Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kuşçubeli geçidi- alman pınarı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Keşke bir iki yazı da buraya yazsaydınız ne o öyle konu açıp reklam linki verir gibi ?
    Geziler güzelmiş.
    muzoooo bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke bir iki yazı da buraya yazsaydınız ne o öyle konu açıp reklam linki verir gibi ?
    Geziler güzelmiş.
    sitenin sayfalarına fotoğraf yükleyip paylaşımda bulunanlara saygı duyuyorum, beğeniyorum. benim de bu şekilde paylaşımım olmuştu ama çok zahmetli bir iş. yeni mesaj yükleme süresi sorunu, fotoların piksel, boyut sorunu, vs vs çok zahmetli, onun yerine kendi bloğumu oluşturdum, bloğa yüklemek, sonradan düzeltme , silme, ekleme yapmak çok kolay ve mümkün, bir farklı faydası da face vs başka ortamlarda paylaşabilmek.... ayrıca motosiklet. net sitesinin benim paylaşımımı koruyup korumayacağının garantisi yok, silinebilir, çok emek harcananan çalışmalar bazıları... ilginiz ve öneriniz için teşekkür ederim
    abeciMotoru bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    eline emeğine sağlık abi, ordan da takip ederiz elbet, bi cümle bile yazmayınca sandım ki kartvizit tarzı bi paylaşım yapıyosunuz ama öyle değil tabi, açıklamanız ve bize ilham olan herşey için teşekkürler.
    muzoooo bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)