Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

enduro günlüğü #4

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    uzun zaman sonra tekrar enduro yapma imkanı buldum
    iyi seyirler
    berkcigdem ve ESGEL bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    baştan sona izledim o takla neydi öyle yüreğim ağzıma geldi umarım iyisindir? bu arada enduro benim işim değilmiş izlerken onu anladım

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Fena cezbediyor beni şu dağ taş işi.
    Mtb bisiklet ile takıldım.
    Arada kendimi kawasaki klx250 ararken buluyorum. Ktm'ye ulaşamam. Gerek te yok. Crf'ye bir ısınamadım.
    Varsa tavsiyeniz, alabilirim.

Yalnız çok güzel gezmişsiniz. 2:30'daki düşüşünüz baya baya faceplant olmuş. Allahtan sizde birşey yok.
    Belki de bu düşüşler bu sürüşlerde normaldir. bilmiyorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada kendimi kawasaki klx250 ararken buluyorum. Ktm'ye ulaşamam. Gerek te yok. Crf'ye bir ısınamadım.
    wr 250 - RM-Z250

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baştan sona izledim o takla neydi öyle yüreğim ağzıma geldi umarım iyisindir? bu arada enduro benim işim değilmiş izlerken onu anladım
    iyiyim iyiyim sadece azıcık ağrıdı çok zevkli ama bir okadar da tehlikeli hele benim gibi acemi için daha da tehlikeli
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    MT-25
    Tadini cikartmissiniz

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yalnız çok güzel gezmişsiniz. 2:30'daki düşüşünüz baya baya faceplant olmuş. Allahtan sizde birşey yok.
    Belki de bu düşüşler bu sürüşlerde normaldir. bilmiyorum.
    evet ktm fazlasıyla pahalı kawasaki klx hiç kullanmadım bilmiyorum nasıldır ama honda da daha fazla araziye yatkın olduğu kesin.
    bu motosiklet benim değil zaten bana sorarsan da 25-30 bin verip bi 250 cc enduro almam.video sonunda söylüyorum zaten emanet diye.
    dağ taş gezmek yol olmayan yerlerde sürmek benim çok hoşuma gidiyor ama dediğim gibi tüm takım taklavatı değiştirip tamamen kross işine dönmek de yemiyor açıkcası hem maddi hem manevi
    bu düşüşler bu sürüşlerde normal de bende daha fazla normal sebebi yılda 1 kere araziye çıkma fırsatı yakalayabiliyorum
    artı kullandığımız makina öyle 3-5 saatte huyuna suyuna alışılabilecek türden değil.makinanın gaz yeme şekli bi acayip gazı ayarsız açtığınızda öyle uçuyorsunuz benim gibi işte güçlü...
    bunların dışında arazide sürüş zaten başlı başına farklı bir olay...
    motosiklet olarak bir tavsiyem olmayacak çünkü enduro-kross tarzları hakkında yeterince bilgiye sahip değilim
    fakat şunu söyleyebilirim ilk etapda 4 zamanlı ve nispeten daha güçsüz ve kontrol edebileceğiniz bir makina tercih edin böylece benim yaşadığım düşüşleri yaşama ve sakatlanma ihtimaliniz azalır.daha sonra bu işi yaptıkca 2 zamanlı daha profesyonel makinayı zaten siz tecrübeniz ölçüsünde alırsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tadini cikartmissiniz
    evet biz tadını çıkarttık motor da bizim haşatımızı
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)