Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

ATP zincir yağlama

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    FORUM

FORUM

Selam dostlar
    ATP ,Otomatik zincir yağlama sistemini takalı 1 yıl oldu ,ve o günden bu güne zinciri bir kere olsun ne yağlama gereği ne de temizleme gereği duydum,zincirini de yağlama sistemi ile birlikte yeni takmıştım,13 bin km oldu,140 numara şanzıman yağı kullandım,motosikletin jantına hafiften sıçrama dışında başka bir kusuru yok, haricinde başka bir problemi yok, sadece kullanıcı olarak tecrübemi paylaşmak istedim
    bursalıali, MCV, siyanoz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    ve şimdi reklamlar...
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve şimdi reklamlar...
    Reklam olarak düşünmenize üzüldüm,ben bu zincir yağlama sistemi satan adamı tanımam,bu sistem değil başkas bir yağlama sistemi de aynı işi görür,ben bir dostumun sayesinde aldım bu sistemi,sadece kullanan biri olarak tecrübemi paylaştım
    bursalıali ve siyanoz bunu beğendiler.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Benzer sistemi kullanıyorum. Zincir germe bile yapmadım. Tavsiye olunur...
    mesut hoca bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bende atp kullanıyorum. 25 bin km yi geçti zincir beni değiştir durumuna hala gelmedi. 30 bin km de olabilir.

her kullanıp beğendiğimiz şeyi paylaştığımızda reklam yapıyoruz olacaksak nerede kaldı forum kullanmanın mantığı
    mesut hoca, Green Arrow ve siyanoz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Bu sistemin bakımı vs. Var mı ? 15 günde bir Zincir temizleme yağlamaktan sıkıldım bende
    mesut hoca bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Peki bu her motosiklete takılır mı? R25e Uyumlu mudur?
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sistemin bakımı vs. Var mı ? 15 günde bir Zincir temizleme yağlamaktan sıkıldım bende
    tabiki bakımı var. yağ haznesi boşaldığında yada azaldığında yağ ekliyorsun. başka da bi uğraşısı yok.
    oda yağ haznene göre 2 haftada bir yada 2 ayda bir yağ ekliyorsun.
    oda kullanım sıklığına göre dğeişiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zinciri olan her motora bi şekilde uydurulur. ama ben buna cevap veremem. faceden ahmet abiyi bulup ona sorsan daha iyi olur. forumda da var kendisi "ahmet turan peker" bulup mesaj atabilirsin
    mesut hoca bunu beğendi.
    since 1987

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de 10.000 km.dir kullanmaktayım, benim ayarım biraz açık o nedenle biraz sıçratma var ama bugüne kadar zinciri ne temizledim ne de gerdirdim.
    mesut hoca ve Green Arrow bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    ATP bana da lazım. Toplam maliyeti ne kadara gelir? XJ6'ya yapılabilir mi?
    mesut hoca bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben talimatlar doğrultusunda montajı yaptım,deposunun içerisinde yağ bittiğinde yağını ilave ettim,zinciri temizleyen ve yağlayan bir fırçası var yıpranıp eskirse bir tek o değişiyor,o da kolay kolay eskimiyor,memnun kalırsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:32 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Problemli bir sistem değil zincirli olan tüm motorlara olur diye tahmin ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:34 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ATP bana da lazım. Toplam maliyeti ne kadara gelir? XJ6'ya yapılabilir mi?
    İthal Muadilleri de var,ama biraz pahalı,internet ortamında var 1000 -1500 arası bir rakamdı galiba,ATP sistemini ben aldığımda 300 TL civarında idi,enson 500 TL diye duymuştum
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Memnun olan cok doğruya doğru.

Ancak ara ara reklam amaclı konusu acıldıgı için artık istek üzerine foruma acıldıgını düşnüüyorum.
    ero__ ve mesut hoca bunu beğendiler.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Mesut hoca kazasız belasız kullanın inşallah...

CBF gurubundan yapılan toplu alım ile aldınız herhalde. Memnun olmanız beni de memnun etti...

Gelelim reklam konusuna. Arkadaşı tanımam buradan biliyorum sadece...Olsa ne olur niye rahatsız oluyorsunuz.. "zenciye tiksinerek bakana zenci sormuş
    .......Boya yı mı sevmedin boyayanı mı..

Size göre yapılan işmi kötü yapan mı..

Yapan rahatsız ediyor ise gayet normal. Saygı duyarım ( az da olsa)

Ama Türkiye'de yapılan herkesin memnun olduğu ve tamamen motosiklet ile alakalı bir konunun motosiklet net de olmasında nasıl bir gariplik var izaha muhtaç.

Reklam için ne çok çaba sarf ediyorum ne de para harcıyorum. Kullanıcıların memnuniyeti zaten yetiyor. Reklam için daha çok yolum var. Zaten talep çok olur ise yetişemem. Çünkü daha profesyonel olarak bu işi yapmıyorum. Biraz da zor benim yapmam. O kadar ne kabiliyetim var ne imkanım ne de zamanım. Ama illaki bu iş büyüyecek belki benimle belki bensiz..

