Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kum üzerine bir yolculuk... Adana :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XT600
    Geçen hafta biraz kendimize zaman ayırarak dinlendik… Bu hafta geçen haftanın da verdiği kurtlarla Karataş bölgesine gidip biraz kum canavarı olalım diye düşündük… Sabah benim evim de buluşup yola çıkacaktık…
    Saat 915 de beni arayan Oki, klüpte buluşulacağını söyledi. Bende hazırlanarak, klübe gittim… Tolu ve Özi, de ben oraya vardıktan 10 dakika sonra geldiler… Nereye gidelim diye düşünürken, gene sağa sola bakınıyorduk ve sonuç olarak planımız olan Karataş’a gitmeye karar verdik. Motorlarımıza binerek yola koyulduk… Karataş yolunun daha 10ncu kilometresinde Fakir’lerle karşılaştık, selamlaşarak yolumuza devam ettik, Dakar baya bir iyi görünüyordu Fakir, hayırlı olsun…
    İlk hedefimiz moda olduğu üzere kum tepeleriydi… Güzel güzel bir kum bulduk ve son sürat daldık… Ancak bir problem vardı, araçlarımız viteste olmasına rağmen her hangi bir yere gidemiyorduk… Daha doğrusu ben ve tolu gidemiyordu, Oktay ise dişli lastikleri ile bize havasını, kumunu atıyordu… (Soner gözlerimiz seni aradı valla…)

Bizde tolu ile oturup dinlenme, daha doğrusu Oki ye bakarak iç geçirme moduna girdik Özi ise kameraman arkadaş modundaydı Bir süre daha Okinin dolduruşlarından sonra biraz daha eğlenelim, nasıl olsa kum diyerek farklı şeyler denemeye karar verdik… Tabi malum en farklı olanı gene Oki yaparak tenekede madalyayı hak etti… biz ona birinci kürsüsünü verdik ve yüzsüzlük ederek bir de fotograf çektirdik

Ödül töreninden sonra biraz yemek yemek için yolumuza devam ettik…

Kendimizi kurt gibi acıkmış olarak restoran da bulduk ve direk yemeğe saldırdık… Kumun bu kadar yorucu ve yorucu olduğu kadar acıktırıcı olduğunu bilmiyorduk…

Balığın hakkı rakıdır diyenler için bir sözüm olacak, yemeğimizi yedikten sonra yola çıkacağımızı ve motosikletle yol alacağımızı düşünerek alkol siparişini aklımızdan bile geçirmedik
    Yeniden evlerimize döndüğümüz de artık hava kararmış ve bizlerde yorgunluktan bitmiş durumdaydık…. Başka bir gezide görüşmek üzere…
    Sevgilerle…

Oki'den bir duyuru... Özel kesim işleri yapılır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @azimuth Cem dediğin kadar varmış. Gene güzel bir gezi olmuş. Bu kum krossu ayrı bir zevk abi. Oktay o lastiklerle elbette kumda uçar Bu arada balıklarda gözümden kaçmadı. Balık olayına girmem şart

Kendine iyi bak. Görüşürüz.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

mkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200
    gezi güzel olmuş birde ben deniycem hiç kum tecrubem yok elinize sağlık.

fazer600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o bir kamyon vstrom 650 dl
    hade bakımm
    oktay ve tolunay bey
    oktaycım dıslerıne saglık
    tolunay abı ne o xt nı goturseydın ıterdın :D
    bu arada hane benm karlı daglarım anladn sen onu

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nasıııl

arkadaşlar güzel eylendiginize inanıyorum ama demeden geçemeyecegim nasıl kıydınız o güzelim makinalara,kumlarrrr çamurlarrrr.kendinize iyy bakın

Motosikleti
    Yamaha XT600
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar güzel eylendiginize inanıyorum ama demeden geçemeyecegim nasıl kıydınız o güzelim makinalara,kumlarrrr çamurlarrrr.kendinize iyy bakın
    adı üstünde kros motorlar...
    asfaltta, düz yolda gidiyor olsak o zaman yazık olurdu o motorlara

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tavsiyem

şaka bi yana haklısın.size bi yerde ben tavsiye edeyim,biliyorsunuzdur çeaş ın sag tarafı tam sizlik.ben beden eğtm ne hazırlanırken fartlek antrenman yapmaya oraya giderdim.suyun tam kenarını demiyorum,balcalı yoluna dogru gidin o aralar tam kroslarla zıplamalık ele geçmez yerler.hatırlatayım dedim.selamlar...

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    guzel gezi olmus, aliskanlik yapiyor bu kum tepeleri, ilk firsatta tekrar gidicem..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Değişik bir gezi olmuş elinize sağlık
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    paylaşımınız için saolun hava şartlarıda size kıyak yapmış
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

güzel gezi olmuş resimler için sagol,güzel paylaşım..

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    fotolar cok ii ve havaninda yardimi ile iyi eglenmisiniz.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ooo cok iyi yaa cnm balıkda istedi kumda motorla oynamakda acaip zevkli cok güzel bi gezi yapmıssınız... Tebrikler
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    ArkadaşLar siz işi biLiyosunuz vaLLahi.Keyif üstüne keyif Bu arada çok egLenceLi bir gezi oLdugu da gözLerden kaçmıo.Harun (myheart) geL Adanaya abi kross a beraber gideriz
    Born To Be wild,Live to Ride...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)