Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

10-11 Haziran Dostdark Gezisi Gelenlerin katkılarıyla :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı
    gerçekten güzel geziydi,, bende ilk kez böyle bir geziye katıldım ama hiç yabancılık çekmedim, herkes çok sıcak ve çok samimi...
    organizasyon için tekrar teşekkürler Dostdark...
    helal olsun sana tak başına atladın geldin dostdarka katılıyorum inşallah sana bi tane dragstar alcaz yakışır sana olmazsa arkcı olursun millet kız görsün aslan gibi atlamış otobüse gelmiş sözüm gelmeyenlere

Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    hala beynim agrıyor iyi olmuşuz valla sırada kerpe var hadi bakalım ekip elleri görelim
    senin daha cok beynin arır etleri bidaha ki sefere buzsuz getir cözülsünler cok zor oluyo sana uğrucaz
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ALBATRSO-FB cim melisin zaten seyhan 250 si var ama daha uzun yola çıkmıo abisiiii

He bide unutmadan var ya Ali o kadar bekledim şöle bi bas ta dragstarrrrrrrr görelim diye bi kere bastın onda da azıcık tı :(
    bi dahaki gezide valla gazlıcam seni şöle bi dragstar görim yaaa uzarken yanımdan wrommmm diye

Motosikleti
    Dragstar

eyvallah

Alıntı not_fear adlı üyeden alıntı
    ALBATRSO-FB cim melisin zaten seyhan 250 si var ama daha uzun yola çıkmıo abisiiii
    eyvallah kardeş biliyorum uyardığın icin sağol ama kıza yinede helal olsun

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    helal olsun sana tak başına atladın geldin dostdarka katılıyorum inşallah sana bi tane dragstar alcaz yakışır sana olmazsa arkcı olursun millet kız görsün aslan gibi atlamış otobüse gelmiş sözüm gelmeyenlere
    çook teşekkür ederim,, harbi otobüsle gelen tek bendim galba not_fearında dediği gibi "benim daha motorla hiiç uzun yol tecrübem yok abisi" vee evet ben senin motorundan istiyom, bana ne bana ne hani bana hediye paketi yapıp göndericektin

Şişşşttt ben hepinizi seviyorum, neşeli kalalım bakimmm

Demin Rahmi abimizle msn den konuştuk, valla herkes çok iyi çok güzeldi, gelemeyenler önemli değil bi dahakine gelirler, motosiklet kardeşliğinin üstünde idi gezi, buna emin olun.

dün de en son beşiktaşa kadar soner abi, tümer, özcan ile beraber geldik, antikada yanımızda idi o beylikdüzünde sattı bizi evimi ordaymış ne

bu arada videoları tek ben izliom, ya gece yatmadan önce bile seyrettim bi daha dördünü de sırıta sırıta :D

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı
    harikasınız beyler... eğlence güzel olmuş...

fakat denize girmediniz herhalde, sadece güneşlenmişsiniz gibime geldi..

merakla takipteyim.... ;)
    Valla deniz süperdi ve ben marmarayı hiç bukadar temiz ve güzel görmedim
    atladım bir yüzdüm çıktım ama doyamadım mayom bile kurumadan tekrar atlıyıp bol bol yüzdüm
    herkez yüzdü ve bazı arkadaşlar çok güzel deve güreşi yapıp eğlendiler malesef herşeyin resmini çekmedik bu sefer kendimiz için eğlendik
    KAMP ADAMLARI

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    bende gelmek isterdim ama eşim çalışıyor cumartesileri
    e onu bırakıpta gelmek olmaz
    izin alırsa diğer geziler inşallah
    amm ma iyi eğlenmişiniz bizde nabalım sizin gurptan arkadaşlar ayağının tozu ile çamlıca gezisine geldi saolsunlar ballandıra ballandıra anllattılar
    deliler ve akıllılar aynı derecede zararsız kişilerdir
    asıl tehlikeliler yarı deli ve yarı akıllılardır..

AnTiKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SLM canlar nasılsınız inşallah iyisiniz geziden dolayı cok tşk ederim hepinize cok güzel oldu bence gelmeyenlerin yerinede eglendik galiba ama gelmeyenlere laf atmasak güzel olur cünkü sebebi vardır gelmeyenin işi vardır onun içinde hak vermek lazım ama işi olmayıpda havadan dolayı gelmediler ise onada bişey demiyorum kırıcı üzücü kelimeler yazmayalım lütfen arkadaşlar geleninde gelmeyeninde canı saolsun arkadaşlar hoşcakalınnn herşey süperdii

slm ashes arkadaşim lütfen sakin olalım delikenlilıgın kendine ben erkegim delikanlıyım falan deme bence bu kelimeler delikanlıyı bozar canım haberin olsun): öpüldünüzzz

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, boşverin bence. biz keyifimizle, gonlumuzce bir kamp yaptık yedik içtik eğlendik, costuk costurduk işte gelmeyenin de cezası zaten budur diyorum ben. boyle süper bir organizasyonu kacırmış olmak baslı basına bir ceza zaten...

gelen,emeği gecen herkese tekrar coook teşekkürler!

fotoğrafları koyup bizlere tekrar o anları yasatan arkadaslarıma da cok teşekkür ediyorum, gelmeyenler de bakıp bakıp yansınlar, imrensinler artık umarım bir sonrakini kacırmazlar.

bana teşekkür eden arkadaslarım; ne demek yeterki isteyin 10 saat ugrasırım ama gene yaparım, afiyet olsun...

ferni slm can yahu halen içimde senin yaptıgın yemekler seni ist en güzel otelinde soguk mezeci yyapacaz bu gidişle harikasın yahu halen o kalan yemekler olsada yesem dermişim şimdi

perilciğimmm
    yaa tüh o gece muhabbetler şamata derken ben ümitin doğum gününü tebrik etmeyi unuttum yaaa
    lütfen benim adıma enişteyi öp hehehe

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    evet güzel bir gezi daha bittiii ....
    gaz açtık gaz kapadık..yüzdük..oynadık..yedik içtik..
    emegi gecen herkeze teşekkür ederim..
    öncelikle mekanı bulup ilgilenen güzel insan DOSTDARK iyki varsın..
    bu gezinin benim için bir başka önemi vardı çünki motoru aldığımdan bu yana ilk kez artcı taşıdım..
    bu konuda bigilerini esirgemeyen ve en önelisi hayatı pahasına motora binen sayın FERNİ ye sonsuz teşekkür ediyorum...

melis nbr sen uyandınmı yahu ne cabuk vedat abim sana kızgınım he neden dersen bundan sonra bendensin öna göre yoksam ben gelmem bah elimi cebime atmazsam rahat edemiyom ona göre): sana abim cok ama cok tşk ederim birde ben kaşintı tuttu ya neden acaba yandımmı ne soner abimi öpsem gecermi bu kaşinma

antika ne demek ben gene yaparım yahu yeterki biz gene boyle samimi, boyle neseli ve boyle hepberaber olalım... yahu gercekten cok guzeldi bee, tekrar cook teşekkürler, en kısa zamanda bir kamp daha umarım...

ashes ben bi haftasonu uyarsa kapıp kuzeni falan gelicem sizin o tarafa, cok ballandırdın bakalım dediğin kadar mıymıs?

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650

eski dost düşman olmaz derler ama yalanmış!

Alıntı Slwer adlı üyeden alıntı
    alınlarına enayi yazdırmak ?

Herkesin terbiyesi eşit değil germesek ortamı... nası olur ?
    burdaki mt dostlarım onlara takıldığımı gayet de iyi anladılar ve senden başka tepki veren de çıkmadı!
    neden acaba?????
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    vedat walker için çok saol evde herhalde bu gece gömeriz bakalım ahmet abi ile çok teşekkür ederim sana düşünmen ve söz verip tutman vay vay vay vay

vedat ne demek ne demek, hem daha derslerin bitmedi mezun olmana bir kac ders daha var, daha cook fırca yiyeceksin benden

olur mu asıl ben sana cok teşekkür ederim, kilometrelerce tasıdın beni...

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    süper kahramanın ferni olmasaydı sende alnına enayi yazdırcakmıydın

Motosikleti
    Dragstar

hangi kargo

Alıntı Meliss adlı üyeden alıntı
    çook teşekkür ederim,, harbi otobüsle gelen tek bendim galba not_fearında dediği gibi "benim daha motorla hiiç uzun yol tecrübem yok abisi" vee evet ben senin motorundan istiyom, bana ne bana ne hani bana hediye paketi yapıp göndericektin
    doğum günün ne zaman bide hangi kargoyla calışıyorsunuz ve tabiki adresin spormu istiyorsun klasikmi sen böyle gezilere devam et biz aramızda para toplar alırız

vedat gazladıkça ferni arkasında, bizi sollayıp bi wrommm ile en başa gidip geliodunuz yaaa,
    işte ben orda bitiodum zevkten deli oluodum deliiiii
    ve ferni eline sağlık yemeklerde herşeyde emeğin geçti, e tabi kuzeninin ve halime yengemizin (rahmi abimizim eşi), çok teşekkürlerrr

ha bide unutmadan canadan sana da çok teşekkür, baba o nası bi teferruatlı alışverişti yaa sırf o gün için kamp çadırları buzluklar şişme yataklar daha neler neler valla renk kattınız erkut hocaya da çok teşekkür acaip kafasınız siz yengelerle beraber tam bi çılgın dörtlü

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler