Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

[MT Konya] Bir Tuhaf "ÇATALHÖYÜK" Gezisi....

Motovento
    REKLAM ALANI
    killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    killing_machine ve hondapilotu arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum geldikleri için.
    çok uyumlu kişilersiniz. yalnız bir dahaki gezide biraz sesiniz çıksın diyorum
    biz teşekkkür ederiz yılmaz davet ettiğiniz için.ilk gezimiz olduğu için sessiz kaldık doğru.olsun açılırız sonradan.
    MoToCroSS RuLeZZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Yılmaz bu arkadaşlar kabak çiçeği gibi, sonra bir açılır pir açılır
    Free Motorcycle Team

sgorahmet42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki
    teşekkürler arkadaşlar bana hoş bir an yaşattığınız için kalpten söylüyorum
    düğünden sonra malum katılamadık ama inananın resimler harika çok güzel olmuş ellerinize sağlık cünayt ve yılmaz kardeşlerim
    Allah muhabbetinizi bozmasın diyorum selametle sevgilerimi sunuyorum
    [color=red][b]SGOR[/b][/color] :wiinkk:

Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Bu güzel gezi için, paylaşımlarınız için, güzel yürekleriniz için
    Resimler bir harika. Tamamen bir kültür gezisi gibi olmuş, eğitici yönü var. Biliyormusunuz, ben Sanat Tarihçi ve Arkeoloğum aslında. Sonradan öğretmen oldum. Müdürlüğünü yaptığım okulları mutlaka Çatalhöyük başta olmak üzere, İvriz, Meke Gölü, Tınaztepe gibi yakın çevredeki tarihi ve turistik yerlere götürüyorum. Aslında oğlum söyledi ama.. Baba pazar günü bir gezi varmış falan dedi.. Ben de gönülsüz gördüm sanki.. Neyse keşke katılabilseydik. Ama hayırlısı..İyi günler arkadaşlar.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı AKREP1966 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Bu güzel gezi için, paylaşımlarınız için, güzel yürekleriniz için
    Resimler bir harika. Tamamen bir kültür gezisi gibi olmuş, eğitici yönü var. Biliyormusunuz, ben Sanat Tarihçi ve Arkeoloğum aslında. Sonradan öğretmen oldum. Müdürlüğünü yaptığım okulları mutlaka Çatalhöyük başta olmak üzere, İvriz, Meke Gölü, Tınaztepe gibi yakın çevredeki tarihi ve turistik yerlere götürüyorum. Aslında oğlum söyledi ama.. Baba pazar günü bir gezi varmış falan dedi.. Ben de gönülsüz gördüm sanki.. Neyse keşke katılabilseydik. Ama hayırlısı..İyi günler arkadaşlar.
    Bir dahaki sefere bekleriz, cüneyt haberleşiriz.
    Free Motorcycle Team

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı AKREP1966 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veysel abi keşke gelebilseydin. Arkeolog olduğunu biliyordum aslında unutmuşum. Sen gelseydin daha eğitici olacağı kesindi. Bir başka sefere görüşmek üzere.

Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Zaten motosikletle yapılan her kilometre keyif veriyor insana,çok özel bir mekana ihtiyaç yok ancak hedef olarak belirlenen kültürel bir etkinlik alınan hazı kat ve kat arttırıyor.Anıları pekiştiriyor ve hatırlanmaya değer kılıyor.Hergeçen gün havalar ısınıyor,zaman leyhimizi işliyor yani.Allah bi mani vermezse daha çok gezi var önümüzde herkesi bekleriz.

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    bence de çok güzel bir gezi olmuş. keşke katılsaydık biz de... baba beni gönülsüz mü gördün? hemen üstüme atma ama bir gün önceden söylemiştim ama ikimiz de yordunduk demekki pişman oldum gelemediğimize.. ama yazılılarım çoktu. böylesi daha iyiymiş demekki.. başka gezilerde görüşmek üzere!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    baba oğul tartışma platformu olcak burası

oğuz demek ööle ha isteksizdin ha ayıp ama gezilerde çok eğlenniyom diyon şimdide isteksizsin üzüldüm ama
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    hehe serkan abi arayı kızıştırma ama yaw hiç isteksiz olurmuyum abi? ehliyetim olsa, cruiserle senle beraber dağlardan uçarım ama yok işte geziler güzel sizler güzel motosiklet güzel bende istek olmaz mı?? bunun yanında yazılılar, dersler, öğretmenler, üniversiteler.. yaz gelsin abi yazzzzz bıkacaksınız benden
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

clawman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 siyah
    yılmaz sana kocaman birrrrr HADİ LENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
    demek istiyorum .puhahahahahah.ula okdar yere gittik bir tane ağaç altında oturabildikmi siyah beyaz olum bu şehir başka bir renk yok . geleli 5 sene oldu hala içim ısınmadı bu şehre .tamam memleketinize laf söyletmiyorsunuz ama kabullenin artık bunu .

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    beyler harikasınız ya bayılıorum sizin su gezilerinize motorlar ortam hersey süper yaa... Deavamını bekleriz...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler harikasınız ya bayılıorum sizin su gezilerinize motorlar ortam hersey süper yaa... Deavamını bekleriz...
    Devamı gelecek arkadaşlar Sınav zamanları ara veriyorum gezilere. Arkadaşlar da sağolsun bizi bekliyorlar. Onun dışında durmak yok.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    kimse sormamış niye başlıkta BİR TUHAF yazıyo neden diye???
    MoToCroSS RuLeZZ

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Bence herkes farkında neden tuhaf olduğunun Düğün konvoyları,kazalar,pilavlar,patlayan lastikler,tarihi eserler,motorların arkasında havlular,boş depolar................................

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir paylaşım sayenizde yeni bir şeyler öğrendik sağolun
    [ ELAZIĞ-MT ]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler