiğimiz bile bilmiyoruz..

Otobanda durmak ve duraklamak yasak Fakat bizler motorcuyuz bi istisna yapalım artık değilmi

Benim emektarım

Ve nizipte bir döner salonunda aldık soluğu açlık kötü bir duygu

Nizip in en büyük parkının yapay şelalesi ve bizler nizip içi yaya geziyoruz

Atatürk barajı ziyaretçi trübünü önü be bizler

Nizip barajından görüntüler

Soldan sağa BEN,(Aydemir) GÖKHAN (SaLToN) Yahya (chyle27)

Ve yeni sticker lerimiz her motora ve kaska yapıştırdık..

Gezimiz ani karar ile olduğundan biraz hazırlıksız oldu. İşallah önümüzdeki haftalarda daha iyui gezilerimizi sizlerle paylaşacağız. görüşmek üzere Gaziantep MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir gezi olmus

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Evet güzel gezdik. Nizip den çıkmak üzereydik kaskımın çenesi açık gidiyordum birden dünyam şaştı gözüme kaçan bi sinek tüm dünyamı simsiyah etti o an için hiçbişe göremiyodum. körlemesine motoru sağa çekerek durdum gözümü ovalamaya başladım ve gözümü açtığımda önümde koskoca su işletmesinin yaptığı betondan tümsek vardı. sadece 20 CM daha gitseydim betona çarparak duracaktım. Ki grup un diğer üyeleri beni betona çarptım sanmışlar.

Yani yahyayada helal olsun gözüme kaçan sineğin amcaoğlunu yakalamış teşhis eden olursa 0900 900 bilmemkaç numaralı telefonu arayıp bildirsinler. Bu suc cezasız kalmasın
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet güzel gezdik. Nizip den çıkmak üzereydik kaskımın çenesi açık gidiyordum birden dünyam şaştı gözüme kaçan bi sinek tüm dünyamı simsiyah etti o an için hiçbişe göremiyodum. körlemesine motoru sağa çekerek durdum gözümü ovalamaya başladım ve gözümü açtığımda önümde koskoca su işletmesinin yaptığı betondan tümsek vardı. sadece 20 CM daha gitseydim betona çarparak duracaktım. Ki grup un diğer üyeleri beni betona çarptım sanmışlar.

Yani yahyayada helal olsun gözüme kaçan sineğin amcaoğlunu yakalamış teşhis eden olursa 0900 900 bilmemkaç numaralı telefonu arayıp bildirsinler. Bu suc cezasız kalmasın
    gökhan sen dua et onun amcasının oğlu çarpmadı sana yoksa allah korusun şaka geçmiş olsun kardeşim olur böyle vakalar türk polisi yakalar
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende nizipe gelmıstım abı kucuk ama gusel bı yer
    [COLOR="DarkRed"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT]MOTORA MOTOR DEMEZDİ ÇÜNKÜ ''R'' leri SÖYLEYEMEZDİ:queen:

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    güzel gezi olmuş elinize saglık. bu arada o sineği yakalamak büyük marifet doğrusu resimi çeken arkadaşı kutluyorumyorum

Motosikleti
    KINALI KUZU
    elint kardeş sana video yu gönderecemde öyle ahım şahım bir video değil kalite cep telefonuyla çekildiği için düşük yinede istersen youtubeye atar ordan senin konuna atarım bye
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Arkadaşlar gerçekten güzel bi gezi oldu çok keyifliydi...
    Haftaya inşallah başka bir mekanda görüşmek üzere ...

cok guzel ve keyif verici olduguna bahse bile girerim hepinizi tebrik ederim

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    gün geçtikçe çoğalacaksınız umarım.katılımlarınız daim yolculuklarıız kazasız olsun.muğla mt den selamlar
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    eet sahıne katılıorum tekerlerinize saglık gezinin iisi kotusu olmaz ...mugla mt den selamlar...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gün geçtikçe çoğalacaksınız umarım.katılımlarınız daim yolculuklarıız kazasız olsun.muğla mt den selamlar
    Evet şahin her hafta bir kişi daha artıyoruz heralde önümüzdeki haftalar bu artıştan korkmaya başlarım İlgine teşekkürler

Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eet sahıne katılıorum tekerlerinize saglık gezinin iisi kotusu olmaz ...mugla mt den selamlar...
    Bende size katılıyorum gezinin iyisi kötüsü olmuyor ama hazırlıksız çıktık bu hafta. Gidecekmiyiz gitmeyecekmiyiz diye sürekli tedirgindik hava durumun yanlış tahmini gezimizi iptal ettirdi bize. Haftaya bomba gibi uzun yollu bir gezi planlıyoruz hayırlısı bakalım nasıl olacak Muğla MT selamlar sevgiler
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Üstatlar güzel etkinlik olmuş. Doğaçlama geziler her zaman keyiflidir. Hadi şuraya gidelim, şurdan gidelim dersin tam macera olur. Gaziantep MT büyüdükçe daha da güzel gezilerle karşımızda olacaktır inşallah. Yolunuz açık olsun arkadaşlar.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Arkadaşlar güzel gezi olmuş daha'da çogaldıkça zevkli oluyor.
    Nizip çok hoş bir yer daha önce görmüştüm.İnşallah tanışacağız.
    salton geçmiş olsun aman dikkat.

kaza geçirip sakat kalmak ve motora binememek kadar kötü bir olay düşünemiyorum.

stiker'ler çok hoş

saglıcakla kalınız.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstatlar güzel etkinlik olmuş. Doğaçlama geziler her zaman keyiflidir. Hadi şuraya gidelim, şurdan gidelim dersin tam macera olur. Gaziantep MT büyüdükçe daha da güzel gezilerle karşımızda olacaktır inşallah. Yolunuz açık olsun arkadaşlar.
    teşekkürler arkadaşlar güzel bir gezi oldu olmasınada bizimkileri gene fitil ettim yahu. otobanda 80-90km/h gitmek ten söz ediyorum. eee malesef benimki gibi 100 cc 4 vitesli malın olursa ekonomik koşullardan dolayı arkadaşlarınıda fitil ediyorsun doğal olarak. En önde ben arkamda 80/90 kmh hızla onlar iyi sabırlılar vallahi
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar güzel gezi olmuş daha'da çogaldıkça zevkli oluyor.
    Nizip çok hoş bir yer daha önce görmüştüm.İnşallah tanışacağız.
    salton geçmiş olsun aman dikkat.

kaza geçirip sakat kalmak ve motora binememek kadar kötü bir olay düşünemiyorum.

stiker'ler çok hoş

saglıcakla kalınız.
    teşekkürler stickerları salton arkadaşım planlarını çizdi aydemir ağabeyim hayata geçirdi sağolsunlar

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    helal olsun size g.antep mt geziniz çok iyi geçmiş keşke resimler biraz daha net olabilseydi ama olsun bunlarda yeter bize ellerinize emeklerinize sağlık.bizimle paylaştığınız için teşekkürler.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun size g.antep mt geziniz çok iyi geçmiş keşke resimler biraz daha net olabilseydi ama olsun bunlarda yeter bize ellerinize emeklerinize sağlık.bizimle paylaştığınız için teşekkürler.
    ümmet abi fotograf makinesi sıkıntımız vardı onuda hallettık artık cok daha güzel olacak

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

ylc

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümmet abi fotograf makinesi sıkıntımız vardı onuda hallettık artık cok daha güzel olacak
    tabi olur acele yok yakında geliyorum bende çekerim biraz resim g.antep tabelasınıda çekeriz.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Değerli hemşerilerim, bende Nizipliyim doğduğum yerlere gitmişsiniz, özledim toprağımı bana yaşattınız oraları inşallah geldiğimde tanışırız, geçen sonbaharda benim regalle gelmiştim Annemi şimdi rahmetli olan babamı ziyaret etmiştim.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    TEşekkür ederim baba müslüm İşallah bu tarafa yine gelirsinde tanışırız.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)