Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

küçük motoruyla TÜRKİYE'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc 700 x

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    dün çiçeklide mt izmirle beraber kahvaltıdaydık yanımda arkadaşım sabahattin söğütde vardı kendisi çok memnun ayrıldı aramızdan beni kırmayıp geldiği için ayaklarına sağlık,sonra gurup olarak manisa drag yarışlarına gittik biraz uğraştan sonra yarışların yerini bulduk,fakat yarışlar arkadaşları fazla tatmin etmedi ordan ayrıldık ,akşam yemeğine kırkağaça hamdi narta davetliydik oraya gittik yemek cesti için kendisine gurup olarak çok teşekkür ederiz ayrılırken aceleden ve teleştan bazılarımız kendisiyle görüşemeden ayrıldı bundan dolayı hamdi kardeşimizin bizi hoşgöreceğini umuyoruz.bu geziye emeği geçen herkese teşekkürler.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

İşte Ümmet Perkitan'la röportaj yapan dergi ;

_

Boyutlar büyük olduğu için ; sayfaya koymak istemedim.(Botuyları küçültünce çözürülük bozuldu)

İmageshack biraz geç açıyor. Resimlere tıklayınca biraz beklemeniz gerekiyor!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL

yolların efendisi..

BİRİ BU ADAMI DURDURSUUUUUUUUUUUN!ümmet abi sana ne diyim ben ya.ama senin motorda bişiyler var ve ben bunu çözeceğim.kesinlikle bişiy olması lazım biz kopuyoruz allah ne verdiyse yolda diyorum artık ümmet abi 1 saat sonra gelir.bir bakıyorum arkamızda bitivermiş hemen.bazende önümüzde çıkıyor bu yolların efendisi.tüm türkiyeyi biliyor ya nerde kestirme var hepsini biliyor.ama bu motorun bi yerinde bence nos var...yürü be abi kim tutar seni!!!!!
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

aykut_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONGSHEN 125-32
    helal olsun helal olsun vallahi billahi helal olsun bizim memelekete bile gelmiş eme heberimiz olmamış memleketi elazığ gine bekleriz umarım en sevdiği memleketde elagızdırr gagoş

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümmet abim kış sebebiyle ara verdim dedi ama yine tam gaz geziyor.Enerji dolu abim,konuşunca adamın O'nunla birlikte yola çıkası geliyor.Kim tutar abim seni.Valla seneye daha büyük bombaları olacak Abimizin.Şimdiden tam destek Abicim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümmet abim kış sebebiyle ara verdim dedi ama yine tam gaz geziyor.Enerji dolu abim,konuşunca adamın O'nunla birlikte yola çıkası geliyor.Kim tutar abim seni.Valla seneye daha büyük bombaları olacak Abimizin.Şimdiden tam destek Abicim.
    oğuzcum ara verdim evet doğru,senin duydukların ufak km ler yani bulunduğum bölgeler uzak seyahat yapmıyorum malum yağışlar başladı.kuşadasından selam.

düzeltme ve özür......objektif degisinin eskişehirde şahsımla yaptığı söyleşide yeni farkettim bir yanlış anlaşılma olmuş ve düzeltiyorum,mondıal motorla 3 yıldır gezdiğimi yazmış ..yanlış yazılmış...10 aydır geziyorum,bu hatadan dolayı objektif ve kendi adıma sizlerden özür dilerim.
    www.perkitan.com

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskişehirde ne ara görüştün dergi ile hep bizle değilmiydin abi

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskişehirde ne ara görüştün dergi ile hep bizle değilmiydin abi
    siz beni eldem ticarete bıraktınız nıhat beyde vestelin açılışı varmış oraya götürdü zorluyla tanıştırdı dergi ve eskişehir gazeteside ordaymış beni bekliyorlardı işte ozaman görüştüm izmirden selam.
    www.perkitan.com

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    abi tebrikler.Bir sorum olacak yannız sana.Bu uzun yollarda sırtın ağrıma gibi problemler oluyormu?Malum arkanı yaslıcak bir destek olmuyor.Bu sorunu nasıl hallediyorsun? saygılar kolay gelsin
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    ümmet abi sana helal olsun
    abı baskalarını sen takma bu sıtede bazen cok tartısma oluyor sen boswer onları... onlar kendı kendıne ötsün

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    helal olsun okadar yeri tek başına gezmek zor

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümmet abi sana helal olsun
    abı baskalarını sen takma bu sıtede bazen cok tartısma oluyor sen boswer onları... onlar kendı kendıne ötsün
    teşekkür edrim ben takmıyorumda sadece üzülüyorum olmaması gerekenler oluyor sitede hiç birimiz ufak bebek değiliz kendimize yapılmamasını istemediğimiz saygısızlığı karşımızdakine yapmamamız gerekiyor,bu kadar basit yani,kültür ve seviye farkı yani kendine iyi bak.

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tebrikler.Bir sorum olacak yannız sana.Bu uzun yollarda sırtın ağrıma gibi problemler oluyormu?Malum arkanı yaslıcak bir destek olmuyor.Bu sorunu nasıl hallediyorsun? saygılar kolay gelsin
    sorun olmuyor bagajla aramda battaniyeler var onlara yaslanıyorum rahat yani.
    www.perkitan.com

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili Ümmet hocam...
    Seni tanımadan; amacını, yaşadıklarını, insanlığını,sevgilerini, inançlarını bilmeden sen ve amaçların hakkında yorum yapan ve yapacaklar her zaman olabilir..
    Bu gibi durumlarda rahmetli anneannemin kullandıgı sözcükler gelior hep aklıma..(Burda da kullananlar var)..
    "İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR".....
    Dualarımız seninle....
    S&S

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    ahh ümmet abi emekli param olsa yani çalışmıor ama düzenli maaşımı alıor olsam + ünv okumuor hehe %100 bende seninle gezerdim bana eşlik edecek 1 si olsun yeter yaaa yurt dışına bile çıkarım

tebrikler abicim

hazarvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer

abi ben memet van

nasılsın fotoraflara baktım cok gelişmiş güzel vana en kısa zamanda gelmeni bekliyoprum

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı hazarvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılsın fotoraflara baktım cok gelişmiş güzel vana en kısa zamanda gelmeni bekliyoprum
    seneye yeni motorla inşallah mehmet karslıoğlu kardeşim izmirden selam.
    www.perkitan.com

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    sağlıkla git sağlıkla gel canım abim' sen bitanesin yemin ederim' ist. geldiğinde seni dört gözle bekliyorum
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür edrim ben takmıyorumda sadece üzülüyorum olmaması gerekenler oluyor sitede hiç birimiz ufak bebek değiliz kendimize yapılmamasını istemediğimiz saygısızlığı karşımızdakine yapmamamız gerekiyor,bu kadar basit yani,kültür ve seviye farkı yani kendine iyi bak.
    Abi hatırlarmısın bilmem ben seni biraz daha ilerde karşılamıştım seninle tokalaştığımızda bu konu ile ilgili konuşmuştuk hiçde takmaya bile gerek yok sen işine bak abicim kim ne derse desin biz seni yüzyüze gördük ve ne şartlar attında yolculuk yaptığını biliyoruz .

Birde aklıma ne geldi şimdi motor seni karşıladıkdan sonra sapıtmıştıya çok şükür o günden beri hiçbir sorun çıkarmadı maşallah

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    ümmet abi bizi kayda alıp cevap verdiğin için teşekkürler birkaç sorum daha olucak sana.Eğer arzu edip cevaplarsan sevinirim.Şimdi bu basligin tamamini okuma imkanim olmadi o yuzden soruyorum yoksa kesin daha once sorulmusdur kusuruma bakmazsın umarım.topiğin 1. sayfasını okudum(zaten çoğu resimdi) fakat okadar cok yer gezmissinki acikcasi gıpta ile baktim.Bunlar bir anda olmamisdir eminim.Kaç yilda bu kadar yeri gezdiniz sizin dül dülleortalama 50km/s civarımı gidiyorsunuz? Böyle bir gezi masraflı olmuyormu?Açıkcasi bu resimleri görüpde sizin gibi geziye çıkmak istemicek kimse yoktur.Fakat coğu insanın belini para ve zaman yetersizliği büküyor Birde sormak istediğim konu bu kadar yer gezmişsiniz ve ülkenin çok ucra yerlerine gitmişsiniz.Herhangi bir tehlike atlattınızmı yol esnasında(güvenlik açısından soruyorum) Çünkü öyle yerlere gitmişinizki imdat! deseniz kimsenin olmıcağı yerler Güvenlik sorunun nasıl çözdünüz efenim? cok soru olduysa kusura bakmayın saygılar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler