Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bitirim İkiliden Adana - Yılankale Gezisi ( resimli )

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Ben ve kankam zionla bugünkü Adana - Yılan Kalesi gezimizi gerçekleştirdik tırmanış yorucu olsada eğlenceli bi gündüü gitmeyi düşünenlerin bir haftalık dağcılık eğitimi almasını tavsiye ederim yoksa her an bi problemle karşılaşabilirsiniz zinhar çok tehlikeli

Buda kankam zionn nasılda kartal gibin duruyo ( Annen kurban olsun sana yavruuummm )

Yolun burdan sonrası ss için ızdırap oldu bide artçım az gelişşmiş bi panda oluncaa isyan etmemek mümkünmü (zion panda sen değilsinn kanka )

Kalenin uzaktan görünümü

İşte yine ben ve kınalı kuzum gelirken onu biraz üzdüm ama zaten üzmek için aldım dimii bakmayın kumaş pantol felan şimdi düşünenler olacak bak hele o pantolla o motora binmiş genelde o anki ruh halim neyse o tarz giyinirim motora binerkende pek düşünmem şimdilik sadece kask ve mont geriside zamanla

Buda caaaaaaaaanım kankammm cengizim benimm senin o dökülen her bir saç teline kurban olurum kankaaaa ( keeellllll )

Tırmanış sürüyoooooo

Buraya kadar motorla gelebildik bundan sonraa tabana kuvvet kınalı kuzum burun kıvırdı bana madem buralara gelecen beni niye aldınnn kros alsaydın diyor gibiydii neyse tek aşkımın o olduğunu söyledim ve barıştık sonrada gölge bi yere dinlenmesi için bıraktımm ve yaya tırmanış başladı ( başlamaz olaydı )

Kankam gördüğü ilk kayaya çıktı ve fotoğraf çekildi yukarıda o kayalaradan bir sürü olduğunu bilseydi bu kadar acele edermiydikii

Gayet şekilli vede edeleli bi vücudum olmasına rağmen neden böyle şekilsiz Arizona kertenkelesi gibi çıkmşım onu anlamadım demekki süperman tripleri bana gitmiyo

Battalın oğlumusun be yaaaaaa

Görevimizi başarıyla yerine getirmemizin verdiği gururla işte kale kapısındayız kankamda marur tabiki haklı olarak

Kaleye gelirken aşağıdaki turistik tesilerde kalenin her tarafının kameralarla izlendiği uyarısı vardı her tafa kamera koyan yönetiminn bi tane Türk Bayrağı asmamasına sinirlenerek söylene söylene geçtik ordan

Burasıda kalenin mutfağı haremimi neysee bilmiyorum ama her ikiside güzel nasıl olsaaa tabi bende daldım oraya

Burası küçük bi halısaha boyunda bi o kadarda derin kalenin içi bu tür zindan vari yerlerle dolu kankam eksik olurmu indi tabi aşağıya bende kalenin isminin verdiği tedirginliktenn yusuuufffff yusuuuuffff yusuuuufff dedim inemedim aşağıya

Taşı toprağı altın çukurovamın verimli toprakları

Etkileyici bi mimariye sahip kaleden bir kaç foto o zamanın şartlarında ne emekler harcanmış belli

Az önceki o büyük zindan görünümlü yerlerin ışıklandırma yada havalandırmasıı tepede

Benden sonra süperman triplerine giren kankam uçuşamı hazırlanıyo yoksa kuş sapanımı sıkmaya çalışıyo anlamış değilim

İşte kalenin surlarındayızz

Surlarda bitti yolda bitti kankam halen yukarı cırmalamaya devam ediyoo, yemiyomu kanka dedim ama yok dinlemedi neyse bi yol bulduk zirveye çıkmaya devam ettik

Kankam burdan çıkarken yüzyıllara meydan okumuş kalenin duvarlarının sağlamlığını kafasıyla test etti testin sonucumu nee , aşağıdaa

Ahanda buda testin sonucu , içinde bişey olmayan bi kafanın bu kadar acı vermesi anlamsız ama yerlerde kıvranıyo kurban olduğumm

Buda ceyhan nehri ve ceyhandan kuş bakışı bi görüntü

Asalete bak kankam benim yaaaaaaaaaaa

Yoruldum vallaha kendimi ilk bulduğum düz bi kayanın üzerine attım vurgun yemiş sazan gibi hissediyom kendimi

Atalarımızın düşman askerleri için yaptığı bubi tuzağı hayatımıza mal oluyodu az daha heyecan la yukarı çıkan düşman askerlerinin burdaki olmayan basamağı fark etmemeleri sonucu aşağıya doğru serin bi uçuşa gececekleri düşünülmüş heralde az daha biz o uçuşa geçiyodukk

Bu tırmanışın hiç bitmeyeceği konusunda hem fikir olmaya başladık kankamla çıktıkça önümüze merdivenler engebeler çıkıyodu ama yılmadıkk

Ve sonunda zirvedeyizzz rüzgarın bi an bizi uçaracağını düşünüyordum

İnsanlarmız aman bi ağaç görmesin bez parçası asanımı dersin dalına pet şişe sokanımı zavallım ağaçla kuruyana kadar uğraşırlar ahh şu batıl inançlarr dibine bozuk para atmışlarmı diye baktım ama avcumu yaladımm

Dönüş yolundanda bi kare daha

Arkadaşlar zaman ayırıp geziyle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    hep adana tarafını merak etmişim dir gayet güzel bi gezi olmuşşşşş.

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    elinize saglık güzel olmuş birde 05 uçları dene belki saglam çıkar

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Güzel bir gezi yapmışsınız iki kafadar.. Resimler sizden, yorumlar bizden hesabı...
    Allah kaza bela vermesin.. Birlikte daha çok geziler görürsünüz inşallah..

Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize saglık güzel olmuş birde 05 uçları dene belki saglam çıkar
    Zuhahaha..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    İsoooo Allah kolaylık versin geziyosun paso bende boyle yıkık vırane yerlerı hep merak etmısımdır, bigun adanaya gelırsem benı kalene gotururmusun İSOOOO

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    özgürlüğün tadını çıkarmışsınız

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    çok güzel bir gezi olmuşş... kale çok harika...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

slm

Arkadaşlar iyi eğlenmişsiniz motorcu ruhu konuşuyor emeğinize sağlık hoş kareler

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Pazarı iyi degerlendirmişsiniz İso elinize saglık.Ama senin motorla ve kumaş pantolonla baya zorlanmışsındır oralara çıkmaya.Yeni gezilerinizi bekliyoruz...
    Born To Be wild,Live to Ride...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    İSO ve ZİON çok güzel gezi olmuş sen kıyafetine aldırma bence açıklama yapmana bile gerek yoktu senin zevkin senin tarzın sonuçta. Kalede kaleymiş hani ne kadar yüksekmiş yahu zirve çok hoşuma gitti keşke kaleye asılması gerken TÜRK bayrağınıda şikayette bulunsaydınız söylenerek geçmek pek işe yaramaz.... Ellerinize ve motorunuza sağlık... Hyo yu fazla yıpratma lütfen
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    değişiyor :)
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İSO ve ZİON çok güzel gezi olmuş sen kıyafetine aldırma bence açıklama yapmana bile gerek yoktu senin zevkin senin tarzın sonuçta. Kalede kaleymiş hani ne kadar yüksekmiş yahu zirve çok hoşuma gitti keşke kaleye asılması gerken TÜRK bayrağınıda şikayette bulunsaydınız söylenerek geçmek pek işe yaramaz.... Ellerinize ve motorunuza sağlık... Hyo yu fazla yıpratma lütfen
    janti sende gereksiz yere başkaları adına avukatlık yapanlara aldırma anlamsız yerlerden anlam çıkarıpta başkalarına laf itelemeye kalkanlara hiç aldırma

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iso elinize motorunuza sağlık.çok güzel olmuş.bir resimde km 125 gösteriyor.bende hyolar 120 yi geçmez diye biliyordum.
    kendinize iyi bakın,to be continius olsun.

Motosikleti
    honda dylan
    paylasım ıcın saolun arkadaslar.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    vayyy racing ve tırmanış helal olsun.kros alsaydın ya
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    miragge
    çok güzel bir gezi haber edinde hepberaber gidelim bir dahaki sefere

ama olmadıki yinemi terlik iso

Motosikleti
    ne istersen var :P
    maşşallah maşşallahhh motorlara da size de

2 tane eksik var sanki
    kuçu & antika yok

terlik iso
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Emeğinize sağlık.Güzel bir gezi tanıtım olmuş.

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    kanka süper de kalenin arka tarafında ne var baktınız mı
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Maaşallah Motor da süper gezide guzell Paylaşımınız için tşkler
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    İso Ve Cenkiss Sevgili arkadaşlar güzel gezmişsiniz iki kanka harikasınız...
    Ya en çok olmayan merdiven basamagına çok güldüm bubi tuzağı dediğiniz sakın şey olmasın kırık merdiven basamakları..

Antep'den sevgiler arkadaşlar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler