Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ertuğrul gazi ziyaret

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Aslında daha önce düşündüğüm ama bir türlü nasip olmayan bu sürüşü bu hafta yaptım en güzeli kazasız belasız geri dönmek tabiiki.
    Söğüt sonrası için plan yapmadım.Orda karar veririm dedim ve bozöyükte son kararı aldım,rotayı iznik e çevirdim.
    Bilecik-bursa yenişehir arasındaki yolu herkese tavsiye ederim.müthiş virajlar hertaraf yemyeşil yol boyunca çeşmeler var yani değerdi.

çıkış sabah 8:20 teker döndü ümraniyeden

ilk molamız tabiiki berceste kahvaltı

Bilecik tünel girişinde sigara molası.bir motorcu daha durdu oda eşi ile antalyaya gidiyormuş canım çekti ama hafta içi yağmur olması vazgeçirdi

Ve Ertuğrul gazi türbesi(cennet mekan)

Söğüt market alışverişten sonra bozöyük yoluna çıktım yolda bir çeşme bulup yemek ve çay molası vermekti niyetim ve olduda

Sonraki hedef bilecik üzerinden iznik yolu harika bir yol viraj,yeşillik çeşmeler.... vs

Vee iznikteyiz gece kamp yaptık orda

Carbondioxid, Motorcu-46, _oXXo_ ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İlk mesaj benden sanırım. Özendim biraz ne yalan söyleyeyim. Allah bize de basip eder inşallah. Elinize sağlık.
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    güzel bir gezi olmuş emeğinize ve yüreğinize sağlık , söğütten bilecik istikametine doğru 5 km ileride küre köyünde dursun fakhı( ertuğrul gazinin akıl hocası) türbesinede bir ziyarette bulunsaydınız daha güzel olurdu,yemeğinizi yediğiniz çeşmeyide iyi bilirim , etrafı hala çok yeşil ne güzel görünüyor,Atalarımızı ziyaret amaçlı bu gezi 10 numara olmuş,eskişehirden selam olsun,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş emeğinize ve yüreğinize sağlık , söğütten bilecik istikametine doğru 5 km ileride küre köyünde dursun fakhı( ertuğrul gazinin akıl hocası) türbesinede bir ziyarette bulunsaydınız daha güzel olurdu,yemeğinizi yediğiniz çeşmeyide iyi bilirim , etrafı hala çok yeşil ne güzel görünüyor,Atalarımızı ziyaret amaçlı bu gezi 10 numara olmuş,eskişehirden selam olsun,saygılar...
    eyvallah teşekkürler
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir gezi olmuş emeğinize ve yüreğinize sağlık Allah bize de basip eder inşallah neyse emekliliğime 30 ay falan var bende bol bol gezmeye vakit bulurum

Güzel bir gezi olmuş tebrik ederim. Bende İstanbul Çekmeköy deyim. BU tarz uzun geziler için haber ederseniz bende eşlik edebilirim.
    Kolaylıklar..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Güzel bir rota. Doğrusu imrendim. Motorumu dağıttım temizlik var inşallah hemen toplayıp böyle uzun bir gezi yapmayı ben de arzu ediyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar varsa program yapalım.

Motosikleti
    Alıntı gunce_levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş tebrik ederim. Bende İstanbul Çekmeköy deyim. BU tarz uzun geziler için haber ederseniz bende eşlik edebilirim.
    Kolaylıklar..
    Nasip diyelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)