Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

100 cc 6 Bulgaristan - Yunanistan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ve gıpta ederim
    Sağ olun çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:35 ----------

Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler gezmek cesaret işidir para veya motor cc önemli değildir.küçük cc etrafı seyrederek gezmek için mükemmel fakat tur çok uzunsa ve aradaki yerler daha önce görüldüyse sıkıcı olur.
    Çok haklısınız. Yoldan sıkılmak biraz yapılan planla ilgili ben hiç bir plan yapmıyorum. Yanıma gerekli şeyleri de (yiyecek içecek gibi ) aldığım için nerede ne bulurum diyede düşünmüyorum. Bir de gezmek için gideceğim yeri bulamazsan onuda dert etmiyorum başka yeri dolaşıp gelirim diyorum. O yüzden gezi esnasında kafam rahat oluyor.

Okuyup yorum yaptığınız için ariyetten teşekkür ederim.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio Medley
    Harika bir gezi olmuş, tebrikler..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    bu konuyu kaçırmışım iyi olmuş. Abimize tebrikler fotoğraflar da şahane.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Yarım saat önce manyak bakkaldan alışveriş yaptım eve geldim senin gezi maceranı okudum abi. Vallahi helal olsun hanıma bile izlettim videonu , o da çok taktir etti. Malum ha deyince biz cesaret edemiyoruz 2 saat sürsek nerden dönsek diye düşünüyoruz ☺

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Ne güzel insansınız siz yahu.. Arka kasaya bayıldım, tüketim toplumuna isyan bayrağı gibi..
    bursalıali bunu beğendi.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Bizde 600 cc ile yola çıkmaya korkuyoruz abi helal olsun çok imrendim içimdeki gezi ateşini yaktı bu gezi yasısı

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    "100cc motorum var, şuraya gider mi?" diye soranlar buraya baksın imrendim valla abi Yaza benim hurdayı Gürcistana sürme cesareti geldi şimdi
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    İsde bekledigim olay bu 100cc motorun verdigi keyif cok guzel gezi yapmışsıniz beni en cok gulduren 59. Numarali paylasiminiz kitap okuyorum demissin dergiyi ters tutuyosun ve az bi miktar parayla neler yapılabilecegini gösterdin tbk ederim .

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik ederim Bir çok İnsanın cesaret edemediği şeyi yapmışsınız eğer Şapka taksaydım size şapka çıkarırdım

64 Numaralı resime arkadaş bir açıklama getirmiş bende G.müslim arkadaşımdan öğrendiklerimi yazmak isterim.O ev gibi biblolar o noktada trafik kazasında vefat etmiş kişilerin anısı için yapılmış şeylerdir. Bizdeki ölenin hayrına yapılan çeşmeler gibi o bibloların içinde bir mum ve dini dua ve dini figürler (Meryem,İsa)vb bulunur ve o mum da sürekli yanar eğer o mum bitse dahi bölge insanları tarafından tekrardan hayrına yenilenir ve sürekli yanması sağlanır.

Motosikleti
    Falcon Freedom250
    Konuyu yeni gördüm gerçekten takdire şayan bir gezi olmuş. Açıkçası kiskanmadım dersen yalan olur. Umarım benzer geziler bizler de yaparız sonra burada paylaşırız..

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı SSANLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir gezi olmuş, tebrikler..
    Beğendiğinize memnun oldum.
    bursalıali bunu beğendi.

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Çok sevdiğim bir tarzınız var...

Samimi, minimalist, cesur...

Daha uzun yollar, daha uzun maceralar dileğiyle..

Motosikleti
    Yamaha X-Max 125 ABS
    Bu forumda daha önce hiç bir konuyu bu kadar keyifli okumamıştım. Sizi gönülden tebrik ederim. 125cc scooter ım ile İstanbul-Çanakkale gezisinden gözüm korkuyordu, bana da cesaret verdiniz. Kazasız belasız nice güzel geziler dilerim.

bir genç olarak yaşın ve cc'nin öneminin olmadığını bir kez daha bize gösterdiğin için teşekkürü ben sana borç bilirim abi senin gezin benim içimi ısıttı harika sunum olmuş

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu kaçırmışım iyi olmuş. Abimize tebrikler fotoğraflar da şahane.
    Fotoğrafları beğendiğinize ayriyetten memnun oldum. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarım saat önce manyak bakkaldan alışveriş yaptım eve geldim senin gezi maceranı okudum abi. Vallahi helal olsun hanıma bile izlettim videonu , o da çok taktir etti. Malum ha deyince biz cesaret edemiyoruz 2 saat sürsek nerden dönsek diye düşünüyoruz ☺
    Manyak bakkal deyince bir tebessüm ettim. İnsan fotoğrafını çektiği yerden bir geri dönüş alınca daha bir memnun oluyor. Hanımının kıymetini bil malum hanımlar böyle şeyler le pek ilgilenmezler. Eşinize de çok selam.
    bursalıali bunu beğendi.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Aleykum selam abim. Ben evlendikten sonra bir süre kullanıp sattım motoru. Uzun bir süre almayada niyetim yoktu. Sonra bi boşluk oldu sanki, birşeyler eksik gibiydi .Şuan kullandığım motoru hanımın zoruyla aldım , sağolsun bu konularda benim içimden geçenleri iyi okuyor. Bizede kıymet bilmek kalıyor. Bir daha bu güzergaha yolun düşerse çay kahve içmeye beklerim abi hem tanışmış oluruz , manyak bakkalında hikayesini anlatırım sana ☺👍

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    İsmet bey, bir akranınız olarak sizin gezilerinizi keyifle takip ediyorum.
    Sizde çay keyfi olduğu gibi, bende orta şekerli yorgunluk kahvesi olmazsa olmazlardan.
    4-5 Mayıs 2019 için Bulgaristan Yenipazar bölgesindeki uzay modelleri dünya kupasına gitmek için plan yaptım. Allahtan mani olmazsa o yarışmaya gidip Türk kardeşlerimize destek olmak istiyorum.
    Başlıkta açtım ama MT yönetimi onaylamamış olmalıki 3 haftadır açılmadı sayfa.

Lafı uzattım. Mevzu çay-kahveydi.
    Yurt içinde şu tek seferlik kullan at mangallarla, yemek ısıtma, çay kahve oluyor. Ama tabi yanması, sönmesi epey zaman alıyor.

O kullandığınız ocak ne markadır?
    Memnunmusunuz?
    Rüzgarda, konserve barbun, kuru ısıtabiliyor mu?
    Çay demleyeyim deyince yarım litre suyu yaklaşık ne kadar zamanda kaynatıyor?
    Kahveyi, bakır cezvede ve tek kişilik yaptığım için muhtemelen çok çabuk kaynatacaktır ama çay için su kaynatma ve rüzgar durumunda ne olur bilmiyorum.

Malumat verme şansınız olursa sevinirim...

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Bülent pcx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel insansınız siz yahu.. Arka kasaya bayıldım, tüketim toplumuna isyan bayrağı gibi..
    Beni mahcup ediyorsunuz. Arka kasayı manavdan 10 liraya aldım gayet sağlam ve işimi görüyor. Kullanışlı olduğu ve başına bir iş gelirse üzülmeyeceğim için tercih ettim. Ne yalan söyleyeyim sosyal mesaj gibi bir şey aklıma gelmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Alıntı gitaristgkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde 600 cc ile yola çıkmaya korkuyoruz abi helal olsun çok imrendim içimdeki gezi ateşini yaktı bu gezi yasısı
    Sizin ki korku değilde vakit bulamamak öncelikleri başka şeylere vermek olabilir. Sizi iyi şeylere özendirdiysem ne mutlu bana. Yorumunuz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı tarikcapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "100cc motorum var, şuraya gider mi?" diye soranlar buraya baksın imrendim valla abi Yaza benim hurdayı Gürcistana sürme cesareti geldi şimdi
    Vaktiniz ve imkanınız varsa hiç durmayın. Gezmek yeni yerler görmek insanın kendisine yaptığı en güzel yatırım. Gürcistan gezisini yaparsanız gezi yazınızı bekleriz. Bilmeyenlere yeni yerler tanıtmış olursunuz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsde bekledigim olay bu 100cc motorun verdigi keyif cok guzel gezi yapmışsıniz beni en cok gulduren 59. Numarali paylasiminiz kitap okuyorum demissin dergiyi ters tutuyosun ve az bi miktar parayla neler yapılabilecegini gösterdin tbk ederim .
    Bence vaktiniz ve sabrınız var ise en güzel 100 cc bakına bakına hiç bir şeyi kaçırmadan gidiyorsunuz. Benzini saymazsanız standardınız fazla yüksek değilse gayet ekonomik uzun seyahatler yapılabilir. Sağ olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim Bir çok İnsanın cesaret edemediği şeyi yapmışsınız eğer Şapka taksaydım size şapka çıkarırdım

64 Numaralı resime arkadaş bir açıklama getirmiş bende G.müslim arkadaşımdan öğrendiklerimi yazmak isterim.O ev gibi biblolar o noktada trafik kazasında vefat etmiş kişilerin anısı için yapılmış şeylerdir. Bizdeki ölenin hayrına yapılan çeşmeler gibi o bibloların içinde bir mum ve dini dua ve dini figürler (Meryem,İsa)vb bulunur ve o mum da sürekli yanar eğer o mum bitse dahi bölge insanları tarafından tekrardan hayrına yenilenir ve sürekli yanması sağlanır.
    Desene geride kalanlar ayrılık acısını bir şekilde dindirmeye çalışıyor. Zor işler gidenin arkasından bir şeyler yapabilmeye çalışmak. Hüzünlendim be hocam ilgin için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Alıntı bilanyaverr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu yeni gördüm gerçekten takdire şayan bir gezi olmuş. Açıkçası kiskanmadım dersen yalan olur. Umarım benzer geziler bizler de yaparız sonra burada paylaşırız..
    Okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Umarım daha güzelleri sizlere nasip olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Alıntı Vista86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevdiğim bir tarzınız var...

