Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yapılacak gezi ve rota hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar yazın bu sıcağında ne kadar mantıklı bilmiyorum ama geziye çıkmak istiyorum birkaç arkadaşımla beraber. Buraya herhangi bir harita koyamadım çünkü rotanin hangi programla cizildigini bilmiyorum google Mapsten denedim ama o da en yakın guzergahi yaptı hoşuma gitmedi. O yüzden size danisiyorum.

Ve bu geziyi bisikletle yapmak istiyoruz. O yüzden çok uzun olmayan bir guzergahi izleyeceğiz.

İzmir Aliağa'dan yola cikilacak-dikili-ayvalik-assos-bozcaadada da bitirilecek. Bu yol üzerinde veya buralara yakın tavsiye edeceğiniz yerler var mı?

Şimdiden teşekkür ediyorum iki teker ailesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş sizin oraları bilmem ama, özellikle öğlenleri, kaskı takıp, motorla 5 km gittimmi ter kaba etimin arasından akıyor, bisikletle ızdırap olur herhalde.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sizin oraları bilmem ama, özellikle öğlenleri, kaskı takıp, motorla 5 km gittimmi ter kaba etimin arasından akıyor, bisikletle ızdırap olur herhalde.
    Her yerde vardir o sıcaklardan üstadım öğlenleri yol almamayi düşünüyorüz zaten sabah erken ve akşam hava kararmaya yakın. Diğer türlü haklısın ızdırap olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)