Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

100 cc 6 Bulgaristan - Yunanistan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Abi tebrik ediyorum. Çok güzel ve orjinal bir tarzın var. Muhteşem bir gezi olmuş. Gayet samimi. Tekerin düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı leidenfrost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi tebrik ediyorum. Çok güzel ve orjinal bir tarzın var. Muhteşem bir gezi olmuş. Gayet samimi. Tekerin düz bassın.
    Elimden geldiğince bir şeyler yapıp sizle paylaşmaya çalışıyorum. Okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim.
    manad bunu beğendi.

TLGYLDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    ABI VALLA HASTA OLDUM MUPTALASI OLDUM DESEM YERI VAR GEZI YAZINI VIDEONU SONUNA KADAR ZEVKLE OKUDUM VE IZLEDIM TEKRARDAN MUHTESEM BIR GEZI OLDUGUNU BELIRTMEK ISTERIM BENDE YILLAR SONRA FORMA DONMENIN NE KADAR GUZEL OLDUGUNU YAPMIS OLDUGUNUZ GEZILERDEN ALDIGIM ZEVKLE NE KADAR DOGRU BIR KARAR VERDIGIMI BELIRTMEK ISTERIM 7 YIL ARADAN SONRA TEKRAR MOTORSIKLETE KAVUSMAK AYRI GUZEL BUYUK CC MOTORDAN SONRA 150 CC ILE TEKRAR BASLADIM BUNA DA SUKUR DIYORUM HELE SIZIN GIBI CESARET ORNEGI SERGILEYEN SIKILMADAN YOL YAPAN BIRINI GORDUKTEN SONRA HICTE KUCUMSENECEK BIR MOTORA SAHIP OLMADIGIMI ANLADIM SAYENIZDE YOLUNUZ ACIK OLSUN YAZILARINIZI OZELLIKLE TAKIP EDECEGIM BUNA EMIN OLABILIRSINIZ
    “Bazen ilk görüşte bilirsin, o artık senin olacaktır hayalinde hep o vardır işte AŞK budur İKİTEKERDİR:...

Motosikleti
    Vulture 165
    Seni seviyik abi harikasın

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı TLGYLDZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABI VALLA HASTA OLDUM MUPTALASI OLDUM DESEM YERI VAR GEZI YAZINI VIDEONU SONUNA KADAR ZEVKLE OKUDUM VE IZLEDIM TEKRARDAN MUHTESEM BIR GEZI OLDUGUNU BELIRTMEK ISTERIM BENDE YILLAR SONRA FORMA DONMENIN NE KADAR GUZEL OLDUGUNU YAPMIS OLDUGUNUZ GEZILERDEN ALDIGIM ZEVKLE NE KADAR DOGRU BIR KARAR VERDIGIMI BELIRTMEK ISTERIM 7 YIL ARADAN SONRA TEKRAR MOTORSIKLETE KAVUSMAK AYRI GUZEL BUYUK CC MOTORDAN SONRA 150 CC ILE TEKRAR BASLADIM BUNA DA SUKUR DIYORUM HELE SIZIN GIBI CESARET ORNEGI SERGILEYEN SIKILMADAN YOL YAPAN BIRINI GORDUKTEN SONRA HICTE KUCUMSENECEK BIR MOTORA SAHIP OLMADIGIMI ANLADIM SAYENIZDE YOLUNUZ ACIK OLSUN YAZILARINIZI OZELLIKLE TAKIP EDECEGIM BUNA EMIN OLABILIRSINIZ
    Sizlere olumlu bir örnek olduysam ne mutlu bana gezi yazılarımı okuyup videomu seyrettiğiniz için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Alıntı Meftun42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni seviyik abi harikasın
    Teşekkür ederim bende sizleri seviyorum.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Size helal olsun. 1 sene boyunca her hafta sonu İstanbul - Bulgaristan yaptığım için geziniz bana çok aşina geldi, bu güzergahta çok da bozuk yol vardır aslında, belli ki mütevazı bir insansınız, başkası bu tip bir motosiklet ile bu geziyi yapsa, anlata anlata bitiremediği bir çok aksilik ya da başarı hikayesi olurdu, siz hiç değinmemişsiniz.

Tekerinize taş değmesin.

Saygılar,sevgiler.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    abi yok mu bu sene bi güzergah ?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size helal olsun. 1 sene boyunca her hafta sonu İstanbul - Bulgaristan yaptığım için geziniz bana çok aşina geldi, bu güzergahta çok da bozuk yol vardır aslında, belli ki mütevazı bir insansınız, başkası bu tip bir motosiklet ile bu geziyi yapsa, anlata anlata bitiremediği bir çok aksilik ya da başarı hikayesi olurdu, siz hiç değinmemişsiniz.

Tekerinize taş değmesin.

Saygılar,sevgiler.
    Her yolculukta olumsuz şeyler olabilir bunları dert ederek güzelliklere gölge düşürmeye bence gerek yok.

Sizinde tekerinize taş değmesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yok mu bu sene bi güzergah ?
    Olmaz mı şu aksilikler ( salgın ) bir peşimizi bıraksa kim tutar beni diyeceğim ama bir türlü o kıvama gelemiyorum.
    bursalıali ve ahmetmert58 bunu beğendiler.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her yolculukta olumsuz şeyler olabilir bunları dert ederek güzelliklere gölge düşürmeye bence gerek yok.

Sizinde tekerinize taş değmesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Olmaz mı şu aksilikler ( salgın ) bir peşimizi bıraksa kim tutar beni diyeceğim ama bir türlü o kıvama gelemiyorum.
    abi nacizane fikrim, bu sefer şöyle güzel bir karadeniz turu, sonunda da bir gürcistan yapsan çok güzel eğlenirsin bence.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nacizane fikrim, bu sefer şöyle güzel bir karadeniz turu, sonunda da bir gürcistan yapsan çok güzel eğlenirsin bence.
    Ahmet bey tavsiyenize dediğiniz turu yaparak karşılık vermek istedim. Turu yapana kadar o yüzden cevap vermedim. Kusura bakmayın. Umarım turumun birinci bölümü beğenmiş sinizdir?
    espresso ve BloodyBaron bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yav ben dısarı cıktıgım anda sıvrısınekler gelıp benı buluyor bu sınek olayını sadece sınkovla cozebılıyormusunuz kampcılar

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav ben dısarı cıktıgım anda sıvrısınekler gelıp benı buluyor bu sınek olayını sadece sınkovla cozebılıyormusunuz kampcılar
    Ben bu güne kadar sinek problemi ile karşılaşmadım. Şans mıdır? tesadüf müdür? bilmiyorum. Gerçi çadırın girişinde sineklik var onu kapatıyorum.
    plectrum bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben bu güne kadar sinek problemi ile karşılaşmadım. Şans mıdır? tesadüf müdür? bilmiyorum. Gerçi çadırın girişinde sineklik var onu kapatıyorum.
    kan grubuyla alakalı olabılır ben ab+ im
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kan grubuyla alakalı olabılır ben ab+ im
    Benimde AB + bir şeyle alakası var bilmiyorum ailecek otururken etrafta sivri sinek varsa onlara daha çok geliyor veya onlar daha çok şikayet ediyor.

nCode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    İsmet abi sen bu işte artık bir idolsün yemin ediyorum, harika bir gezi olmuş ama artık bir navigasyona ihtiyacın var

Benimde AB + bir şeyle alakası var bilmiyorum ailecek otururken etrafta sivri sinek varsa onlara daha çok geliyor veya onlar daha çok şikayet ediyor.
    Kesinlikle kan grubu ile alakalı, bende AB+, her fırsatta beni de ısırıyorlar.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)