Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motogezi 28

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Benim motorumda tubeles lastik var,senin patlamış lastiği görünce, bende uzun yola çıkarken yanıma yedek iç lastik alıyorum, lastigim patlarsa diye,şimdi belki çok kişi diyecektirki tubeles lastiğe iç olurmu,evet olur,tubeles lastiği canttan çıkarıp , cantta ki sibobu kesip iç lastiği takıyorum sonra havayı basıp yola devam ediyorum,önüme çıkan ilk lastikcide lastiğimi tamir ettiriyorum, ve tubeles lastikle yola devam,bunu neden yazıyorsun diyeceksin belkide,1.si tamir için yollarda zaman kaybetmemek için, 2.si bilmeyen arkadaşlara bilgi olsun diye,ha birde markası belli değil okuyamadim ama fotoğraf makinan kaliteli bir cihaza benziyor, bir gün oralara gelip seni bulup tanışacagim inşallah, ve beraber kamp yapıp motorlarla gezecegiz bir gün, Eskişehir den selamlar...
    oyunageldim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı murat_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi ve büyük cesaret üstelik lastik de patlamış :(
    Biraz garibim herhalde oysa benim için çok sıradan

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun bu karda buzda gezi yapmışsınız.Lastikteki tedbiriniz takdirlik.
    Sayenizde bizde gezmiş gibi olduk.Paylaşım için teşekkürler.
    Evet tedbiri elden bırakmamak gerek,lastiğin o halini gördüğüm gibi şambrel,levye,pompa üçlüsü geçti aklımdan
    Sağolasın
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Estağfirullah gariplik bende sanırım motorcuyum diye geziyorum bisiklet lastiğini bile zor onarıyorum:( Öğrenmek Lazım

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı ESGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf bey, gezi yine süper.helal olsun size...
    Teşekkür ederim,Neden sizin değilde oğlunuzun motoru var

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlatımın güzelliği gezinin güzelliğini de geçmiş. Kısa film yapma konusunda yeteneğiniz var. Film ve resimler gezgin ruhunuzu çok güzel yansıtmış. Müzikler de çok güzel. Emeğinize sağlık. Tekeriniz düz bassın.
    dipnot: Müzikler Youtube telif hakkı denetimine nasıl takılmadı merak ettim. Acaba telif hakkı olmayan müzikler mi buldunuz? (pek de öyle gözükmüyor..)
    Böyle övgülere alışkın değilim ben
    Fotolarda yada videolarda yapmacık şeyler yapmayı pek sevmiyorum,herşey olduğu gibi
    Sizde beğeniyorsanız ne mutlu bana

Bazen amotör kişilerin söylediği şarkıları alıyorum sorun olmuyor,ama bu sefer şarkıyı direk yükledim kabul görmeseydi
    program hazırdaydı 5 dk'da değiştirebilirdim
    Ama neyseki ülkemizde telife takılmadı,ama başka ülkelerde takıldı,oda bizi ilgilendirmez zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorumda tubeles lastik var,senin patlamış lastiği görünce, bende uzun yola çıkarken yanıma yedek iç lastik alıyorum, lastigim patlarsa diye,şimdi belki çok kişi diyecektirki tubeles lastiğe iç olurmu,evet olur,tubeles lastiği canttan çıkarıp , cantta ki sibobu kesip iç lastiği takıyorum sonra havayı basıp yola devam ediyorum,önüme çıkan ilk lastikcide lastiğimi tamir ettiriyorum, ve tubeles lastikle yola devam,bunu neden yazıyorsun diyeceksin belkide,1.si tamir için yollarda zaman kaybetmemek için, 2.si bilmeyen arkadaşlara bilgi olsun diye,ha birde markası belli değil okuyamadim ama fotoğraf makinan kaliteli bir cihaza benziyor, bir gün oralara gelip seni bulup tanışacagim inşallah, ve beraber kamp yapıp motorlarla gezecegiz bir gün, Eskişehir den selamlar...
    Benim önceki motorumun lastiği dublex olmasına rağmen şambrelliydi
    Dublex lastik iyidir tamiride kolaydır,ama lastik çok inip yanaklar janttan ayrılırsa durumlar vahim
    O zaman sizin anlattığınıza çıkıyor durum Mesut hocam
    Makinemi değiştirme refesindeyim
    Gelirseniz tanışmış oluruz

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    Resmen sanki seninle beraber gezdim dostum...Beni yine benden alıp başka diyarlara götürdüğün için minnettarım..
    yanına yedek erzak da alıyorsundur umarım, kar acıktırır adamı.
    Yüreğine sağlık
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    çok hoşuma gitti alıntı yaptım.

ömer eymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    süper gezi paylaşım için teşekkurler

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı CANER1405 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmen sanki seninle beraber gezdim dostum...Beni yine benden alıp başka diyarlara götürdüğün için minnettarım..
    yanına yedek erzak da alıyorsundur umarım, kar acıktırır adamı.
    Yüreğine sağlık
    Sabah kahvaltıyı geç yaptığımdan fazla şey almadım bu sefer,ama yazın çikolatasız yolculuk olmaz
    Sağolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Alıntı ömer eymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper gezi paylaşım için teşekkurler
    Beğenmenize sevindim,teşekkürler
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cublarla bile zorlu doğa şartlarına karşı gelinebildiğinin kanıtı olmuş bravo

abi müthişsin yaa çok özeniyorum sana o köpeklerden nasıl kurtuldun ben olsam kacayım derken düşerdim karda buzda

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cublarla bile zorlu doğa şartlarına karşı gelinebildiğinin kanıtı olmuş bravo
    Yakıt az,vites konusunda bütün motorlardan daha kullanışlı ve giremeyeceği yer yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi müthişsin yaa çok özeniyorum sana o köpeklerden nasıl kurtuldun ben olsam kacayım derken düşerdim karda buzda
    Aslında 4 taneydiler,biri yolumun üzerinde bu yüzden basıp kaçamıyorsun,yavaş gitsem bunlar peşimden koşuyor
    Çareyi durmakta buldum,öndeki yoldan çekilincede bastım geçtim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)