Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Moto-solo gezilerim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Bugün havada bir serinlik vardı. Genel olarak güneşli güzel bir gündü. Bugün motosikletimi süremedim. Belki yarın sürerim biraz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Bugün evde temizlik vardı. Arabamla Sokullu'daki ablamlara gittim. Motorla çıkmaya fırsat bulamadım pek. Benim motorum ilgisizliği hiç affetmez birkaç hafta binmesem aküsünü bitiriverir belki de. O yüzden yarın binmeye yoksa da yerinde biraz çalıştırmaya kesinlikle çalışırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    KTM Duke, Honda CRF 250L, Honda İntegra ve Yamaha Süper Tenere ile yaptığım gezilerime aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.
    Ekipman: GoPro Hero 7 Black ve DJI Mavic Air ile başlayıp ikisini de elden çıkarıp DJI Osmo Action 4 ve DJI Mini 4 Pro ile devam ediyorum.
    https://www.youtube.com/@SabanZihniGONEN/videos

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Mobidik ile gezmeye çıktık. Bir tur atıp geldik. Yolda Polis durdurdu. Ehliyetime baktılar. Ceza yazmadılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Mobidik ile bir daha gezmeye çıktık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Bu kez Ragıp Tüzün Caddesinden dönüp geldik.
    espresso ve kryeck bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)