Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkİ Teker İle çok Tekerİn Ardindan

Motovento
    REKLAM ALANI
    VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Hepimizin hayalinde olan , üç arkadaşın demiryolları ve istasyonları takip ederek yapacakları Türkiye turu ile ilgili güzel ve ilginç bir site.

YOLLARI AÇIK OLSUN.....

http://www.yolaselam.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Çok anlamlı bir gezi. Ne güzel 3 kafadar gidip gezicekler, anılarla dönücekler. Yolları açık olsun üçününde. Şimdiden başarılar Umarım gezileri bitince sitemize üye olur resimlerini ve yorumlarınıda eklerler
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    harika bişey bu.yolları açık olsun. herkesin hayalinde vardır böyle bi gezi.
    kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

helal olsun be abii ama bu yaştan sonra zor beaa

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Valla helal olsun ne diyelim.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

leventvardar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS Adventure

İki Teker ile Çok tekerin Ardından

Sevgili Voyager,
    Teşekkürler Arkadaşım,

Ben de bugün yarın duyurular bölümünde gezimiz hakkında bilgi vermeyi amaçlıyordum ama gezinirken gördüm kü sen bizim yerimize işimizi halletmişsin. Teşekkür Ederim.

Ben de en kısa zmanada kısa bir tanıtım yazısı koyacağım forumumuza.

Bu arada, gezimiz başladığında, her akşam sitemizi güncelleyip, mümkün lduğu kadar gezimizi online olarak yayınlaömağa başlayacağım.

Selamlar, Sevgiler
    Levent Vardar
    yolaselam.com

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400 2005
    İnşallah kazası belâsız bir seyahat olur. Başarılar diliyorum.

shaggy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yollları açık olsun
    iyi yolculuklar.

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    iyii yolculuklar diLerim kazasız belasız bir etap olur..
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

leventvardar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS Adventure
    İki Teker ile Çok Tekerin Ardından gezi projemiz hakkındaki son değişiklikleri duyurmak isterim.

Son olarak İki Teker ile Çok Tekerin Ardından projemizin 13 bölümlük bir belgesel dizi olması için TRT yapımcılarından bir teklif aldığımızı duyurmuştuk. Sonunda TRT’den beklediğimiz haber geldi. TRT’nin projemizi BELGESEL NİTELİĞİ TAŞIMIYOR gerekçesi ile geri çevirdiğini öğrendik.

Bir diğer gelişmede, ekibimizden Zafer Akçay çalıştığı TRT kurumundan mesleki bir kitap yazma teklifi almıştır. Bu yeni görevinin kariyerinde önemli bir aşama olduğuna inanan Akçay, zamanının çoğunu bu kitap için harcamak istediğinden İki Teker ile Çok Tekerin Ardından projemizden ayrılmıştır. Kendisine bu yeni misyonunda başarılar dilerim.

TRT ile bir çekim yapılmayacağına göre son olarak yayınladığımız Yol Harita’mızın 3 Mart-8 Mart arasındaki Alsancak-Afyon hattını daha evvelce yapmış olduğumuzdan yeniden yapmayacağım.

İki Teker ile Çok Tekerin Ardına 26 Mart 2007 tarihinde tek başıma tekrar düşeceğim. Bu etaba Eskişehir’den başlayacak, Polatlı, Ankara, Irmak, Çankırı, Karabük, Zonguldak üzerinden 30 Mart akşamında Karadeniz Ereğli’de olmak için 789 kilometre demiryolu kat edip, güzergahtaki 120 tren istasyonuna uğrayacağım.

Sizlerden de bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Birçok arkadaşım daha evvelden bulundukları bölgelerden geçerken bana katılmak istediklerini bildirmişlerdi. Eğer sizlerde uygun olursanız ve benimle sürmek isterseniz sağımda boş, solumda boş Haberiniz olsun..

En kısa zamanda yolda aldığım görüntüleri paylaşmak üzere. Ne olacak, belgesel yapamadık ama, bizde fotoroman yaparız

Yollarda görüşmek ümidiyle..

Selamlar, Sevgiler
    Levent Vardar
    yolaselam.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler