Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İstanbul'da kısa bir tur için öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul Avrupa yakasındayım yarın hava güzel kısa bir tur yapmak istiyorum. Nereyi tavsiye edersiniz. Racing tarz motorum var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

Vay be kimsenin bir fikri yok mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    İstanbul içerisin de racing tarz motorla gezmek pek tat vermeyebilir. Dur kalklar falan. Madem avrupa yakasındasın , hangi semttesin bilmiyorum ama çatalca üzerinden Silivri ye doğru geçebilirsin , e5 üzeri gideceksen beylikdüzü eds lere dikkat et. Sonra B.cekmecedenn Silivri ye kadar kameraları aldırma yazmıyor
    Sahilde bir keyif çayı içersin motorunu seyrederek.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Ben şehir içinden çıkabilmek için genelde Pirinççi köyü üzerinden Bahçeköy - Sarıyer tarafına, Dursunköy üzerinden Karaburun'a, Arnavutköy tarafından O-6'ya girmeden Çatalca'nın batısına gidiyorum. Olabildiğince TEM(E-80)'e girmemeye çalışıyorum. Düz yolda sürünce insan zevk alarak dinlenemiyor bence.

cevaplar için teşekkürler artık yazı tura atacam ya silivri tarafı yada karaburun tarafına

Motosikleti
    GV650
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplar için teşekkürler artık yazı tura atacam ya silivri tarafı yada karaburun tarafına
    yazı turan ın sonucu ?

Motosikleti
    MT-07
    Silivri tabikide

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Günlerden TYT ve matematik.

Motosikleti
    MT-07
    Walla ben senin içinde güneşin tadını çıkarırım abi. Hatta güneş gözlüklerimi de yanıma alacağım

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla ben senin içinde güneşin tadını çıkarırım abi. Hatta güneş gözlüklerimi de yanıma alacağım
    Hezarfene uğra bi çay iç. Köfte ye.
    Selamımı söyle...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hezarfene uğra bi çay iç. Köfte ye.
    Selamımı söyle...
    Yok abi e5’ten usul usul gitmeyi planlıyorum

Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazı turan ın sonucu ?
    Dik geldi

Karşıya geçmeyi düşünüyorum ;)

Motosikleti
    GV650
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silivri tabikide
    türk kartalları diye bir grup gördüm yolda kendilerini buradan tebrik ediyorum son derece disiplini gidiyorlardı .

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Karaburun'da yapacak bir şey bulamayan tek kişi ben miyim?

3. Köprü üzerinden şileye doğru falan git bence. Racing ile e5 falan çok çekici gelmedi bana

Karşıya maltepeye geçtim genel de şehir içi takıldım. Bi çay içip geldim

Gelirken ninja 250 süren sağlam bi kadın sürücüye geldim. Biraz yarıştık ama iyi bir sürücüymüş. Tebrik ederim.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ben de bugun soyle bir rota yaptim, sirf kahvalti icin Beykoz'a gittim

https://riserapp.com/t/t2mGofMyPpjz/...rk/sunday-ride

şehir içi kısa turlarımızı paylaşsak burada da nere gidelim diye düşünmesek. Şehir dışı için öneri çok ama şehir içi pek bi seçenek yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben de istanbul dışından gelicem hafta sonu, wr250r ile geliceğim için yol seçmeme gerek yok.
    Benim gibi biri için sabah 9 öğlen 3 arasında hızlandırılmış olarak bi rota oluşturmanız mümkün mü? Genel olarak tarihi yerleri gezmeyi tercih ederim.

Ankara dan geliceğim için ilk olarak Anadolu yakasından başlayıp sonra Avrupa yakasına geçmeyi düşünüyorum sonrasında da hava durumuna göre aynı gün yada ertesi gün motosikletimi otobüse atıp veya binerek geri dönücem.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de istanbul dışından gelicem hafta sonu, wr250r ile geliceğim için yol seçmeme gerek yok.
    Benim gibi biri için sabah 9 öğlen 3 arasında hızlandırılmış olarak bi rota oluşturmanız mümkün mü? Genel olarak tarihi yerleri gezmeyi tercih ederim.

Ankara dan geliceğim için ilk olarak Anadolu yakasından başlayıp sonra Avrupa yakasına geçmeyi düşünüyorum sonrasında da hava durumuna göre aynı gün yada ertesi gün motosikletimi otobüse atıp veya binerek geri dönücem.
    Süper bir fikir verdiniz bana.
    Ben otobüste uyuyabiliyorum.
    Cuma akşamından 650 km otobüsle Bodrum, kuşadası, Didim gidip pazar akşam otobüsüyle dönüp pazartesi sabah 8.30 da işyerinde servisten inip çalıştığım oldu.
    Bir çok kez tekrarladım bu yolu.

Harika fikir.
    Güneyde, son halini görmek istediğim birkaç tarihi yer var. Buralara gitmenin en ideal yolu motosiklet.
    Ama İstanbuldan gitgel 1500 km yol amaleliğini motorla yapmak istemiyorum.
    Uzun ve zevksiz düz yolu otobüste uyuyarak katedip, bölgede motorla gezilecek yerleri görüp, motoru tekrar otobüse yükleyip uyuyarak dönmek fikri süper.
    Üstelik benim motosiklet alçak. Aynaları sökünce çok rahat sığar otobüse.

Sorunuza gelince...
    İstanbulda gezilecek yer çok ama bu kadar kısa süre için bir rota vermek istemem açıkçası.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bir fikir verdiniz bana.
    Ben otobüste uyuyabiliyorum.
    Cuma akşamından 650 km otobüsle Bodrum, kuşadası, Didim gidip pazar akşam otobüsüyle dönüp pazartesi sabah 8.30 da işyerinde servisten inip çalıştığım oldu.
    Bir çok kez tekrarladım bu yolu.

Harika fikir.
    Güneyde, son halini görmek istediğim birkaç tarihi yer var. Buralara gitmenin en ideal yolu motosiklet.
    Ama İstanbuldan gitgel 1500 km yol amaleliğini motorla yapmak istemiyorum.
    Uzun ve zevksiz düz yolu otobüste uyuyarak katedip, bölgede motorla gezilecek yerleri görüp, motoru tekrar otobüse yükleyip uyuyarak dönmek fikri süper.
    Üstelik benim motosiklet alçak. Aynaları sökünce çok rahat sığar otobüse.

Sorunuza gelince...
    İstanbulda gezilecek yer çok ama bu kadar kısa süre için bir rota vermek istemem açıkçası.
    Ben wr125r ile Antalya'yı gezdim bu şekilde, ön yada arka lastiği sökmem 1 dakikamı almıyor her yere sığar motosikletim 😊

İstanbul da öyle aman aman bi rota istemiyorum açıkçası daha önce bi kaç kez maça gelmiştim inönü'ye 1 kez de Vodafone park a geldim.
    1 kez de Beşiktaş portakal cafe ye gelmiştim e game turnuvası için.

Görmek istediğim 3 yer var şimdilik Ayasofya, kız kulesi, Topkapı sarayı.
    İstediğim rota atıyorum kız kulesinden Topkapı ya giderken şuraya da uğra Topkapı dan Ayasofya ya geçerken şurayı da gör şeklinde 😊 Her sene İstanbul a 1 haftamı ayırıcam desem de olmuyor maalesef. En azından 2 günümü ayırayım diyorum bu sefer.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)