Samimi, minimalist, cesur...

Daha uzun yollar, daha uzun maceralar dileğiyle..
    Güzel temennileriniz için çok, çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Alıntı FurcHT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumda daha önce hiç bir konuyu bu kadar keyifli okumamıştım. Sizi gönülden tebrik ederim. 125cc scooter ım ile İstanbul-Çanakkale gezisinden gözüm korkuyordu, bana da cesaret verdiniz. Kazasız belasız nice güzel geziler dilerim.
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Ufak cc li motosiklet ile seyahat ederken yol vermelerini beklemeyin daima yol veren siz olursanız bir problem yaşamazsınız. Size de kazasız belasız sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı hotbiber3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir genç olarak yaşın ve cc'nin öneminin olmadığını bir kez daha bize gösterdiğin için teşekkürü ben sana borç bilirim abi senin gezin benim içimi ısıttı harika sunum olmuş
    Harcadığınız zamana layık olabildiysem ne mutlu bana. Yorumun için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleykum selam abim. Ben evlendikten sonra bir süre kullanıp sattım motoru. Uzun bir süre almayada niyetim yoktu. Sonra bi boşluk oldu sanki, birşeyler eksik gibiydi .Şuan kullandığım motoru hanımın zoruyla aldım , sağolsun bu konularda benim içimden geçenleri iyi okuyor. Bizede kıymet bilmek kalıyor. Bir daha bu güzergaha yolun düşerse çay kahve içmeye beklerim abi hem tanışmış oluruz , manyak bakkalında hikayesini anlatırım sana ☺��
    - Bize de kıymet bilmek kalıyor - işi çözmüşsün sen. Yolum o taraflara düşerse ( celaliye sanırım ) uğramak isterim kısmet gerisi artık.
    bursalıali bunu beğendi.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Helal olsun üstad. Sabrınızı ve Cesaretinizi takdir ettim

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmet bey, bir akranınız olarak sizin gezilerinizi keyifle takip ediyorum.
    Sizde çay keyfi olduğu gibi, bende orta şekerli yorgunluk kahvesi olmazsa olmazlardan.
    4-5 Mayıs 2019 için Bulgaristan Yenipazar bölgesindeki uzay modelleri dünya kupasına gitmek için plan yaptım. Allahtan mani olmazsa o yarışmaya gidip Türk kardeşlerimize destek olmak istiyorum.
    Başlıkta açtım ama MT yönetimi onaylamamış olmalıki 3 haftadır açılmadı sayfa.

Lafı uzattım. Mevzu çay-kahveydi.
    Yurt içinde şu tek seferlik kullan at mangallarla, yemek ısıtma, çay kahve oluyor. Ama tabi yanması, sönmesi epey zaman alıyor.

O kullandığınız ocak ne markadır?
    Memnunmusunuz?
    Rüzgarda, konserve barbun, kuru ısıtabiliyor mu?
    Çay demleyeyim deyince yarım litre suyu yaklaşık ne kadar zamanda kaynatıyor?
    Kahveyi, bakır cezvede ve tek kişilik yaptığım için muhtemelen çok çabuk kaynatacaktır ama çay için su kaynatma ve rüzgar durumunda ne olur bilmiyorum.

Malumat verme şansınız olursa sevinirim...
    ufoz bey ( gerçek isminiz bilmiyorum rumuzunuz öyle diye hitap ettim ) önce Bulgaristan gezisinin başarılı olmasını dilerim. MT yönetimi konuları neye göre yayınlıyor bilmiyorum ama çok ilgili arkadaşlar, moderatörlere özelden mesaj atıp sorarsanız size yardımcı olacaklarına eminim.

Kullandığım ocağı decathlon da aldım nurgaz troya marka gayet kullanışlı ve rahat normal ufak tüp gibi ısıtıyor. Memnunum tavsiye ederim yalnız kartuşlar pahalı Bulgaristan dan daha hesaplı temin edebilirsiniz. Rüzgar dan korunmak için koli kartonundan L şeklinde yapıp korunabilirsiniz ben öyle yapıyorum hem kartonda yer tutmuyor.

Gezilerimi takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun üstad. Sabrınızı ve Cesaretinizi takdir ettim
    Geziye çıkarken zaman hedefi koymuyorum, yeme içme düzenini de yanımda taşıdığım için fazla telaş edecek bir durum olmuyor. Motosikletin cc si ve gücü düşük olduğu için yol vermelerini beklemiyorum. Uygun durumda beni geçmeleri için yol veriyorum. Yol verme şansım olmazsa bulunduğum şeridi ortalıyor um. Şeridi ortalamazsam kenardan sürersem aynı şeritten geçmeye çalışıyorlar bu da çok tehlikeli oluyor.

Okuyup yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)