Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 cc ile ailecek Romanya yollarında.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100

Motosiklete artçı olarak binmeye, kamp yapmaya eşimi de alıştırdım.

Bundan sonra kafa rahat.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

[YouTube]qaFMQ8c2ki8[/YouTube]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Video yu yükleyemedim kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=qaFMQ8c2ki8
    espresso, DickName, AzÇok ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125
    yaşlıveacemi ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Harika Üstad. Eşinin seviyor olması büyük bir avantaj senin için. Tekerin düz bassın.
    yaşlıveacemi bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İsmet Abi sabah uyku mahmuru sana tam "kazasız belasız sürüşler diliyorum" yazacaktım ve de bu soğuklarda yola çıktığın için seni tebrik edecektim ki vidonun çekim tarihine bakmak aklıma geldi

Yine de güzel bir gezi olmuş. Seni de yengeyi de tebrik ederim.
    arican ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı eyup58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika Üstad. Eşinin seviyor olması büyük bir avantaj senin için. Tekerin düz bassın.
    Beğendiğinize memnun oldum. Eşimin de bana katılması iyi oldu. Geziler artık daha rahat oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet Abi sabah uyku mahmuru sana tam "kazasız belasız sürüşler diliyorum" yazacaktım ve de bu soğuklarda yola çıktığın için seni tebrik edecektim ki vidonun çekim tarihine bakmak aklıma geldi

Yine de güzel bir gezi olmuş. Seni de yengeyi de tebrik ederim.
    Videoları mümkün oldukça tarihli çekiyorum ileride yıllar önce böleymiş diye bakmak güzel oluyor.

Beğendiğin için memnun oldum.
    espresso, arican ve tommygun bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski toprak boşa söylenmiş bir laf değilmiş demekki. Hoş bir gezi. Sevdiklerinizle beraber nice sağlıklı ve keyifli geziler dilerim.

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 200
    Tır şoförüyüm Romanya kadar polisi yol kesen rüsşveçi hırsız topluluk görmedim . Gümrük memurları bile rüşvetçi imkanım olsa asla Romanya ya gitmem ve gezmek için bile gitmem . Yolları berbat Bulgar ve roman kadar rezil ülke görmedim .

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi seni görüp hala bu forumda 250 cc ile bile uzun yol olmaz diyen adamlar var
    espresso ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben de eşimi kamp yapmaya alışmıştım, hatta sonradan izci oldu benden daha kampçı oldu ama motora alışamadı, daha bırak artçı olarak binmeyi motora dokunmamıştır bile. Kampa giderken o ve çocuklar arabayla yola çıkıyorlar ben de motorla peşlerinden gidiyorum, bu şekilde haftasonları hem kamp hem motor gezisi yapmış oluyorum.
    yaşlıveacemi ve Alman_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski toprak boşa söylenmiş bir laf değilmiş demekki. Hoş bir gezi. Sevdiklerinizle beraber nice sağlıklı ve keyifli geziler dilerim.
    Teşekkür ederim. Beğendiğiniz için memnun oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Alıntı HAMZAÇAKAR03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tır şoförüyüm Romanya kadar polisi yol kesen rüsşveçi hırsız topluluk görmedim . Gümrük memurları bile rüşvetçi imkanım olsa asla Romanya ya gitmem ve gezmek için bile gitmem . Yolları berbat Bulgar ve roman kadar rezil ülke görmedim .
    Maalesef çok haklısınız. Olayı dört dörtlük tarif etmişsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi seni görüp hala bu forumda 250 cc ile bile uzun yol olmaz diyen adamlar var
    Herkesi beklentisi farklı oluyor, bazısı bir an önce gitmek istediği için düşük cc ler onlara uymuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de eşimi kamp yapmaya alışmıştım, hatta sonradan izci oldu benden daha kampçı oldu ama motora alışamadı, daha bırak artçı olarak binmeyi motora dokunmamıştır bile. Kampa giderken o ve çocuklar arabayla yola çıkıyorlar ben de motorla peşlerinden gidiyorum, bu şekilde haftasonları hem kamp hem motor gezisi yapmış oluyorum.
    Eşinizin de araba ile bile olsa kamp olayına katılması çok güzel. En azından siz motosikletle gidiyorsunuz sen de araba ile gel diyebilir di.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)