Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Yılın ilk kar fotoğrafları, taze taze KASTAMONU 17/10/2006

Motovento
    REKLAM ALANI
    beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    ÇOK HOŞ RESİMLER
    PAYLAŞIM İÇİN TŞK.LER
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

günaydın

cok ıyı resımler bızım anne tarafıda kastamonlu ama bır türlü oralara gidemedik. saol hocam ...

Motosikleti
    Yamaha XT 125 R

Belgesel Tadında !

Üstadım bir belgesel, bir macera romanı ,bir fotoğraf sergisi tadında olmuş.Mesajı geç fark ettiğim için çok üzgünüm.
    Motorsiklette olduğu kadar fotoğrafta da usta olduğunuz kesin.Kastamonu Ilgaz kayak merkezi civarlarında 4x4 ümle bir gezim olmuştu ama sizin gezinizin yanında cadde gezisi kalır.
    Bende 125 cc cross yamaha ile sizin gezdiğiniz yerlerde gezmeye kalksam kaybolmam dışında çok büyük aptallık yapmış olurmuyum acaba?
    Daha söylenecek çok söz var ama keyifli gezinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum.Yeni serilerinizi bekliyorum.Mail adresime yeni bir dizi olursa yazmanızı rica ediyorum.Saygılarımla.
    dr.murattuncer@gmail.com

monza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Drz 400s
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam güzel yerler.. hatta süper bir doğa ama göstermemen gereken bişey vardı... o da mantar.. ben bir mantar severim.. yani bulduğum gibi pişirir anında yerim.. nerden bulucaz istanbulda bu mantarı heee.. canım çekti vallaaa
    Üstad, öğrenciliğim 5 yılı İstanbulda geçti ama hiç rastlamadım kanlıca mantarına, ama buyur gel burda buluruz.

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani söze ne hacet.Böyle güzel yerleri keşke bizde görebilsek.Çok güzel bir işin var Ayrıca ne dijital makinası kullanıyorsun merak ettim?SLR mi?
    İşimi gereçekten severek yapıyorum, zorlukları olsada tam bana göre bir meslek. Fotoğraf makinesi Sony H1 ve Sony W12 kullanıyorum.

Alıntı orcathemaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım bir belgesel, bir macera romanı ,bir fotoğraf sergisi tadında olmuş.Mesajı geç fark ettiğim için çok üzgünüm.
    Motorsiklette olduğu kadar fotoğrafta da usta olduğunuz kesin.Kastamonu Ilgaz kayak merkezi civarlarında 4x4 ümle bir gezim olmuştu ama sizin gezinizin yanında cadde gezisi kalır.
    Bende 125 cc cross yamaha ile sizin gezdiğiniz yerlerde gezmeye kalksam kaybolmam dışında çok büyük aptallık yapmış olurmuyum acaba?
    Daha söylenecek çok söz var ama keyifli gezinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum.Yeni serilerinizi bekliyorum.Mail adresime yeni bir dizi olursa yazmanızı rica ediyorum.Saygılarımla.
    dr.murattuncer@gmail.com
    Doktorum, bilmediğiniz yerlerde dolaşıyorsanız gps kullanmanızı öneririm, kaybolma riskini ortadan kaldırmış olursunuz. Bu taraflara bir daha geldiğinizde uğrayın. Motosiklet veya 4x4 ile eşlik ederim size.
    Motosiklet.net le paylaştığım diğer gezilerim http://www.motosiklet.net/forum/subs...ewsubscription ve
    http://www.motosiklet.net/forum/show...ghlight=ankara linklerinde var.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim...
    Akgün Karakaya
    Orman Mühendisi
    Suzuki Drz 400S
    A-rı-za No :37
    Kastamonu

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    güzel bi paylaşım olmus abicim tşekkürler. Ben seni görmüştüm.. 10 Eylül Abant gezisinde.. O giderken motorun sesi hala kulaklarımda hasta olmustum motoruna inşallah ilerde bizde senin gibi istedigimiz bi hayata kavusuruz. Teşekkürler
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler