Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

07.01.2007 [Adana MT] Anavarza Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

:(:(:(:(:(:(:(:(

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alın size cevap
    Ne varsa hemcinslerden var işte
    offf beeee

arkadaşlar baydıı bu dür muabbetler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Umarım söylediklerimi yerine getirirsiniz??????????????

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    abi akşam gelince motor canım çekti gezdim internet cafeye geldim park etmiştim kamyon geri geri parktan çıkarken görmüyor benim deli kızı deviriyor granejlar ön cam falan kırıldı allaha şükür adam ödedi de bü,gün tamirden aldım düzeldi yani

silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    Alıntı wodka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes adam gibi adam olunca böle toplanılabilinio
    Haklısın arkadaşım

ZEytUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1973 LAMBORGINI
    arkadaslar yakmıssınız memleketı ya ne gezı olmustur ama beeeee
    gelde kıskanma arkadasyaaaaaaaa ama en guzelı herkesın sag salım gıdıp donmus olması tabıkı

bu arada topıkler sayesınde kesınlıkle turk mızah kurumuna yenı esprıler kazandırıldıgını garantı edebılırım sızlere arkadaslar cok kotu ve yogun gecen bı gunun soınunda sayenızde nesem yerıne geldı vallahaaaaa ozellıklede topıkte dayanısma ıcınde paslasan 2 hanım arkadasımızın esprılerı kopoardı benı aksam aksam ne deyım kı allah yoklugunuızu vermeasın sızlerın ıyı varsınız arkadaslarım yaaaaaaaa
    ALLAH FREN TAKIMLARINIZA ZEVAL VERMESIN
    ZEytUN KiSS

Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9 B
    Alıntı adaminbiriyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi akşam gelince motor canım çekti gezdim internet cafeye geldim park etmiştim kamyon geri geri parktan çıkarken görmüyor benim deli kızı deviriyor granejlar ön cam falan kırıldı allaha şükür adam ödedi de bü,gün tamirden aldım düzeldi yani
    geçmiş olsun hocam.adamlar üzerinde biz varken görmüyolarki motoru park halindeyken görsünler.filmdeki gibi roket filan takmayı düşünüyom motora

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    haklısın sağol

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üye değil sanırım. Ceyhan'dan katılan bir arkadaş.
    üye değil ama motora binmesini beraber öğrendik birde lisanslı amatör telsizcidir kendisi

Alıntı qrar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dishy yazmayacakmısın bir daha.....
    ayyy inanmıyoorummmmm !!!!

o telsizli arkadaş: ceyhanda bir resmi kurumda telsiz operatörü ve amatör belgeside varmış ek olarak. elindekide volki tolki canımm
    arkadşın cihazı yuesu vx7 ilgilenenlerin bilmesi gerek

Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üye değil ama motora binmesini beraber öğrendik birde lisanslı amatör telsizcidir kendisi

arkadşın cihazı yuesu vx7 ilgilenenlerin bilmesi gerek
    Tamam.Ahmet Bey çok teşekkür ediyorum!

http://www.motosiklet.net/forum/show...3&postcount=96

Motosiklet kültürünü benimsemiş amatör telsizcilerin olması bizi daha çok memnun ediyor!

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Yücel Abi olayı biraz ciddiye almamışmısın? ben ihraç meselesini tamamen mavra olsn die söledim ve sanıyorumda öylede anlaşıldı..Geyik konusuna gelince de eğer mavra geyik yada ne bilim eplence olmassa topiclerde Resmi bir hal alır burası.. pc başına takım elbise ile falan oturmamız gerekir
    sadece gezdiğin yerleri yaz güzel gezi tebrikler msjları at ve sus .. olmaz ki abicim
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Tequ kardeşim. :=)))
    Ben biraz ciddiye aldım ama sende bilmeden kalp kırmışsın.istersen sor. Ciddiyetle alakası yok olması gerekeni ben yazdım. Bak şu anda benim buraya bu konuyu yazmam bile hata senin özeline de yazabilirdim ama okuyanlar olduğu için buraya da yazdım. Bak farkında olmadan (iyi niyetini biliyorum) bazı arkadaşları kırmışsın daha yazmayacağım diyor. O yüzden bu tür şakaların özelden yazılması için hatırlatma yaptım ben. Yoksa isteyen istediğini yazar engelleyemezsin ama mühim olan topicin gereksiz yere dolması.
    Neyse akşam gelirsem klübe kulağını çekerim senin.

mdogruc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar öncelikle fotoğraf paylaşımı ve sunumunuz için teşekkürler. Dün yani salı günü ben de eşimi alıp Anavarza'ya gittim. Gerçekten çok büyük ve büyülü bir antik kent.

