Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şehir içi ufak ufak gezilerim kısa kısa sıkmadan bakarsanız sevinirim yakın da

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200 NS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    abone olduk bakalım seyredelim seni biraz biraz
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    çok hoşuma gitti alıntı yaptım.

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    Alıntı CANER1405 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abone olduk bakalım seyredelim seni biraz biraz
    eyvallah maltepedemisin ? bende sancaktepe de
    abonelik için teşekkürler yakında kamerayı sony yapıcam ve haliyle mikrofon girişli olacak havalar da düzeldimi motov blok son sürat güzel bir şeyler olacak yazında çanakkale eğe muğla 2000 km gidip gelmeyi düşünüyorum bunları vs you tube ye uyarlıyıp izleyenlerin beyenisine sunacagım amaç benim dolaştığım yerlere gelemeyen insanların burları benim vasıtamla görmesi çünkü ben öyle yapıyorum
    mehmetenis ve CANER1405 bunu beğendiler.
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kameraya bakıyorsun ya öylece dakikalarca ) bide konuşuyorsun anlaşılmıyor. Ha bide arabaylasın. Sıkıldım kapadım abonede olmadım.
    orhan0911 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kameraya bakıyorsun ya öylece dakikalarca ) bide konuşuyorsun anlaşılmıyor. Ha bide arabaylasın. Sıkıldım kapadım abonede olmadım.
    e allahın adamı dedim ya acemice yapıldı diye bunlar tecrübe hata yapa yapa iyisini yapıcaz havalar biraz düzelsin sony kamera aldım şimdi mikrofon bakıyorum bundan sonrakiler iyişallah daha güzel olacak sıkılman doğal bu açıdan ilerde senin gibi arkadaşların sıkılmayacagı paylaşımlar da yapıcam iyişallah
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)