Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HAFTA İÇİ AYDIN GEZİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hero hunk
    BİR AYDIN GEZİSİ KLASİĞİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir resim, bir video bırak mübarek.

Motosikleti
    hero hunk
    Yükleyemedim yaşlanıp gidecez şu siteye resim yüklemeyi ogrenemeyecegim herhalde

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı birgünolacak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yükleyemedim yaşlanıp gidecez şu siteye resim yüklemeyi ogrenemeyecegim herhalde
    Hızlı resim diye bir site var. Orada fotoğrafını ekle, çıkan linkler arasından forumbbcode diye bir bölüm var, orayı komple kopyalayıp buraya yapıştırdın mı hepimiz resimleri görebiliriz.

Motosikleti
    hero hunk

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Motosikleti
    hero hunk
    01-04 Haziran 3 günlük boş vaktimin olması sebebi ile Afyonkarahisar dan Aydın kuyucaga doğru hem arkadaş ziyareti hemde yaylaları gezwcegimiz bir gezi planladim ...https://resimyukle.io/r/Pu6Pq71f1e

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

https://resimyukle.io/r/Pu6Pq71f1e

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

https://resimyukle.io/r/EXxn3AdU5i

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Facebook ta görmüştüm bu geziyi,Arap alıştı kanyonu aydın- Denizli il sınırında bir yerdeydi galiba,değilmi Hüseyin bey

Motosikleti
    hero hunk
    evet hocam çok güzel bir yer resim çektiğimiz yer denizli kale belediyesine ait aşadğıda suyun olduğu yerde aydın bozdağan belediyesine ait denizliden bakıp aydını görebiliyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

arapapıştı kanyonu hocam ismi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Yolda karsilastigimiz yürük kardeşler piknik yapiyorlarmis sofralarına buyur ettiler kalbi sıcak misafirperver insanlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Yaylada hangi çadıra selam verdiysek yemek çay ikram ettiler buda başka misafirperver kardeşimiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Buda küçük oğulları yiğit

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

55 yıldır bu dağlar beni bilir ben bu dağları bilirim diyen amca

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Bunlarda yigitin yoldaşları bu dağlarda en büyük yardimcilari

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Ve son olarak bu geziyi benimle birlikte gezerek yardımcı olan Murat arkadasim burdan teşekkür ederim
    Apices, mesut hoca, gurcanozturk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)