Asıl değinmek istediğim konu: Bizi görünce yanımıza gelen ve hiç bir baskı unsuru olmaksızın saatlerce bizi gezdiren arkadaşla yaptığımız sohbette hafta sonu gelen grubun teşekkür edip el sallayıp gittiğini söyledi. Gerçekten kibar bir çocuk, yüzünde hafif bir sitem yakaladım. Yahu 30 kişisiniz, 3-5'iniz çocuğa 5'er milyon verse olmazmıydı? Orada yaşayan insanların doğru düzgün geliri yok. Neyse sizin imajınızı düzeltmek adına ben gereken ödemeyi yaptım. Cimriler siziii

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @mdogruc Mesut abi sanırım kaleye çıkan gruba eşlik eden kişiden bahsediyorsun. Genelde turistik yerlerde yanınıza kişi gelir ve rehber istermisiniz der. İsterseniz parasını da verirsiniz. Bu arkadaş grup çıktıktan sonra arkalarından gitti diye biliyorum ben. Ben kaleye çıkmamıştım yukarda nasıl bir konuşma ve ortam oldu bilemiyorum. Arkadaşın gruptan biriyle rehberlik meselesini konuşmadı diye düşünüyorum. İlk defa bende gittiğimde bana sordular rehber istermisiniz diye ben istemediğimi belirtip teşekkür etmiştim. Arkadaşın kimseye sitem etmeye hakkı yok bence. Genede ince düşünüp arkadaşa birşeyler vermenden dolayı teşekkür ederiz.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    çok güzel bir gezi daha yapmışsınız... üşenmicem bundan sonra gezmeye adana ya gelicem
    Dorado V5

Motosikleti
    ne istersen var :P
    @ mdogruc

kalenin üzerine çıktıktan sonra ileri taraflara, öznur ile en önde ilerlerken 3 tane delikanlıyla karşılaştım,
    onlarla aramda;

B- 'gençler siz bu köyden misiniz'
    G- 'evet abla'
    B- 'sık sık çıkar mısınız buraya'
    G- 'evet abla'
    B- 'walla helal olsun, biz yığılmak üzereyiz'
    G- 'keh keh keh'
    B- 'daha ileride görülecek yerler var mı'
    G- 'var abla'

şeklinde muhabbet geçti ve onlar da benle birlikte ilerlemeye başladı, pek bi rehberlik durumu söz konusu değildi, dolaşmaya çıkmışlardı.

düşüncenden dolayı teşekkürler
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

mdogruc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mdogruc Mesut abi sanırım kaleye çıkan gruba eşlik eden kişiden bahsediyorsun. Genelde turistik yerlerde yanınıza kişi gelir ve rehber istermisiniz der. İsterseniz parasını da verirsiniz. Bu arkadaş grup çıktıktan sonra arkalarından gitti diye biliyorum ben. Ben kaleye çıkmamıştım yukarda nasıl bir konuşma ve ortam oldu bilemiyorum. Arkadaşın gruptan biriyle rehberlik meselesini konuşmadı diye düşünüyorum. İlk defa bende gittiğimde bana sordular rehber istermisiniz diye ben istemediğimi belirtip teşekkür etmiştim. Arkadaşın kimseye sitem etmeye hakkı yok bence. Genede ince düşünüp arkadaşa birşeyler vermenden dolayı teşekkür ederiz.

Görüşmek üzere.
    Sevgili Hasan, olayın nasıl geliştiği hakkında en küçük bir fikrim yok aslında. Çocuğun anlatımından kafamda kurduğum senaryo üzerine yorumda bulundum. Elbette adı konmuş bir anlaşma olmaksızın yanınıza ilişen birisine ödeme yapmak durumunda değilsiniz zira "rehber" nosyonundan uzak devşirme çabalarla birşeyler anlatan birisiyle muhatapsınız. Bizimki gibi saatlerce yanınızda dolaşıp köşe bucak hakkında hikayeler anlattığını varsaymıştım. Amaaan boşverin gitsin, öylesine yazmıştım
    Mesut DOĞRUÇ / Husaberg FE450E 2004
    BMW F650GS DAKAR 2005 (Pek yakında)
    [url]http://www.bikepics.com/members/mdogruc/[/url]

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @mdogruc Neyse abi beraber bir gezi yaparız inşallah. Bu arada Dakar'ın hayırlı olsun şimdiden. En kısa zamanda görürüz inşallah.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9 B
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yücel Abi olayı biraz ciddiye almamışmısın? ben ihraç meselesini tamamen mavra olsn die söledim ve sanıyorumda öylede anlaşıldı..Geyik konusuna gelince de eğer mavra geyik yada ne bilim eplence olmassa topiclerde Resmi bir hal alır burası.. pc başına takım elbise ile falan oturmamız gerekir
    sadece gezdiğin yerleri yaz güzel gezi tebrikler msjları at ve sus .. olmaz ki abicim
    yerden göğe kadar haklısın kardeş.takım elbise çekilir şey değil

Motosikleti
    Alıntı Deli Dumrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yerden göğe kadar haklısın kardeş.takım elbise çekilir şey değil
    O zaman sen şortla gez takım elbise giymene gerek yok. İnsan her zaman takım elbise giymez ama giyilmesi gereken yerler olduğundada giymezse anormal karşılanır.
    Lütfen demogoji yapmayın çocuklar.olayı da çarpıtmayın.Kimseyi kırmadan üzmeden objektif şekilde yazmaya çalışıyorum ama maalesef yine arkadaşlar ısrarcılar. ne diyim.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ertuğrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offf beee

arkadaşlar baydıı bu dür muabbetler

Tamam,çok fazla kasmaya gerek yok,yazmıyorum.Burcu cum msn de görüşelim kankacım..

Not; Size tavsiye kendinize bir Ağır Abiler Funclup kurun,forum açıp yazışın

Çok fazla samimiyet tez ayrılık getirirmiş,diyen doğru söylemiş..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler