Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnazuma İle Harem Sefası

Motovento
    REKLAM ALANI
    RecepAlışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Selamlar herkese bugün inazuma 250 nin Hava filtresi,buji,Fren hidroliklerini değiştiktren sonra ufak bir konrol sürüşü yaptım
    (Hava filtesi için ustadan yardım aldım)Hava filtesi değişimi için grenajları çıkardığınızda iki adet bujiyi değiştirmek gayet kolay Neyse Haremde güzel bir deniz sefası da yaptım Ben yıllardır Haremde yüzerim Sayfam Yoldabirivar dan https://yoldabirivar.wordpress.com/ görüleceği üzerine Beni İstanbul boğazından suya atın Batuma motorsuz yüzerek Karadeniz turu atabilirim:D:D::D
    Güzel bir havada güzel bir motrla güzel bir deniz sefası Herkese sağlıcakla gönlündeki motosikletle nice geziler
    [IMG][/IMG]
    espresso, tommygun ve Fr.Sante bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biridir ya da bir zamanlar öyleydi.

Siz de en güzel yerlerinden birinde foto çekmişsiniz. Allah kaza bela vermesin.
    RecepAlışkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biridir ya da bir zamanlar öyleydi.

Siz de en güzel yerlerinden birinde foto çekmişsiniz. Allah kaza bela vermesin.
    Amin Güzel insan hepimize kazasız belasız yolculuklar İstanbul için diyebileceğim Koğuşta ranza paylaşan iki asker gibi İkiside aynı bölge askeri biri soğan soyar,bulaşık yıkar,Diğeri kıyak bir komutan postasıdır:D:D:D Cep bilgisayarları,tabletlerle sefa sürer
    Şahsi görüşümü En eşeği de istanbulda Beyfendisi de İstanbulda
    Teşekkürler yorum için Sağlıcakla
    tommygun bunu beğendi.
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Tesadüf dün sizin motorun durduğu yerin aşağısındaki taşlarda ben de denize giriyordum. Keyfiniz daim olsun.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bizim yerli ve milli vatandaşlar pek bilmez elin Avrupalısı özel olarak Harem sahiline gün batımında İstanbul'un siluetini çekmeye gelir.

Her halde kulüpleri falan var, grup halde gelirler tam Harem otogarının Salacak tarafı köşesinden çekim yaparlar. Genellikle yaz sonu güneş tam karşıda Galata kulesinin oradan batarken havada sarı ve kızıla döner.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    80 lerde sarayburnundan atlayıp cankurtarandan çıkanlar el kaldırsın.
    Şuan milyon verseler yapamam
    espresso ve RecepAlışkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesadüf dün sizin motorun durduğu yerin aşağısındaki taşlarda ben de denize giriyordum. Keyfiniz daim olsun.
    Birazdan yine gidebilirim

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim yerli ve milli vatandaşlar pek bilmez elin Avrupalısı özel olarak Harem sahiline gün batımında İstanbul'un siluetini çekmeye gelir.

Her halde kulüpleri falan var, grup halde gelirler tam Harem otogarının Salacak tarafı köşesinden çekim yaparlar. Genellikle yaz sonu güneş tam karşıda Galata kulesinin oradan batarken havada sarı ve kızıla döner.
    Atmosferin güzelliğini anlatmaya sözler yetersiz kalır

Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 lerde sarayburnundan atlayıp cankurtarandan çıkanlar el kaldırsın.
    Şuan milyon verseler yapamam
    Vaktinde yapılan her delilik güzeldir :D

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    İyide konu ile alakalı olmasa da inazumada bujileri sökmek için hiçbirşey sökmeye çıkarmaya gerek yokki. Direk sökülebiliyor bujiler.
    Motor bahane yüzmek şahane..

Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide konu ile alakalı olmasa da inazumada bujileri sökmek için hiçbirşey sökmeye çıkarmaya gerek yokki. Direk sökülebiliyor bujiler.
    Motor bahane yüzmek şahane..
    Grenajları Hava filtresi değişimi için çıkardığımı yazdım Ve hazır grenajlar da çıkmışken buji değişimlerinin de çok kolay olduğunu belirttim Buji için grenajlar sökülmesi yani Sökülmüşken rahatlıkla bujileride değiştim

Ewet Motor bahane yüzmek şahane bugünde haremde sefa yaptım Kız kulesi ve Ayasofya manzara eşiğinde yüzmek gayet keyifli

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı RecepAlışkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenajları Hava filtresi değişimi için çıkardığımı yazdım Ve hazır grenajlar da çıkmışken buji değişimlerinin de çok kolay olduğunu belirttim Buji için grenajlar sökülmesi yani Sökülmüşken rahatlıkla bujileride değiştim

Ewet Motor bahane yüzmek şahane bugünde haremde sefa yaptım Kız kulesi ve Ayasofya manzara eşiğinde yüzmek gayet keyifli
    Hazır konusu açılmışken inazumada hava filtresi değişimi için o kadar parça söktüren müdendisin ta uzak akrabalarına kadar selamlarımı yolluyorum
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır konusu açılmışken inazumada hava filtresi değişimi için o kadar parça söktüren müdendisin ta uzak akrabalarına kadar selamlarımı yolluyorum
    TransAlp xl 650 de silindir başına çift buji vardı 4 buji ile uğraşırdım Hava filtreside böyle sökmesi zordu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)