Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Urla moto fest

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    bu hafta sonu İzmir MT tayfası Urla moto fast'teydi.İşte Akrep,Kuvva ve saz arkadasları.Tabi Bodrum ekibi olarak biz de iki motor oradaydık.Daha resimler ahttp://img245.imageshack.us/img245/1778/dsci00337ge.jpgyarlayabilirsem koyucam...herkese sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    bende artçımla motofast'e gittim. iyi kötü yönler olarak şöyle yorum yapacağım.
    - girişte artçı dahil herkesten 10ytl kesiyorlar
    - urlada falan değil, bariz urlaya uzak ve çok soğuk
    - çıkan müzik grupları çok kötü
    - yemekler çok iyi ve ucuz
    - ortalık toz toprak taş

beklentimi karşılamadı diyeceğim. ama gittik gördük gezdik muhabbet ettik, eh işte.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    tespitlerine sonuna kadar katılıyorum bizde aynı fikirdeyiz ileride daha iyi olmasını diliyoruz bizim ayrıldıktan sonra gittiğimiz yerde eğlence buna 15 basardı yakında resimler videolar basılır birde siz bakın nasıl olmuş
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dağbaşı, yollar çakır çukur, herşey pahalı, çadır alanları dandik, motor park yerleri toz pislik koca koca taşlar, gölge yok buna keza katılım az tam bir hüsran ama izmir mt işini bildi resimlerimize bakmalısınız. gülbahçe sallandı be yav.

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    MT İZMİR HERZAMANKİ GİBİ YAPTI YAPACAĞINI bu iş böyle yapılır dedirtti elimize sağlık murat abi sen çok yaşa seni hiç akrep sokmasın
    CENGOMOTO

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    moto fast diee ben toplasam millet isyan çıkartırdı ama millet baya gitti bayıldı paraları, hiçkimse ses çıkarmadı da, hatta bazı abilerim gelip bakıp kaçmak için bile 10 ytl bayıldılar...

neyse ben zevk alamadım, keçi gibi tırmandık rampaları, kamp alanı bozuktu, çadırda yuvarlandım durdum. nekadar zemini düzeltsemde cıııhhk olmadı işte, insan bi makinaylan zemini düzenlerdi.

hele birde kafamın bozulduğu birşey daha var. kamp alanına genelde motorlan gidiliyor ve gidileceğini de herkes biliyor ozman bilet alınan yer niee rampadaydı ayrıca tekerlek genişliğinde kaya parçaları tozun toprağın içinde mayın gibi duruyordu.. üzerinden geçtinmi allah yardımcın olsun. hadi bilet altın bilekliği taktın işte zor bir hamle daha yukarı çıkarken birden sola ve aşağı çapraz bir raampa daha. paramızlan motorumuzu çizecez başka bi işe yaramaz yani, allahtan motoru yan yatırıp çizdirmedik oralarda, şansımız yardım etti.

amaaaaa gülbahçeye gittik varya insan olduğumu anladım, hizmet vardı, muhabbet bolca vardı. mekan süperdi... eğlence harikaydı..

yani resimleri karşılaştırmanızı tavsiye ederim... ozman fastın hikaye olduğu anlaşılacaktır zaten.. ben motofast i çok isteyerek bekledim ama belki çok şeyler bekledim die bana yetersiz geldi.

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cengiz abi yerimiz hakkaten güzeldi muhabbetimizde bence orayı daha çok ziyaret edeceğiz gibime geliyor murat abi motofast'de zorla durdu durdu turnayı gözünden vurdu sağolsun
    aklımda kalan en bomba sahne murat abinin tek ayağı davulun üstünde sek sek oynaması

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu iş böyle yapılır izmire yakışan budur ( çok eleştirmeyin seneye bize yaptırırlar walla )
    CENGOMOTO

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

urla fast'ten renkli görüntüler

harka bir kızılderili motoru...arkadaşımı kutluyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler