Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

6. Manavgat Motosiklet Festivalinden arta kalanlar .....

Motovento
    REKLAM ALANI
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Herkese merhaba. Festivalde gördüklerim çektiklerim burada birleştireyim dedim, gelmek isteyip gelemeyenler için.

Festival alanına giriş yapıp önce kaydımızı yaptırıyoruz. Festival bitişi pazar günü sonra 4500 den fazla giriş yapan olduğunu öğrendim bu arada.

Sonra çadırmızı kurup, ortamı gezmeye ve resimleye başlıyoruz tabiki ilk farkettiğim geçen seneye göre çok daha kalabalık buralar..

Tabi sonra dostlarımızı bulup başlıyoruz muhabbete, koyu sohbetlere. sonra hadi diyoruz tekne turuna çıkalım. Manavgat belediye başkanı saolsun festivalciler için ücretsiz tekne ayarlamış. Bu arada Manavgat belediye başkanı kendiside bi motorcu haliyle bizleirn dilinden iyi anlıyor 3 gün boyunca festival alanındaydı ve bu sene birçok eksiğide gidermiş. ayrıca 24 saat güvenlik ve temizlik personelinin çalışması da ortamı daha güvenli ve temiz yapmış. Geçen sene deniz kumu olan dere kenarı kısmını bu sene çimlendirip ağaçlandırmışlar daha çok cadır alanı yaratmışlar. Teşekkürler başkan.....

kop kop teknede. Akdeniz bölgesinin tanınan motosikletli ikizler Sercan ve Serkan kardeşler ortamı iyice neşelendiriyor, gemi kaptanıda köpükle destek veriyor tabi ortama kop kop

tekne döüşünü dürek denize... denizden sonra acıkıyor insan tabi. Saolsun selçuk abi ne zaman gitsem masasında hep yiyecek hep yiyecek. hiç aç kalmadık

Birazda festival gecelerine gelelim. Her akşam bi konser , alan tıklım tıklım. Motosiklet gruplarının %70 i bu konserleri çadırlanın yanında arkadaşlarıyla sohbet ederken dinliyordu konser alanındakilerin büyük çoğunluğu yerel halktan oluşuyor. gece 1 de biten konserler sahil kenarında ateş başında müziklerle devam ediyor saat 3-4 lere kadar. Alkol su gibi akıyor her gece

Bizim ATA07 kulübü başkanı erken ayrıldı festivalden. katılım teşekkür belgesini almak bana düştü

Aslında festivalde birçok güzel resimlediğim motosiklet var, altın işlemelilerden tutunda, komple el yapımına kadar ama çok uzar burası diye sadece bu yeşil scooteri koymak istedim. Bu abimiz her sene aralıksız katılır manavgat festivaline. ayrıca Türkiyedeki bir çok festivalede gider. Motosikletin üstündeki ses sistemi ile bi sünnet düğünü yapılır abartısız söylüyorum. tek düğme ile bagaj açılıyor, dokunmatık lcd ekran, sanırım 7-8 hoparlör vardı irli ufaklı

Ve dönüş yolu.... Her güzel şeyin bir sonu var.... Hersene olduğu gibi bu senede yeni arkadaşlar ve güzel anılar yükledim kendime Seneye gene görüşürüz Manavgat diyoruz...

Festivalle ilgili diğer çektiğim bir çok resim ve videoları https://www.facebook.com/motorcuhikayeleri sayfasından veya youtubede motorcu hikayeleri kanalımda bulabilirsiniz.

Ha bu arada Ünlü stunt ustası Troger Mokus her sene olduğu gibi bu senede yaktı ortalığı. Facebook yada youtube kanalımda bulabilirisniz bu videoyu iyi seyirler....
    MCV, FatihC, iptaluyelik02 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Güzel bir organizasyon olmuş.Daha önceden kamp yaptığım güzel bir mekan.Bir tarafta manavgat,ilerde deniz.
    Katılımda gerçekten fazlaymış.Paylaşım için teşekkürler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Paylaşımlar iin teşekkürler.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Festivalde biraz sohbet ettik. iyi yönlerini kötü yönlerini. iyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=-AVEPzq88Y0
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)