Onun için beni sevmeyenler.. saçmalamayın
    mesut hoca, Onur34, Green Arrow ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ancak ara ara reklam amaclı konusu acıldıgı için artık istek üzerine foruma acıldıgını düşnüüyorum.
    Bu postu zaten yanlış yere açmışım ,tüm arkadaşlardan özür dilerim,sohbet bölümünde açmak varmış ,cahilliğime verin,lakin Reklam olsun diye kesinlikle değil,piyasada muadilleri de var,ucuz yada pahalı,ben bir arkadaşım vasıtası ile aldım bu yağlama sistemini ve 1 yıldır kullanıyorum ,sadece bu kullanım sürecini ihtiyaç duyan ,kullanmak isteyen arkadaşlarla 1 yıllık tecrübemi paylaştım,hepsi bu, kesinlikle kimse art niyet aramasın,ben bu sistemi satan kişiyi de buradan ve sosyal medyadan takip ediyorum,alıp kullanmak isteyen arkadaşlar muadillerine de bakabilirler, faydalı bir sistem,hepsi bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut hoca kazasız belasız kullanın inşallah...

CBF gurubundan yapılan toplu alım ile aldınız herhalde. Memnun olmanız beni de memnun etti...

Gelelim reklam konusuna. Arkadaşı tanımam buradan biliyorum sadece...Olsa ne olur niye rahatsız oluyorsunuz.. "zenciye tiksinerek bakana zenci sormuş
    .......Boya yı mı sevmedin boyayanı mı..

Size göre yapılan işmi kötü yapan mı..

Yapan rahatsız ediyor ise gayet normal. Saygı duyarım ( az da olsa)

Ama Türkiye'de yapılan herkesin memnun olduğu ve tamamen motosiklet ile alakalı bir konunun motosiklet net de olmasında nasıl bir gariplik var izaha muhtaç.

Reklam için ne çok çaba sarf ediyorum ne de para harcıyorum. Kullanıcıların memnuniyeti zaten yetiyor. Reklam için daha çok yolum var. Zaten talep çok olur ise yetişemem. Çünkü daha profesyonel olarak bu işi yapmıyorum. Biraz da zor benim yapmam. O kadar ne kabiliyetim var ne imkanım ne de zamanım. Ama illaki bu iş büyüyecek belki benimle belki bensiz..

Onun için beni sevmeyenler.. saçmalamayın
    Ben de sizi sadece buradan ve sosyal medyadan takip ediyorum,yağlama sistemi gayet başarılı kullanıcı olarak tecrübemi paylaştım,insanlar görmek istediğini görür istemediğini görmez,reklam yapıyorsunuz diye çamur atanlar oldu,ben sizi tanımam siz beni,reklam yapıyorsunuz diyen arkadaşları da tanımam zaten,neyse boşverin ,dedimya insanlar görmek istediğini görür
    Onur34 bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Bakın biraz reklam yapayım. Bu abimiz elektronik mühendisi daha kendisi ile tanismadim. Ama yaptığı iş takdire şayan. Oda zincir yağlama sistemi yapıyor. Ve çok detaylı çok teknolojik. Ve tamamen yerli.

Önemli olan Türkiye de bir şeyler yapılması.

https://www.facebook.com/groups/4380...974/?ref=share
    mesut hoca bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.aliexpress.com/item/1005001924054711.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.73 1b366a0o19XZ&algo_pvid=e6818091-26c3-4bcc-a4e5-551b4d7798af&algo_expid=e6818091-26c3-4bcc-a4e5-551b4d7798af-1&btsid=2100bb4916097426735293201ea02e&ws_ab_test= searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Aliexpress'te 15 dolara var baya ucuzmuş...

Motosikleti
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakın biraz reklam yapayım. Bu abimiz elektronik mühendisi daha kendisi ile tanismadim. Ama yaptığı iş takdire şayan. Oda zincir yağlama sistemi yapıyor. Ve çok detaylı çok teknolojik. Ve tamamen yerli.

Önemli olan Türkiye de bir şeyler yapılması.

https://www.facebook.com/groups/4380...974/?ref=share
    ahmet abi sende reklam yapmasını bilmiyon yaa.
    bak şöyle dicen.
    zincirli motorunuz var ve şaftlı motorlara mı özeniyorsunuz
    zincir bakımlarından usandınız mı
    artık yağlarla uğraşmak istemiyor musunuz
    sizinde elleriniz ve üstünüz hep yağ içinde mi kalıyor.
    ((buralarda televizyonlardaki gibi abartılı videolar girices böyle yüzü başı yağ içinde olup mutsuz olan insanların videoları gelicek))

çözüm atp yağlama sistemi
    (( burada senin yağ sistemin ekranda şak diye gözükcek sonra herkesin mutlu görüntüleri girecek ))

bunları da ben mi söyliyim :D
    tommygun, BloodyBaron ve mesut hoca bunu beğendiler.
    since 1987

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    bu tip sistemler üzerine kafa yoran, yerli üretim yapan, işinin hakkını verip kullanıcıları ithal markaların eline mahkum etmeyen herkese teşekkürler, reklam yapılacaksa bizim üreticimizin reklamı yapılsın bundan rahatsızlık duymamak lazım.
    mesut hoca bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tip sistemler üzerine kafa yoran, yerli üretim yapan, işinin hakkını verip kullanıcıları ithal markaların eline mahkum etmeyen herkese teşekkürler, reklam yapılacaksa bizim üreticimizin reklamı yapılsın bundan rahatsızlık duymamak lazım.
    Aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsüne bu ürünleri kayıt ettiren, yaptığı ürünün garanti şartlarını belirleyen ve bu çerçevede fatura kesip vergisini ödeyen de olması gerekir değil mi?
    joshua ve arndiol bunu beğendiler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsüne bu ürünleri kayıt ettiren, yaptığı ürünün garanti şartlarını belirleyen ve bu çerçevede fatura kesip vergisini ödeyen de olması gerekir değil mi?
    Elbette, yasal çerçevede olmalı.
    ero__ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)