Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alanyadan Istanbula rota tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    arkadaslar merhaba esimle alanyada tatildeyim.istanbula dönüşte bir ya da iki gece konaklamali geze geze gitmek istiyoruz. nereleri tavsiye edersiniz?benim aklimda bir kac rota var konya ve ya salda gölü gibi sizlerinde tavsiyelerinizi bekliyorum.simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Burdur Afyon Bursa Kocaeli İstanbul. Bu ana güzegah. Afyon’dan izmire sonra Çanakkale üzerinde gelebilirsin. Bu da fantezi rotası.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    alanya-konya arası çam ormanlarından geçen bol virajlı bir dağ yolu var. tam motosikletle gitmelik.
    konya'da bir gün gezilip ankara üstünden dönülebilir.
    ankara gezilebilir. beypazarı'nı görmediyseniz yolu biraz uzatmak pahasına oradan geçebilirsiniz.
    yeterli zamanınız var gibi, yolu daha da uzatıp safranbolu-devrek-ereğli üzerinden istanbul'a dönebilirsiniz.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alanya'dan çıkıp;

Antalya merkezden Burdur istikametine sürerseniz, Salda sapağından dönersiniz göl 35 km ileride. Salda'da biraz vakit geçirip yola devam edersiniz.

Senirkent - Acıpayam - Denizli. Denizli'de Pamukkale'ye uğrayabilirsiniz. Tekrar Denizli merkeze dönüp Aydın istikametine devam.

Buldan sapağından sağa dönüp Akhisar istikametine devam.

Akhisar'a gelince 2 şeçeneğiniz var; ya Balıkesir yolunu takip edip Balıkesir merkeze çıkarsınız oradan Edremit'e dönersiniz ya da Akhisar kavşağından Soma istikametine dönüp Soma/Bergama/Dikili/Ayvalık/Edremit/Akçay yapabilirsiniz. Sabah çok erken çıkarsanız akşam saatlerinde burada olup konaklarsınız.

Sonra Çanakkale üzerinden İstanbul.

Ve ya;

Çok detaya girmeyeyim bu sefer.

Antalya/Afyon/Eskişehir/Bilecik/Bursa/İzmit/İstanbul.

Balıkesir merkez / Edremit yolu çok keyifli.

Eskişehir / Bilecek yolu çok keyifli.

Kazasız belasız yolcular diliyorum.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alanya - Akseki - Akşehir veya Alanya - Isparta - Eğirdir rotalarından biri ile başlayabilirsin. Manzara harika olur.

Eğirdir'de bir gece kalıp, sonrasında Karadilli ve Şuhut arası devam etmek güzel olabilir.

İç Anadolu taraflarında fazla oyalanmanızı bu mevsimde tavsiye etmem, o yüzden ben olsam Kütahya - Afyon - Bozüyük hattı sonrası İznik veya Sapanca Gölü kıyısında bir akşam daha geçirirdim.

Sonrası İznik'ten - Yalova ve feribot olur veya Sapanca'dan İstanbul'a 140 km civarı bir sürüş.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler