Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekim ayında Motosikletle Mardin-Kars

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Merhaba forum ahalisi. Ekimin ilk haftası milletin manyak mısınız oralar soğuktur sözlerine aldırış etmeden iki motorla Mardinden çıkıp kuzeye doğru yardırarak Kars'a gidip geldik. Benim NC 750 S dct yol arkadaşımın Dominarıyla aynı yaktı, tam hesap tutmadım ama 1 depoyla ortalama 250-300 civarı yol gittik genelde. 5 gün takıldık o civarlarda, hava efsane güzeldi Kars dahil. Toplam 1710 km yaptık.

Videoları yaptıkça eklerim burdan. İyi seyirler
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Tekerinez daş değmesin. Bende sürekli gidecektim motorla ama bırakmadılar. Bu yaz ya da baharda kesin giderim artık...

Birde naçizane tavsiyem; virajlarda hele ki görmediğiniz virajlarda tırları ve kamyonları, özellikle bunların konvoylarını sollamayın. Karşıdan çok süratli bir şekilde gelecektir araçlar. Doğu ve GüneyDoğu'da bilinçsiz şekilde hızlı kullanırlar araçları. Mardin'e hep bir kez de motosikletimle gitmek istemişimdir. Kafaya taktım sayenizde. Neşeyle ve coşkuyla sürmeye devam edin

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    millet ekim ayında şurdan şuraya gidip paylaşıyor ne güzel.

2019 Mart'ın 4'ünde Rusya'ya gittim motorla da şöyle bi video paylaşamadık ya la forumda.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...usya%92ya.html

kıskandım he video olayını.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerinez daş değmesin. Bende sürekli gidecektim motorla ama bırakmadılar. Bu yaz ya da baharda kesin giderim artık...

Birde naçizane tavsiyem; virajlarda hele ki görmediğiniz virajlarda tırları ve kamyonları, özellikle bunların konvoylarını sollamayın. Karşıdan çok süratli bir şekilde gelecektir araçlar. Doğu ve GüneyDoğu'da bilinçsiz şekilde hızlı kullanırlar araçları. Mardin'e hep bir kez de motosikletimle gitmek istemişimdir. Kafaya taktım sayenizde. Neşeyle ve coşkuyla sürmeye devam edin
    Eyvallah çok teşekkürler. Valla bende uzun zamandır Kars planlıyordum anca kısmet oldu. Virajlar konusunda haklısın ama görüntüler hızlandırılmış hali tehlikeye girmeden motorla sollanabilecek yerler yoksa yapmam. Gelin tabi Mardine de

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet ekim ayında şurdan şuraya gidip paylaşıyor ne güzel.

2019 Mart'ın 4'ünde Rusya'ya gittim motorla da şöyle bi video paylaşamadık ya la forumda.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...usya%92ya.html

kıskandım he video olayını.
    Rusyayı uçak mevzusunun yaşandığı yıl planlamıştım kısmet olmadı, malum hala vizeli. Vize kalkar kalkmaz rotamı çevireceğim ilk yer Rusya. Sizde video yapın izlerken keyif alırız valla
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Buda yol arkdaşımın yaptığı video. Kendisi foruma üye değil. Buyrun

kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Turun Van-Kars ayağının videosu hizmetinizdedir efenim. Buyrun

kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    ve karsa geldik sonunda :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Arkadaşlar çok özür dilerim YouTube videoyu telif nedeniyle engelledi. yeniden düzenlemek zorundayım kusura bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Evet arkadaşlar Kars videosu sonunda hizmetinizdedir. Dün iki kere telife takıldı. Buyrun

kdiner ve Riptalon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler