Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motofast üzgünüm ama çok kötüydü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    arkadaşlar motofast festivali bize yakışır bir şekilde bir etkinlik olamadı

organizasyondaki kopukluk hat safhada idi. girşite aldıkları para (darılmasın bu organizasyondaki arkadaşlar ama) hiç değmedi.

programda zaman uyumsuzluğu + programın yazıldığı şekilde gerçekleşmemesi + yerin uyumsuzluğu + motor sevdalılarının iki bira ile basit bir eğlence tatmin olacaklarını düşünmeleri

açıkcası beni çok üzdü. eğer benim aksimi düşünen arkadaşlar varsa lütfen fikirlerini paylaşsınlar. yanlışımıda lütfen düzeltsinler

kazasız belasız ii seyirler herkeze

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan Taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    unuttukları tek şey BURASI İZMİR VE İZMİR MT EN İYİSİNİ İSTER VE YAPAR şuan 4 koldan bombalanıyor zaten ama ilerideki yıllarda daha iyisini yapacaklardır sanırım yinede bizimle ilgilenen OYA hanım ve ismini hatırlamadığım tüm dostlara teşekkürler ilk için iyidi
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oya hanım iyiydi festival kötüydü. oya hanım kötü olsaydıda festival iyi olsaydı.

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı Magico_SortE adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar motofast festivali bize yakışır bir şekilde bir etkinlik olamadı
    +1000 doğru söze ne denir.???

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir etkinlikti,beraber geldiğim arkadaşlardan zaman bulup sizlerle pek beraber olamadım kusura bakmayın arkadaşlar,bu arada giderken bana yaptığınız kıyak(cenkis abi aklını seveyim)sayesinde sonradan gelen arkadaşlarımda problemsiz giriş yaptılar,festival biraz acemiliklerde olsa güzeldi,siz gülbahçeye ayrıldıktan sonra bir çok aktivite oldu,yarışmalar gösteriler harikaydı,özellikle akşam konser ve örümcek kadının dansı müthişti,keşke biraz daha kalsaydınız,daha sonra sizin motorları yemek yediğiniz yerdi sanırım(ıldırı olabilir) sağlı sollu parketmiş gördüm,kornaya basarak selamladım belki sizde bizi görmüşsünüzdür,biz egeriders'tan arkadaşlarla geze geze çeşmeye gittik,kumrucu şevkiyi bi ziyaret ettikten sonra eski yoldan geldik,yolda birde manzara kahvesinde mola verdik,ben çok eğlendim,gittiğime hiç pişman olmadım,umarım daha profesyonel festivalleride görmek nasip olur

seyyah izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yoq
    hehe bende bu sene gelemedim diye üzülüyordum içimde kalmadı

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    seyyah izmir kalmasın dostum fakat canın sıkılacak galiba istersen verdiğim linke bak bi

çünkü bizde hemen kendimizi mutlu edecek bir çözüm yolu bulduk ve keyfimize baktık zaten..
    http://www.motosiklet.net/forum/show...t=13967&page=5

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    neden yaw gecen sene ben ist parkormandakıne gıttım gayet hostu bu sefer bole olmus bnce

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    ne Motofast kim koymuş abi bu adı. bence bu organizasyona uyacak en güzel isim MOTOFIST olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler