Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Denizli-Antalya-Sahil şeridinden Fethiyeye kadar-4 günlük gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle gezimizin haritasını vereyim. Kırmızıyla çizilen yoldan gittik.

Denizliden başlayan gezimiz şu sırayla devam etti-> Antalya - Kemer - Olympos - Finike - Kaş - Kalkan - Fethiye ölü deniz - Göcek ve Denizli.
    Konakladığımız yerler : Antalya, Kaş, Fethiye.
    Motorlar Zealsun ZS200-GYA, Hyosung GT250 Comet.
    Toplam KM : 1200 küsur.
    4 gün içinde 4 mevsimi yaşadık diyebilirim. Denizliden çıktığımızda sonbahar havası vardı, Sonra yolda karlı bölgelerden geçtik, Antalyada yaz havası derken, kaş ta yağmur yağdı.
    Buyrun resimlere.

ilk benzin aldığımız yer.

Ve polis çeviriyor. Allahtan biz geçtikten 1 dakika sonra açmışlar radarı. Bizim arkamızdaki ceza yedi biz yemedik

Gün batımında antalyaya vardık.

Kemer yolunda bir mola.

Burası da Olympos.
    Deniz'in keyfine diyecek yok.

Kaş yolunda bulutlar yoplanmaya başlamıştı.

Ama deniz manzarası tek kelimeyle mükemmel.

Finikeden sonra sahil şeridinden giderken çok keyifli virajlı yollar sonrası mola verdik fakat keçinin biri Denize musallat olmuştu, motorları da çok sevdi.

Aynı keçi arka planda ağacı dürterken

Kaş da kaldığımız pansiyonun da manzarası gayet güzeldi.

Kalkan yolunda kanyon.

Burası da kalkan.

Ertesi gün fethiye ye doğru giderken acıktık ve karşımıza bu çıktı.

Ölüdeniz...

O kadar yorgunluğun üstüne otelde keyifli bir akşam :

Şimdi de sırada göcek var.

Göcek sonrası tekrar fethiyeye ardından çameli yoluna saptık ve muhteşem virajlar sonrası lastiklerin çizgisine dikkatinizi çekerim. Zaten Deniz geçen hafta aldığı O.M.M den aldığı ileri sürüş teknikleri eğitiminden sonra lastiklerin heryerini kullanma kararı almıştı

Bu resimde Denizin motorunun ayakşığı kara battı, bi yandan motoru tutarken poz vermeyi de unutmamış.

Burda karlı bölgeyi görünce gaza geldim ve cross yapmaya başladım.

Artık yorgunluk gözlerimizden okunuyor sanırım.

Sonuçta kazasız belasız ve çok keyifli bir gezi oldu.
    "Bu soğukta yola mı çıkılır?" yada ben "zealsun la bakkala gitmem, mannakmısın sen?" diyenlere de ağzının payını da vermiş oluyoruz sanırım.

Herkese kısmet olur işallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tebrikler

dostum böyle bir gezi yapabilmek hepimizin özlemi,sizi tebrik ederim ne güzel zaman ve miktar ayırmışsınız.antalya taraflarına hastayım inşallah kısmet olurda bende öyle bir gezi yaparım.kendinize iyy bakın,kazasız sürüşler dilerim...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    süper bir rota arkadaşlar. yazın sahil şeridinden gitme planım var benim de.

çok güzel yerler ve güzel bir gezi. paylaştığınız için teşekkürler.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel olmuş , dört farklı mevsimi bir anda yaşayarak motor tecrübesi edinmek bende isterdim , elinize sağlık

Değerli Infernox. Gördüğüm kadarıyla çok güzel bir gezi olmuş, tebrik ederim. Öyle bir zamanda gördüm ki benim için çok iyi oldu. Ben de yarın Antalya'dan İzmir'e gitmeyi düşünüyorum... Bu sebeple sizin memleketten de geçeceğim. Yüksek yerler de havalar nasıl... Meteor.gov.tr'den takip ediyorum iyi gözüküyor ama bir de size sorayım dedim. Geçeceğim yolların durumunu biliyorsunuz anladığım kadarıyla yeni geçmişsiniz, denizliye kadar durum nasıl. Vakit ayırıp küçük bir bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet, Sky team ST 200 Super Motard, Suzuki TS, Yamaha DTR
    Herkese merhaba,

