Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuzdere'de iftar yemeği ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    harduro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM-SkyTeam
    9 Ekim 2006
    Bugün yine Kemer-Kuzdere'deki enduro parkurunu düzenleme çalışmaları için Silves(Yücel)'le saat 10:00 da buluşup Kemer'e yola çıktık.
    Biz parkura vardığımızda çalışmaların çoktan başlamış olduğunu gördük..
    Biz de hemen katıldık ekibe..

Cevdet Kaya ve Mehmet Özdemir'in önderliğinde parkurdaki gerekli düzenlemeleri yapmaya başladık.
    Çevrenin güzelliklerini de korumayı ihmal etmedik tabi..

Çalışmalara katılan arkadaşlardan bazıları ailelerini de getirmişler..

Düzenleme çalışmalarını bitirip çardağa dönmek için ATV servisi de vardı..

Parkurun kritik noktalarını şerit ile ayırdıktan sonra antreman çalışmaları da başladı..
    Yarının endurocuları olmalarını umduğumuz çocuklar merakla izliyorlar bu çalışmaları..

Ben patlayan lastiğimi onarmak için parkurdan ayrıldıktan sonra Cevdet Kaya'nın startı ile parkurun yeni yollarını ve rampalarını denemek için sıkı bir antreman başlamış..

Caner Kaya

Orhan Özdemir

Kuzdere
    'li gençler çok ilgililer..

Orhan Özdemir'in düzenlediği iftar yemeğinde buluştu herkes.

Orhan Özdemir bütün konuklarla tek tek ilgilendi..

Herşeyin aksaksız yürümesinden memnun Orhan'ın yüzü gülüyor..

Cevdet'le koyu sohbet ..

Çok güzel bir akşam geçirdik..
    Bu güzel İftar yemeği için Orhan Özdemir kardeşimize çok teşekkür ediyoruz..
    Yücel'le ben tatlılarımızı da yedikten sonra Antalya'ya yola çıktık..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    afiyet olsun ustad..gene cosmussunuz..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    yine toz bulutu yapmışsınız çok güzel bir gezi olmuş o motorların parkurdaki halleri süper
    yanlız ufak bir sorun var. abi bu tür yemek resimlerini iftardan sonra koyun yawww midem nerdeyse yerinden fırlayıp monitörün içine gircekti

silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    Arkadaşlar parkuru merak edenler için bir video hazırladım parkur yaklaşık 17 km sehirci etabı hariç diğer etapları kısa kısa görüntüledim parkur hakkında görüşlerinizi ve önerilerinizi bekleriz .

videoyu buradan indirebilirsiniz.

http://www.hemenpaylas.com/download/...arkur.wmv.html

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Afiyet şeker olsun Sizin yazılarınızı okumaya yetişemiyorum harduro ve silves. Ne kadar faalsiniz maşallah. Harduro hocam şakayla karışık birşey isteyeceğim. Bir pazar günü normal evinde ailenle yada tek başına "Katırsız" bir gününüde buraya eklersen motor dışında neler yaptığını görme fırsatımızda olur
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

harduro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM-SkyTeam
    Alıntı Jazzbass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir pazar günü normal evinde ailenle yada tek başına "Katırsız" bir gününüde buraya eklersen motor dışında neler yaptığını görme fırsatımızda olur
    Dostum bu kulüp işine fena kaptırdık kendimizi. O yüzden bir pazar da motora binmeyip Antalya'daki bisikletçilerle bir geziye katılmak istiyorum ama henüz yapamadım.
    Onlarda sadece pazar günü çıkıyorlar..
    Bir gün ulaşırım onlara da umarım..
    Hafta içinde boş olduğum zamanlarda her çıktığımda ortalama 50-75 km bisiklete biniyorum. Bunu da ortalama haftada 2 gün yapabiliyorum.
    Bunun dışında öğrencilerim var. Bass , gitar , piyano , solfej , şan , armoni ve nota dersleri veriyorum özel olarak..
    Şu sıra devamlı bir sahne işim yok. Arada ekstralara gidiyorum..(Bass ya da Gitar)
    Evimde studio kayıtları yapıyorum ayrıca..
    Daha fazla ayrıntıya da girmeyelim istersen..

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Müzikle uğraşmanıza çok sevindim hocam. Ayrıca Bisiklet craft etmeyi çok düşündüm bende ama uğraşamadım Neyse zahmet edip cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim.
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    çalışmalarınız ve iftar yemeğiniz sohbetinizle birlikte fotolardaki gibi çok güzel geçmiş paylaşımınız için çok teşekkürler.bıde canerle orhan kardeşleri havada gördüm sonra yere indilermi.didimden selam.

Müzikle uğraşmanıza çok sevindim hocam. Ayrıca Bisiklet craft etmeyi çok düşündüm bende ama uğraşamadım Neyse zahmet edip cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim.
    neler yapıyorsun kardeş edirnede havalar nasıl yazılarını özledik.didimden selam.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    İyiyim ümmet abim sen nasılsın? gezmiyorsun bu aralar pek sanırım ege sardı seni Öptüm abicim birgün realden karşılaşmak dileğiyle

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

İyiyim ümmet abim sen nasılsın? gezmiyorsun bu aralar pek sanırım ege sardı seni Öptüm abicim birgün realden karşılaşmak dileğiyle
    gezmezmiyim sen benim başlığa girmiyorsunda ondan.8.turu bugün bitirdim.62400 km oldu eski ve yeni resimler benim başlıkta 1. sayfada emrine amade.dediğin gibi görüşmek üzere.kendine iyi bak.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler