Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bozcaada Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SL 150
    Merhaba,

Sevgili Erdoğan Aktaş'ın Bozcada gezi fotoğraflarını gördükten sonra (kıskanıp) eşimle birlikte bizde gitmeye karar verdik.01.Ağustos Salı günü sabah 07.00 Hızlı Feribotla Yenikapı'dan Bandırma'ya gittik.Tam 2 saat deniz yolculuğumuz sürdü.Oldukça rahattı.İnternetten biletleri biz alıp,oturacağımız yere de karar verme şansımız olunca oldukça iyi bir yolculuk yaptık.Saat 09.15 gibi feribottan indik.Bozcaada feribotunun kalktığı Geyikli iskelesi Bandırma'ya yaklaşık 200 Km.Biz geze geze giderek saat 13.30 gibi Geyikli İskelesi'ne vardık.14.00'da kalkan feribot 14.35 gibi Bozcaada'ya vardı.Burada konaklayacağımız yeri önceden seçerek yerimizi ayırtmış hatta 2 günlük ücretini de yollamıştık.Mitos Pansiyon'da konakladık.Pansiyonun hemen altında balık restoranı,Habbale Koyu'nda da Beach tarzı bir işletmesi var.Sahipleri son derece ilgili ve nazik insanlar.Bozcaada denen bu yer dünyanın en harika yeri olsa gerek.Güneyde hemen hemen her yeri dolaşmamıza rağmen denizi böyle güzel bir yer yok arkadaşlar.Mutlaka herkes bu adayı görmeli...Eşim ve ben Çanakkale Şehitliği'ni dolaşacaktık ancak bu adaya aşık olduk..Şehitlik gezisini bir başka zamana erteledik ve Bozcaada'da 3 gece kaldık.Zamanımız kısıtlıydı çünkü bir oğlumuz var ve fazla bizi görmeden duramıyor.3 günlük bir plan yapmıştık.Ve bu 3 günün hepsini , sanki cennetin bir köşesi olan bu yerde geçirdik.Kısaca bir günümüzün nasıl geçtiğini anlatayım:
    Sabah kahvaltısından sonra Habbale Koyu'na gidip sanki daha önce kimselerin girmediği kadar temiz olan denize girerek vaktimizi geçirdik.Buradan saat 18.00 gibi kalkarak akşam yemeğine kadar adayı dolaştık.Akşamda pansiyona ait olan balık lokantasında (her akşam) balık yiyerek günümüzü tamamladık.

BURADAKİ BÜTÜN ARKADAŞLARA ŞİDDETLE GÖRMELERİNİ TAVSİYE EDERİM.

TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ ERDOĞAN AKTAŞ !!!!

SENİN AYRINTILI GEZİ YAZIN VE FOTOĞRAFLARIN OLMASAYDI BİZ DE BU CENNET PARÇASI YERİ GÖREMEYECEKTİK BELKİ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel yerde bide suyu buz gibi olmasa
    çok soğuk denizi abi yaw
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    denizi süper yaaww bende gitcem kıskandım

byblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn Siyah
    artık oraya gitmek şart oldu bi işe girip cebim biraz para gördükten sonra ilk işim oraya gitmek olucak yaa çok güzel bi yermiş
    [I][B][/B][/I]34 €D 9396

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kesinlikle çok güzel bir yer. Burası mutlaka motosiklet ile yol yapılarak gidilmesi gereken bir yer. Tasarruf edelim arabayla gidelim diyen tatlısu motorcularına duyrulur...

Abi bu cennet parçasından bu kadar mı resim var? diğerleri nerede? Sakın bana fazla resim çekemedik deme.. gerçi dersen de inanırım. Aynısını ben de yapıyorum, bunca güzelliği yaşarken insanın fotoğraf makinası çıkarıp o anı görüntülemek aklına bile gelmiyor/gelemiyor.
    Hayatonda

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    güzel bir yer gibi duruyo şimdilik sadece benim için hayal kısmet bakalım
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    daha fazla resim isteriz.......
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi, bakir kalmış bir plaj ve kafayı dinlemek, kulağa çok hoş geliyor.

Bizim meşhur Sarımsaklı plajlarımızda iğne atsan yere düşmüyor, haliyle pislik içinde.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

CHomCHok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    camadan'ın yoktu artık var.DAELİM S2 250
    merhaba

çok güzel bir gezi olmuş .

bende eşimle beraber (haftasonu 2 gün bile olsa ) her sene tatil için gideriz.

soğuk fakat çok güzel bir denizi var.
    Büyük kapılar küçük menteşeler üzerinde döner.

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    Abi ayrıca

14.00'da kalkan feribot 14.35 gibi Bozcaada'ya vardı

demişsin 1535 olmasın?

Bu arada Bandırma-Geyikli arasında yol durumu nedir.

Bizde bu çarşamba gideceğiz kısmetse biraz daha ayrıntı verirsen sevinirim.
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler