Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

100 cc 6 Bulgaristan - Yunanistan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbf150
    Helal olsun abi. Allah tekerine taş değdirmesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Tebrik ederim . Özgün tarzınız var.

Cok küçük sayilmam 30 yaşındayım belki biraz daha büyüyünce sizin cesaretinize ve gezme şevkinize sahip olurum. Gerçekten cok güzel gezi.
    Ben haftasonu motorcularındanım bir süredir binemiyordum motosiklet sevgimi tekrar harladınız.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    valla helal olsun,bana da nasip olur inşallah

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok onlar da benimle birlikte Çeşme'deler iki aydan bugüne . Nasib olursa cumartesi günü Çeşme Bursa yolculuğu. Rx3i evoyla 450 km. Ben Bursa'da
    kalacam . Çocuklar ve torun İst'a devam edecekler. Bayramda yine gelirler.
    Kazasız belasız güle oynaya dönmenizi dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Alıntı _RoMeO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir gezi olmuş. demekki teker dönsün yetiyor. önemli olan hayal etmek. paylaşımlarınız için teşekkürler.
    Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

Alıntı liberta1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun abi. Allah tekerine taş değdirmesin.
    Sağol hepimizin tekerine taş değmesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim . Özgün tarzınız var.
    Sağol kendi çapımda elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:55 ----------

Alıntı Birheves adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok küçük sayilmam 30 yaşındayım belki biraz daha büyüyünce sizin cesaretinize ve gezme şevkinize sahip olurum. Gerçekten cok güzel gezi.
    Ben haftasonu motorcularındanım bir süredir binemiyordum motosiklet sevgimi tekrar harladınız.
    Sizi iyi bir şeylere teşvik ettiysem ne mutlu bana kazasız belasız sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla helal olsun,bana da nasip olur inşallah
    Tüm kalbimle ALLAH gönlüne göre bundan daha iyilerini versin İnşaallah.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Helal olsun abi güzel gezmişsin

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi her zamanki gibi bol anlatım bol fotoğraf ve esprili anlatım. Paylaşım için teşekkürler

Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    O manyak bakkal gerçekten manyak bir abimiz severiz kendisini :D

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Abi saygı ile eğiliyorum. Baştan sona tüm yazıyı okuyup fotoğrafları incelemek büyük keyif verdi.

Bende dahil bir çoğumuz nispeten daha hacimli motorlara sahip olmasına karşın, henüz türkiye içinde bile bukadar yol yapamazken, içimi erittin

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    harikasınız! kendi imkanlarınızla neler yapılabileceğini gösteriyorsunuz, benim 125'likle 1600 km marmara turu yapmıştım, millet nasıl gittin diye hayret ediyordu, dediğiniz gibi bakına bakına gezmek, yani gezmekse amaç acele etmenin ne anlamı var? sizin gibi maceraseverlere sınır yok ve umarım en kısa sürede daha iyi imkanlarla daha uzun yollar yaparsınız, damarlarınızda macera ve keşfetme duygusu var bu en büyük güç ve umarım hiçbir zaman da eksik olmaz, saygılar.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Öncelikle tebrikler. Bende sizin gibi dedemlerin geldiği Priştine ve Prizren'e gitmek istiyorum. Allah nasip ederse birkaç yıl içinde böyle bir gezi planım var. Tabii cesaretim ve maddi imkanım olursa bunu yapmak istiyorum. Gidiş yaklaşık olarak 1200 km gibi tahmin ediyorum.
    Bu 2400 km gezi için en az 300-500 cc arası bir motosiklet ile cesaret edebilirim diye düşünüyorum. O cc almak içinse 1-5 yıl arası para biriktirmem lazım. İnşallah o zamanı görür ve sizin duygularınızı yaşarım.
    Tekeriniz düz bassın.
    Unutmadan başlığı görünce(cc hakkında) dalga geliyorsunuz sandım.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun abi güzel gezmişsin
    Teşekkür ederim.
    bursalıali bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende 50 cc ile yapmayı düşünüyorum, ama 50 cc ile yurtdışına çıkışa müsaade edilmiyor sanırım.

