Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul - Bozcaada - Assos gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Burakkemal mesajını geç gördüm. Şimdi yazacağım yanıt heralde geç olacaktır ama bundan sonrası için bakanlara belki faydası dokunur diye yazıyorum. Biz yola sabah 7 civarı çıktık. Zaten resimlerde de saat belirttim. Ancak 14 civarında normal sefer olduğu gibi su sıralar yol yapım çalışmaları olduğu için arada da feribot seferleri yapılmakta. Yani 14 feribotunu kaçırdık 18.00'e kadar ne yaparız diye düşünmeyin illaki arada bir seferi yakalarsınız..

Biz Emrah Otel adında pansiyonvari bir yerde kaldık. Kahvaltı almadık. Odaları da gayet temiz ve düzgündü. Fiyatı da 15 ytl ile 25 ytl arasında idi. Tam meydanda PTT nin karşısında bir yer. Fotolardan görürsünüz. Bizim baktığımız ilk yerdi odaları düzgün fiyatı da uygun olunca başka bir yere bakma gereği duymadık, tavsiye ederim.
    Hayatonda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kudra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio X8 200cc
    gerçekten çok güzel yerler seçmişsiniz,
    motoru aldığımdan itibaren böyl ebişey yapmak istiyordum ama hala kısmet olmadı,sana danışacağımız şeyler olacak sanırım

burakkemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SL 150
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı
    Burakkemal mesajını geç gördüm. Şimdi yazacağım yanıt heralde geç olacaktır ama bundan sonrası için bakanlara belki faydası dokunur diye yazıyorum. Biz yola sabah 7 civarı çıktık. Zaten resimlerde de saat belirttim. Ancak 14 civarında normal sefer olduğu gibi su sıralar yol yapım çalışmaları olduğu için arada da feribot seferleri yapılmakta. Yani 14 feribotunu kaçırdık 18.00'e kadar ne yaparız diye düşünmeyin illaki arada bir seferi yakalarsınız..

Biz Emrah Otel adında pansiyonvari bir yerde kaldık. Kahvaltı almadık. Odaları da gayet temiz ve düzgündü. Fiyatı da 15 ytl ile 25 ytl arasında idi. Tam meydanda PTT nin karşısında bir yer. Fotolardan görürsünüz. Bizim baktığımız ilk yerdi odaları düzgün fiyatı da uygun olunca başka bir yere bakma gereği duymadık, tavsiye ederim.

Sevgili Erdoğan Aktaş

Yarın yani 01 Ağustos sabah 07.00 de hızlı feribot ile Bandırma üzerinden Bozcaada'ya yola çıkacağız.Zannediyorum 14.00'de ki feribota rahatlıkla yetişeceğiz.Mitos Pansiyon'da yer ayırttık.Sizin çekmiş olduğunuz fotoğraflarda da arka planda görünüyordu.Zaten o kadar güzel bir gezi yapmışsınızki biz de özenip gidiyoruz.Bakalım umarım iyi geçer.Gezimizden sonra ben de fotoğrafları koyacağım.İlgi ve alakana teşekkür ederim.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    ilk sayfada resimlerin altına bi ekleme yaptım oraya da biz göz atın gitmeden. Early riderciler de bu hafta sonu orada olacaklar.. onlar araba ile gideceklermiş benden birkaç bilgi almışlardı.. onlara yazınca buraya da ekleyeyim dedim. Valla şimdi de ben kıskanıyorum sizi tamam gittim gördüm ama mükemmel yerlerdi herkes gidip görmeli bende ilk fırsatta tekrar gideceğim
    Hayatonda

Motosikleti
    piaggio X8 200cc
    arkadaşlar bende bu hafta sonu gitmeyi planlıyorum ,bir terslik olmazsa,
    keşke birileri bu geziyle ilgilensede toplu bir gezi yapsak,gezi konusunda tecrübeli kişilerin yardımıyla

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Eğer biraz sabrın ve zamanın varsa Eylül'de toplu yapıcaz zaten. Kimse gitmese de ben gideceğim... Bu arada 17-18 Agustos'ta da gidecekler var. Bu akşam konuşuyorduk. Lakin motorla gidince çok yakar arabayla gidelim diyenlerin de sayısı az değil.
    Ben bu rotada 900 km yol yaptım ve 90 YTL. benzin harcamıştım. Şu anda benzin, feribot ve otoban geçişleri vs. dahil 140-150 ytl sırf yol masrafı ayırmak lazım. (150/200 cc motorlar için)
    Kesme seker olmayan Eylül'de bize takılır, ben yolda eririm diyen arabayla gitsin..
    Hayatonda

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bir gezi olmuş tbrkler

Motosikleti
    piaggio X8 200cc
    eylülde bende varım

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    harika bir gezi ve 10 numara bir gezi raporu seni ve eşini tebrik ediyorum

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    ellerine,motoruna sağlık dostum.sayende çok sevdiğim o yöreleri bi daha yaşadım...

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    erdoğan abi kısmetse bizde gidiyoruz senin yüzünden çarşamba günü çanakkale ve ertesi günlerde her iki ada birden düşünüyoruz kısmetse.

buradaki bilgilere ilave etmek istediğin başka bir bilgi varsa seve seve okurum..
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Eh be Erdogan.. seni Bozcaada turizm ateseligine atiyorum. Sayende yerli turist patlamasi yasayacak bozcaada, lakin bende gitmeye karar verdim.
    all you need is love

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    paylaşım için teşekkürler...
    cidden bayağı kıskandırıcı olmuş...
    Ducatista:)

Şems'ten selamlar

Merhaba Erdoğan, Ben Şems.aranıza yeni katıldım.Honda Ses Dylan almayı düşünüyorum.Bu motorla uzun mesafeli yollar gidilebilirmi.Yokuşlarda performansı nasıldır.Malum yolda köpekler falan çıkabiliyor,yani hızlanması ve son hızı nasıl?Şimdiden teşekkürler....

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Ya inanmıyorum ya ben gidicektim assos a siz önce davranmışsınız erdoğan abim yaa Ulan ehliyet yedin beni yediiinn
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

PIAGGIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250 Evo
    Çok güzel bir gezi raporu olmuş. Benzer bir geziyi bende Ankara dan başlayarak yapmayı düşünmeye başladım. Bakalım hayırlısı

Tebrikler

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Var gücümle çalışıyorum Eylül ayı içinde ilk fırsatta 2 günlüğüne de olsa tekrar gideceğim Bozcaada'ya ne yollarını, ne de denizini unutumadım. Zaten sıkıntıdan patlıyorum haftalardır İstanbul'dayım şöyle keyfini çıkararak notor bile kullanamadım
    Hayatonda

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eylülde bendemi yazılsam ne hanımla şöle bi tatil yapsak ...valla bayıldım resimlere ya ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

cesetcik_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2000 model !
    çok iyi kardeş baya gezmişin helal olsun baya iyi yermiş ama :D:D
    [COLOR="Red"][I][B]FORMA için 90 dakika değil.ÖMÜR BOYU.ayrı değil. OMUZ OMUZA Şerefsizce değil.GURURLA Skorda değil.HER MAÇTA Yuhlayan değil.ALKIŞLAYAN Oturan değil.ZIPLAYAN Puroyla değil.ATKIYLA Çekirdekle değil.BAYRAKLA TEZAHÜRATLA.Şampiyonken değil.HASRETKEN.ÖLÜMÜNE GALATASARAY'lı yaşayanlara;GERCEK TARAFTAR.denir[/B][/I][/COLOR]

melihhh3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    tebrikler yakında amasyadan istanbula gelicem bir gezinize katılmak isterim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler