Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gizli Cennet - İğne Ada

Motovento
    REKLAM ALANI

tatili firsat bilip kaçanlardansaniz bir dahali tatil rotaniz benden..Blogumda iğne adanin fotoğrafli anlatimi mevcut. İYİ BAYRAMLAR

www.yolageldik.blogspot.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Kırklarelinin köyleri dahi İğne adadan daha güzeldir
    Bana göre iğneada insanın ve yapılaşmanın bol olduğu bir yer

Bakış açısı!

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı güzel ama kendi o kadar güzel olmayan bir yer

yoldaki inşaat sürüyor mu hala ?

en son ne zaman gittiniz bilmiyorum ama insaata denk gelmedim hiç. önceki senelerde orman yollari bozukmuş öyle duydum ama suan her orman yolu gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Beklentiniz ve gittiginiz yerde ne aradığınız çok önemli. Buda bakış açısı demek oluyor aslında

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Semih arkadaşım blog işine girmişsin hayırlı olsun ama keşke biraz daha Türkçemize özen gösterseydin. İlk üç dört cümleden sonra sayfanı kapatma ihtiyacı hissettim çünkü birçok yazım yanlışıyla karşılaştım. Umarım bu uyarımı dikkate alırsın.Yeni uğraşında başarılar...

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Oralarda çok gezdiğim olur binlerce fotom olmasına rağmen iğne adaya dair tek fotom yok,çekicek bişeyde yoktu bana göre

Birazda başlığı garipsedim,kaç tane cennet gördükkü buda cennet diyoruz,bundan sonra gordüğünüz yerler oradan daha güzel olursa(ki olacak) ozaman başlık ne olacak,bence bir sınır olmalı
    Sahibinden ilanları gibi Full + Full

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Çok güzel yerler ama oraya en son gittiğim de yollar çok kötüydü asfalt kalitesi falan berbattı şimdi düzeltmişler mi ?
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motorcu-46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İğneadanın kendisinden ziyade, iğneadaya gidiş yolunda sürüş çok eğlenceli. Ben denedim, tavsiye ederim.

zamanla düzelir eleştiriler ile doğru yola gireceğim inş teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

belkide oralarda binlerce kez dolaştığın için sıradan geliyodur sana.. İstanbul'ada her yıl milyonlarca turist geliyor ama biz beğenmeyip başka yerlere gidiyoruz.Yorum için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

yollar mükemmel üstad.Sadece orman yollari biraz kötü yani her orman yolu gibi diyelim.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bu sene iki kere gittim. asfalt bozuk sanki biri tirmikla cizmis butun yolu. Bu dedigim son 40 km icin gecerli ondan onceide yol biraz daha iyi goreceli tabi igne adaya giden yolda sagda buyuk bir tas ocagi goruceksiniz. bu bahsettigim igneadaya 40 km kala soldan askeriyeye radara bir yol cikar. eger viraj yapip daglik bir yolda parke taslardan gitmek isterseniz kesinlikle tavsiye ederim. Gittiginiz butun yoldan daha temiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)