Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya - Kaş gezisi ( ATA07 MK ) 450 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Arkadaşlar mrb. 29 Mart Pazar gazlamazyonu yapalaım dedi bizim ihtiyarlar, bizde kırmadık iyikide kırmamışım, Güzel bi tecrübe oldu.

Sabah 8 bucukta evde hazırlıklarımı tamamdım , yola çıkmaya hazırım . Güzel ve farkı bi gün bekliyor bizi eminim havanın durumundan...

sonra bizim motrukların toplanma yerine geliyorum (moruk onların kendilerine olan tabirleri, saygısızlık olarak algılanmasın)

PysLre, babaduru ve emc2 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c800 intruder-honda nc750x
    eee!! diğerleri nerede tam kompozisyon başladı dedik yarım kaldı bu kadar mı? fotoğraf ve video
    akbird bunu beğendi.
    Ölmek için değil ölene kadar Sür..

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Çok kısa olmuş sanki
    akbird bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    devamı burdaa

ilk durak korkutelide börekçi, Antalya korkuteli arası yol çok güzel ve müsaittir. Ortalama tempo 150-160 geldik. uykumuz açıldı tabi

Börekten sonra devam ediyoruz, elmalıda helvacıya. Artık karnımıza doyduğuna göre hazırlız yollara

sağanak bastırdı. Durduk yağmurlukları giydik devam. ne olursa olsun. o dağ geçilip, kaş a ulaşılacak.

tepeye doğru tırmanmaya başladık. kar yagıyor. ufo gören masum köylü gibi olduk. Antalyalı birisi için yağan kar görmek nadir olaydır

Tepeye ulaştığımızda ortalık bembeyaz, yolda bizden başka iz yok. Korkumuyor değiliz hani don falan olursa diye. sıcaklık çok düşük...

dağdan kaşa inerden yoğun sislerin arasından geçip günene ulaşıyoruz. Ne yollardan geçtik be 1 günde her türlü doğa olayını gördük. sis, kar, yağmr, güneş

Finikeden sonra ben guruptan ayrıldım. Onlar yemeğe oturdular ben işim çıktığı için antalyaya dönmek zorunda kaldım. Dönerkende sağanak yağmur vardı. Şimdi aşağıda bi kaza yapan motsikleti göreceksiniz. adrasan mevkinde gördüm durdum. Ben durduğumda ambulans gidiyordu. ARkadaşın durumu iyiymiş öğrendim. Arkasından vuran otomobili nişanlısı bayan kullanıyormuş, kız fren yerine gaaza basınca motosiklet bu hale gelmiş. Siz siz olun tanıdığınız bile olsa onlara yakın seyretmeyin veya önlerinde yakın durmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Fazerimi her türlü yolda test etme imkanım yoldu. beni hiç üzmedi, her defasında olduğu gibi iyikide almışım dedirtti bana Son eve dönerken gördüğüm talihsiz kaza dışında 10 numara gezi oldu. iyi yorulduk, ıslandık Antalya- korkuteli- elmalı- gömbe- kaş - demre- finike- kumluca- kemer- antalya güzergahında yol aldık. 3 haftadır gezemiyordum iyi attım gazımı, rahatladım. Gece deliksiz uyku çekmişim yorgunluktan

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bileğinize sağlık ne güzel gezmişsiniz.Şu gözlüklü kel abiyide öpüyorum ,gastronomi tavan yapmış yutuyor yumuşak yumuşak
    akbird bunu beğendi.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bileğinize sağlık ne güzel gezmişsiniz.Şu gözlüklü kel abiyide öpüyorum ,gastronomi tavan yapmış yutuyor yumuşak yumuşak

Tahmin edemeyiceğin kadar yumuşak kalpli ve cana yakındır kendisi zorlu yollarında ustasıdır..
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

serkanksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c800 intruder-honda nc750x
    Şimdi güzel olmuş fakat kaza olmasaymış daha sevimli olurmuş.Neyse ki arkadaşa bir şey olmamış.KArda motorun kontrolu zor olmuyor mu?
    Ölmek için değil ölene kadar Sür..

O elmalı kas arasında kalan sutlegen mevkiinde kar dolasiyla mahsur kalmıştık hiç unutmam. Maşallah 4 mevsimi yasamissiniz
    akbird bunu beğendi.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O elmalı kas arasında kalan sutlegen mevkiinde kar dolasiyla mahsur kalmıştık hiç unutmam. Maşallah 4 mevsimi yasamissiniz

aynen öle oldu. bütün hava olaylarını gördük. Ben daha önce elmalı- kaş arası gitmemiştim. Hele bu mevsimde kar hiç beklemiyorduk süpriz oldu. Ama yol güzeldi. hava düzelince gene turlarız oradan.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Devamı güzel olmuş.4 mevsimi yaşamışsınız.Paylaşım için teşekkürler
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Karlı fotolar harika, güzel gezi ...
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)