Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çayarası ve gökbel yaylası gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. arkadaşlar hafta sonu kampa gidelim dedik arkadaşlarla gökbel yaylasında da şenlik vardı hem çıktık yola malzemeleri aldık arkadaşlar öncelikle çayarasına gidelim dediler gökbele gitmeyek isterseniz ses flan çok olur orada biz sesiz bir yerde duralım dediler ben pek sevmem sessizliği ama olsun dedik resimlerle anlatalım gerisini işte ilk başta ben evden çıkarken motoru hazırladık

bensiz olur mu

ve arkadaşlarla buluştuk benzinliğe sapıp yakıtlarımızı fülledik

bir arkadaş daha gelecekti bizimle onuda yol üstünden alacaktık ve durduk hava çok sıcak bir an önce dağlara vurmak istiyorum kendimi

cbf 150 yüklenmiş malzemeleri

salcanoyuda çekmezsek olmaz demi

ve arkadaşın evinini önündeyiz hazırlık yapıyoruz yola

ve ilk molamız kuş yuvası denen yer uçurum kenarından gidiyor yola aşyaya uçsa insan orada kalır cesedini çıkaramazlar

ve çayarasında kamp yeri buluyoruz kendimize ben beğenmedim ama arkadaşlar kalalım dediler neyse dedim benim sevmememdeki etken ıssız akşam tehlike olur diye ve ilerkiş resimlerdede göreceksiniz akşama kalmıyoz orada

ve şortumu giydim suya girecem

ve dediğim gibi akşama kalkıyoruz kamp yerinde sebep biraz korku birazda gökbel yaylasında festival var şarkıcı mustafa yıldızdoğan vardı onu dinleyelim dedik hemde güvenilir olur dedik ancak bir açıdanda pişman olduk sabaha kadar silah atanlar mı dersiniz eğlenenler mi, dersiniz uyuyamadık sabaha kadar

giderken gökbele

ve vardık

alanyada hava yanarken yaylada üşümeye başladık ceket giymek zorunda kaldım akşam

mustafa bey

caminin ışıklandırması hoşuma gitti

sabah oldu gördüğünüz gibi ortalık cadırlarla dolu

antalyadan arkadaşlar geleceğinden motorcu erken döndük yoksa yağlı güreşler vardı daha izlenecek hayırlısı yoldan döönerken son resim çeşme başından

sağlıcakla kalın tekeriniz düz bassın
    marefb, fusuy364 ve babaduru bunu beğendiler.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    güzel gezi tebrikler arka lastiğini beyendim. Heybene el koymam lazım. Kapalı heybe. Bitane bende vardı parçalandı eskidi yani. Banada böyle kapalı heybe lazım. Burlarda bulamadım. tekerinize sağlık arkadaşım.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi tebrikler arka lastiğini beyendim. Heybene el koymam lazım. Kapalı heybe. Bitane bende vardı parçalandı eskidi yani. Banada böyle kapalı heybe lazım. Burlarda bulamadım. tekerinize sağlık arkadaşım.
    teşekkür ederim adem abi evet lastik dört mevsim kullanılabilir bir lastik özellikle dişli aldım pirelli duraction modeli şimdilik memnunum heybeye gelince 1 seneyi geçti alalı ancak pek kullanamadım almak istersen sanada sorarım sanayide satan yerler var bizim burada jawa flan bol olduğundan heybede sıkıntı olmaz bulunur sana gönderiririm istersen

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Güzel bir gezi olmuş,adamlarda para var imkan var,bendede olsa bende gezerim
    YAMAHA

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim adem abi evet lastik dört mevsim kullanılabilir bir lastik özellikle dişli aldım pirelli duraction modeli şimdilik memnunum heybeye gelince 1 seneyi geçti alalı ancak pek kullanamadım almak istersen sanada sorarım sanayide satan yerler var bizim burada jawa flan bol olduğundan heybede sıkıntı olmaz bulunur sana gönderiririm istersen
    dur şimdi bu aralar sıkışığım. Ramazan bi geçsin bana bi tane bundan bul, parasını herhangi bi bankadan gönderiverem, sen bana kargoyla gönderiver. Mümkünse mavi olsun. Ama şu ramazan ayı bi geçsin. Ben zaten burdayım herdaim

Motosikleti
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş,adamlarda para var imkan var,bendede olsa bende gezerim
    ibrahim ben aramıyorum ya şu aralar r6 cbr600 sende olan bende olsa oooo neler neler yaparım da yok işte

dur şimdi bu aralar sıkışığım. Ramazan bi geçsin bana bi tane bundan bul, parasını herhangi bi bankadan gönderiverem, sen bana kargoyla gönderiver. Mümkünse mavi olsun. Ama şu ramazan ayı bi geçsin. Ben zaten burdayım herdaim
    tamam abi ayarlarız sen durumu ayarla bana mesaj at bakar sana gönderirim

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ok. Tamam. Msj atarım. Hatırlat ama arada bir.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Doğrusu güzel gezi, ancak konseri göremedik
    Biraz daha fotoğraf olsaymış süper olacakmış.
    Birde suyu girdiniz mi ? acaba su soğuktur.
    Yolunuz açık, tekeriniz düz bassın.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    güzel bir gezi olmuş Güney de böyle gezecek yerler var ne güzel İstanbul da yok ki doğaya vuralım gidelim tekeriniz her daim düz bassın
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fatih güzel biz gezi olmuş, tekerinize emeğinize sağlık. güzel yerler gezmişsiniz. su nasıldı, zevkli olur derede yüzmesi
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Motosikleti
    ok. Tamam. Msj atarım. Hatırlat ama arada bir.
    tamam abi

Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrusu güzel gezi, ancak konseri göremedik
    Biraz daha fotoğraf olsaymış süper olacakmış.
    Birde suyu girdiniz mi ? acaba su soğuktur.
    Yolunuz açık, tekeriniz düz bassın.
    konser vardı ancak sesi geliyor diye gidip incelemeye gitmedik çadırımızın yanında dinledik birde dediğin gibi resim pek yok eskisi gibi pek resim çekme hevesim kalmadı nedense suya gelirsek girdim tabi su soğuk değildi alanyadaki çaylara bakarsak sıcak bile
    teşekkür ederim cümlemizin tekeri düz bassın

Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş Güney de böyle gezecek yerler var ne güzel İstanbul da yok ki doğaya vuralım gidelim tekeriniz her daim düz bassın
    teşekkürler eren gerçekten gezecek olduktan sonra çok güzel mekanlar var bura da

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih güzel biz gezi olmuş, tekerinize emeğinize sağlık. güzel yerler gezmişsiniz. su nasıldı, zevkli olur derede yüzmesi
    sağol teşekkür ederim yusuf abi su baya güzeldi akşam üzeri gelmemize karşın sıcaktı pek soğuk değildi birde ben zaten dereleri seviyorum pek denizi sevmem alanyada denizin kumun olduğu yerdeyim denize toplasan 10 sefer anca girerim yazın

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Eline emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler Fatihçim . Dereyi görünce hemen şortu geymişsin gene
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    beyler tebrik elinize ayağınıza ,emeğinize sağlık yerimizede gezip yedinizmi ?

yalnız taşlık kayalık araziyi görünce ulen oraya çadırmı kurulur dedim ama sonraki resimlerde dereyi görünce anladımki görmeden paçaları sıvamışım

süpersiniz
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler Fatihçim . Dereyi görünce hemen şortu geymişsin gene
    teşekkür ederim ahmet abi siz gitikten sonra işte kampa gidecez demiştim hafta sonu çıktık gittik ama dere alara çayı ve dim çayına göre deniz gibi sayılır sıcaktı soğuk değildi öğle suyu girdim yüzdüm baya sadece suyun içi çamur gibi ayağını yere koyduğun an çamur oluyor su o tarafı kötüydü sadece

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler tebrik elinize ayağınıza ,emeğinize sağlık yerimizede gezip yedinizmi ?

yalnız taşlık kayalık araziyi görünce ulen oraya çadırmı kurulur dedim ama sonraki resimlerde dereyi görünce anladımki görmeden paçaları sıvamışım

süpersiniz
    teşekkürler irfan abi aynen aslında ben istemedim pek çadır yerini taşlı yerden dolayı ama arkadaşlar tutdurdu koyalım başka yer mi var dediler dereye girme fırsatından koyduk ancak akşama topladık başka yere gittik korkudan

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yayla havasıda güzeldir okjiseni boldur valla...süper gezi olmuş...rakım 1000 yukarısı ise gece donmak mümkündür...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    tebrik ederim fatih kardeşim yine döktürmüşsün müthiş bir gezi yapmışsın
    sizin motorlar neyse de cbr 250 ve kawa nın oralara çıkması ilginç hararet yapmadılar mı?
    tekerine sağlık senin depo üstü çantayı sormuştum nereden almıştın bir de kaç litre hacmi var söylersen sevinirim
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yayla havasıda güzeldir okjiseni boldur valla...süper gezi olmuş...rakım 1000 yukarısı ise gece donmak mümkündür...
    sağol metehan abi aynen rakım 1000 metreden yukarıydı ve gece üşüdüğüm oldu

Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim fatih kardeşim yine döktürmüşsün müthiş bir gezi yapmışsın
    sizin motorlar neyse de cbr 250 ve kawa nın oralara çıkması ilginç hararet yapmadılar mı?
    tekerine sağlık senin depo üstü çantayı sormuştum nereden almıştın bir de kaç litre hacmi var söylersen sevinirim
    teşekkür ederim abi sağol depo üstünü bir motorcu arkadaştan aldım 2 el kask mont flan o yüzden bana ucuza geldi 35-40 tl ye flan hacim olarak bir kask anca alır internetde baktım 70-80 e var olması gerek bu tiplerde

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    fatihim tebrikler bizim oralarıda gezdin geldin ekibi toplayıp yola koyulmuşsun maşallah bu arada gökbelde rakım 1700 civarı
    Rüzgarı ruhunda hisset

Motosikleti
    Alıntı kartal07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatihim tebrikler bizim oralarıda gezdin geldin ekibi toplayıp yola koyulmuşsun maşallah bu arada gökbelde rakım 1700 civarı
    teşekkür ederim salih abi evet sizin oralara gittik geldik rakımla ilgili bilgilendirdiğin içinde teşekkürler

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    18 Temmuz 2012 o gün bende oradaydım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)