Nice kilometreler, kazasız belasız

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi her zamanki gibi bol anlatım bol fotoğraf ve esprili anlatım. Paylaşım için teşekkürler
    Okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Fotoğraf konusunda bende şöyle bir tereddüt oluştu büyük oğlum bu kadar resim koyma kim bakacak deyince acaba lüzumsuz fazla mı fotoğraf koyuyorum diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Alıntı Son Ütücü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O manyak bakkal gerçekten manyak bir abimiz severiz kendisini :D
    Şahsen kendisini tanımıyorum tamamen tesadüf yolda giderken tabela dikkatimi çekti. Motosikletin 100 cc olmasının faydası daha büyük cc olsa daha çok asfalt seyrediliyor neyse. Orada fotoğraf makinemi kaybettiğimi anladım. Her işte vardır bir hayır o esnafımıza da buradan hayırlı işler dileyeyim buradan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi saygı ile eğiliyorum. Baştan sona tüm yazıyı okuyup fotoğrafları incelemek büyük keyif verdi.

Bende dahil bir çoğumuz nispeten daha hacimli motorlara sahip olmasına karşın, henüz türkiye içinde bile bukadar yol yapamazken, içimi erittin
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Size ilerde yaparsınız ALLAH sağlık baş hoşluğu verdikten sonra başka problem yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harikasınız! kendi imkanlarınızla neler yapılabileceğini gösteriyorsunuz, benim 125'likle 1600 km marmara turu yapmıştım, millet nasıl gittin diye hayret ediyordu, dediğiniz gibi bakına bakına gezmek, yani gezmekse amaç acele etmenin ne anlamı var? sizin gibi maceraseverlere sınır yok ve umarım en kısa sürede daha iyi imkanlarla daha uzun yollar yaparsınız, damarlarınızda macera ve keşfetme duygusu var bu en büyük güç ve umarım hiçbir zaman da eksik olmaz, saygılar.
    yani gezmekse amaç acele etmenin ne anlamı var?

İşte bu en sevdiğim cümleyi yazmışsınız. Üzerine bir şey ilave etmek istemiyorum. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tebrikler. Bende sizin gibi dedemlerin geldiği Priştine ve Prizren'e gitmek istiyorum. Allah nasip ederse birkaç yıl içinde böyle bir gezi planım var. Tabii cesaretim ve maddi imkanım olursa bunu yapmak istiyorum. Gidiş yaklaşık olarak 1200 km gibi tahmin ediyorum.
    Bu 2400 km gezi için en az 300-500 cc arası bir motosiklet ile cesaret edebilirim diye düşünüyorum. O cc almak içinse 1-5 yıl arası para biriktirmem lazım. İnşallah o zamanı görür ve sizin duygularınızı yaşarım.
    Tekeriniz düz bassın.
    Unutmadan başlığı görünce(cc hakkında) dalga geliyorsunuz sandım.
    Şimdi gezmek ile gitmek arasında fark var. Sen Manisa dan Priştine ve Prizen'e gitmek mi istiyorsun? yoksa Manisa dan priştine ve Prizen'e gezmek mi istiyorsun?

Gitmek istiyorsan buna daha çok para lazım ve imkanlar oranında daha büyük cc lazım. Ve bu arada geçeceğin 1.200 gidiş 1.200 dönüş toplam 2.400 kilometre yolu ve üzerindeki güzellikleri es geçmiş olacaksın.

Gezmek istiyorsan büyük cc gerek yok etrafı doya doya bakınarak gezersin. Bir de benim gibi arkaya bir kasa ve içine şimdi bir çok hazır gıda var. Çorba, makarna, kurufasulye, barbunya, yaprak sarma, tane mısır, konserve balık, kahvaltı için sallama cay, en ufaklarından kutu süt, mısır gevreği kek vs. Ufak kamp tüpü. Birde ucuz bir çadır ve mat yanına yere sermeye bir bez ve battaniye eşofman gece ne olursa olsun insan üşüyor. Benzini sayma gerisi adeta bedava

Tek ihtiyacın olan vakit bakına bakına üzerinde zaman baskısı olmadan nerede akşam orada sabah sadece istikamet Prizen

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 50 cc ile yapmayı düşünüyorum, ama 50 cc ile yurtdışına çıkışa müsaade edilmiyor sanırım.

Nice kilometreler, kazasız belasız
    İlgilenip videomu geri yüklediğiniz için çok teşekkür ederim.

Bu video nazarlık gibi oldu. Yola çıktım aksiyon kamerasının yedek pillerini unutmuşum. Filim çekeceğim baktım içi dolu bir önceki gezinin filimleri var Edirne de iki saat internet kafe aradım içindekileri silmek için. Sonra filimi yaptık ( büyük oğlumla ) Youtube yayınlamadı ilk şarkıda telif varmış ilk şarkıyı Bülent ERSOY söylüyordu Ajda PEKKAN a çevirdik bu seferde görüntü süresi ile şarkının boşluk süresi bir birini tutmadı biraz uydur kaydır oldu. En son başka bir filimi youtube de değiştirirken bunu kazaen sildik.

50 cc ile yurtdışına çıkılır mı? bilmiyorum hiç bir fikrim yok. Ama şahsi düşüncem ruhsat olduğu için çıkılabileceği yönünde.
    bursalıali, Metela ve ahmetunuver bunu beğendiler.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Başlığı görünce "aha yine gezmiş " diye düşünüp işi gücü bıraktım ve konuya baktım. Yine mükemmel gezi. Forumda en sevdiğim gezileri sen yapıyorsun abi. Kimsenin yapmayacağı şekilde.
    bursalıali bunu beğendi.

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Ilham verici, hayranlikla okudum. Tebrik ediyorum.

Kazasiz belasiz nice gezileriniz olsun insallah

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler bizde 200-300 km gidince kendimizi gezmiş sayıyoruz.

walla gerçekten güzel, tebrikler. ben Suzuki ile geziyorum yoruluyorum. Gecen hafta Sinop-Ankara yaptım 1120 epey yoruldum. Yurt dışıda istiyorum ama gözüm kesmiyor açıkçası Yolunuz açık olsun

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bizim köyden geçmemişsin,darıldım abi

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şimdi gezmek ile gitmek arasında fark var. Sen Manisa dan Priştine ve Prizen'e gitmek mi istiyorsun? yoksa Manisa dan priştine ve Prizen'e gezmek mi istiyorsun?

Gitmek istiyorsan buna daha çok para lazım ve imkanlar oranında daha büyük cc lazım. Ve bu arada geçeceğin 1.200 gidiş 1.200 dönüş toplam 2.400 kilometre yolu ve üzerindeki güzellikleri es geçmiş olacaksın.

Gezmek istiyorsan büyük cc gerek yok etrafı doya doya bakınarak gezersin. Bir de benim gibi arkaya bir kasa ve içine şimdi bir çok hazır gıda var. Çorba, makarna, kurufasulye, barbunya, yaprak sarma, tane mısır, konserve balık, kahvaltı için sallama cay, en ufaklarından kutu süt, mısır gevreği kek vs. Ufak kamp tüpü. Birde ucuz bir çadır ve mat yanına yere sermeye bir bez ve battaniye eşofman gece ne olursa olsun insan üşüyor. Benzini sayma gerisi adeta bedava

Tek ihtiyacın olan vakit bakına bakına üzerinde zaman baskısı olmadan nerede akşam orada sabah sadece istikamet Prizen
    Ben gezmek istiyorum da yinede büyük cc başa gelebilecek bela ve kazalardan kurtulmak için gerekir diye düşünüyorum. Artı kilolu olunca ve sizin gibi malzeme alınca motorun canını alırım diye korkuyorum. Birde yalnız gitmem oralara babamı da götürürüm diye düşünüyorum. (Babam arnavutça biliyor ben yalnız gitsem anlaşması zor olabilir oradakilerle) Yoksa ccnin önemi yok gibi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)