Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gunluk gezi (160km) Aydin'da bahari koklamak

Motovento
    REKLAM ALANI
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Haftasonu yasagina kalmadan haftaici bir turlayalim baharin kokusunu icimize cekelim istedik, kalabalik olmamasi adina katilimi dusuk tutarak uc motosiklet gidis-donus toplam 160km Aydin ili sinirlari icerisnde Atca kasabasi baslanicli Karacasu ilcesi, Kemer Baraji, Arapapisti Kanyonu, Bozdogan ilcesi guzergahini takip ettik, yasaklardan oturu Arapapisti Kanyonu ve cevresi kapali, Kotu bir haber de Kemer Barajinda su seviyesi pek ic acisi degil maalesef, keyifli izlemeler.

mitmuallim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Güzel video olmuş, maşallah iyi gezmişsiniz,inazumalar da iyi görünüyor,3 yıl kullandım,ama şimdi XT 660 motora biniyorum,klx'in de maşallah'ı var, Antalya ya selamlar
    joshua bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel video olmuş, maşallah iyi gezmişsiniz,inazumalar da iyi görünüyor,3 yıl kullandım,ama şimdi XT 660 motora biniyorum,klx'in de maşallah'ı var, Antalya ya selamlar
    Teşekkür ederim, ekipte bir inazuma bir tracer 700 bir de klx250 vardı, inazuma uzun yıllar binilebilecek çok oturaklı ve sağlam bir motosiklet, kullanan Nadir bey abim 72 yaşında motorun hakkını veriyor halen maşallah.
    mesut hoca bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Ben de diyorum benim yaş 50 ye dayandı motoru bıraksammı acaba, Maşallah 72 yaşında motora biniyorsa sayın abim,ben daha çok motora binerim artık, ESKİŞEHİR den selam olsun dostlar

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de diyorum benim yaş 50 ye dayandı motoru bıraksammı acaba, Maşallah 72 yaşında motora biniyorsa sayın abim,ben daha çok motora binerim artık, ESKİŞEHİR den selam olsun dostlar
    ekipte en genc ben varim, benim yas 43, Cem abi 56, Nadir abi 72, bizim orta asya planlarimiz vardi malum nedenlerden oturu erteledik, saglik-sihhat olsun da daha uzun yillar binersiniz insallah.
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)