Gercekten cok keyifli bir gezi yasadik. Kis mevsiminde hatta Subatin ortasinda da hala Guney sahillerinin ne kadar sicak oldugunun farkina vardik.
    Dgrmr, umarim siz yola cikmadan bu mesaji okuyabilirsiniz. Antalya dan yola ciktiginizda yaklasik 50 km sonra Korkuteli taraflarinda kar ve buzlanma mevcut daha sonra Serinhisardan Denizli ye kadar gececeginiz yollarda da buzlanma olabilir. Hava ya lutfen aldanmayin yarin meteoroloji Antalya icin 15 derece belirtiyor muhtemelen daha da sicak olur ancak yola ciktiginizda biraz once belirttigim yerler yuksek rakim dan dolayi 0 derece ye kadar dusuyor. Ayrica trafik cevirmelerine de dikkat. Biz o yol uzerinde iki kere radara yakalandik. Birisini yukarda Talha belirtmis radari gec actiklari icin ucuz yirttik digerinde de radar olacagini bile bile ve bir o kadar da temkinli giderken sehirlerarasi yolda 83 ile yakalandik. (biliyorsunuz sehirlerarasi malesef yasal hiz sinirimiz 77km/s) Ondan da yaklasik bir saatlik tartismadan sonra kurtulabildik. Eger yolda araba yoksa trafik seyrekse hic beklemediginiz bir yokus sonrasi duzluge radari yerlestiriyorlar. Aman dikkat gider ayak 222 milyon ceza yemeyesiniz...
    Kazasiz belasiz seyirler dilerim,
    Hyosung GT 250 Comet

Çok teşekkür ederim S.M. çok iyi oldu benim için... Söylediklerine dikkat edeceğim. Tam motosikletle gidip gitmeme üzerine düşünüyordum zaten. Ama olmadı arabayla giderim daha sağlıklı olur gibi. Tekrardan teşekkürler...

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Helal olsun ya sizin gibi tutkuyu içinden taşıran arkadaşlara hayranım. İş dolayısıyla benim gezi planım yaza kalıyor.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saglam geZi olmus hocam, Helal
    Comfirmation Bias

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    çok güzel bir gezi olmuş tekerlerinize sağlık
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    tek kelimeyle harika paylaşımınız için saolun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 numara gezi olmus harika

her motosikletle her yere gidilir yeterki bakımları tam olsun

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    paylaşım için teşekkürler super gezii olmuş ..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    arkadaşlar böyle gezi fotografları falan koymayın şuraya kıskanıyoruz heralde :-) e ne diyelim darısı başımıza paylaşşım icin sağolun.
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    tebrikler deniz hocam ve talha hocam süper gezi olmus insallah bir dahaki sefere hep beraber gideceyiz
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    KMYCO VENOX 250

rüzgar:)

arkadaşlar süpersiniz gerçekten , fotograflardan göründüğü sıkı dostlarsınız yeni gezilerinizi bekliyoruz

Motosikleti
    Versys
    Arkadaşlar beğendiğinize sevindim. Daha ayağımızın tozuyla bugün de Denizli mosed olarak bi gezi düzenledik.
    @Cardoso dostum inşallah sende en yakın zamanda bi motor alırsın da hepberaber gezeriz.
    arkadaşlar süpersiniz gerçekten , fotograflardan göründüğü sıkı dostlarsınız yeni gezilerinizi bekliyoruz
    Evet biz hem ev arkadaşı hem iş ortağıyız ve dostluğumuz yıllardır devam ediyor (allah bozmasın). Ne şans ki ikimizde de motosiklet tutkusu var.

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar beğendiğinize sevindim. Daha ayağımızın tozuyla bugün de Denizli mosed olarak bi gezi düzenledik.
    @Cardoso dostum inşallah sende en yakın zamanda bi motor alırsın da hepberaber gezeriz.
    talha hocam yere gitdiniz ben şuan afyondayım gelemedim
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Güzel gezi olmuş. 2006 yazında bende gezmiştim oraları. Olympus'taki yangına da üzüldüm. Bu arada fotoğraflara bakınca deniz özlemim arttı. Bizde bir deniz yapalım.

Yolunuz açık olsun. Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Versys
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Güzel gezi olmuş. 2006 yazında bende gezmiştim oraları. Olympus'taki yangına da üzüldüm. Bu arada fotoğraflara bakınca deniz özlemim arttı. Bizde bir deniz yapalım.

Yolunuz açık olsun. Görüşmek üzere.
    Biz olympos a vardığımızda hala yangının dumanları tütüyordu. Gerçekten üzücü bi görüntüydü.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler