Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

8 Nisan Kozak Yaylasi Ve Bergama Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    evet arkadaslar,

bu hafta sonunu Kozak daglarinda temiz hava, mangalda sucuk, gitarrrrr ve bol muhabetle guzel bi geziye imza atmayi dusunduk,

ve dedik ki belki eslik etmek isteyen olabilir....

08.04.2007

EVVVVVEEEEEETTTTT ARKADASLAR GEZI RESIMLERIMIZLE BURADAYIZ....

Öncelikle bizimle bulusmak icin 100 km uzerinde yol yapan, MANISA dan LODOS(SERKAN), FAVORII(FERHAT), NARTH (HAMDİ) ve IZMIR'den isini gücünü birakip, gece 3 teki mesjıma olumlu cevap veren saz arkadasim GİTTARDANDO 'ya bizi yanliz birakmadiklari icin cok cok tesekur ederiz...

Anlasmis oldugumuz uzere sabah Muhittin abinin telefonuyla uyanarak bulusma noktamiza dogru yol aldim...
    Ayvalık-KOZAK Yol catisina vardim ve beklemeye basladim...

DERKEN GELDILER... o da ne? Edremitten EMİN ABİM ve yengemizde bi surpriz yapmislar ve arabalarina atlayip gelmisler...
    Neyse, kazasiz belasiz bulustuk ama hemen teker cevirmek yooookkkçççç bizler keyif adamiyiz sigaramizi icmeden, halimizi hatrimizi sormadan, amca cocuklari teyze cocuklarinin durumunu ogrenmeden yola cıkmayiz... bi bes dakika durum ve yol konusunu konustuktan ve etud ettikten sonra dag yollarindan bes on tane kÖy gecerek mola yerimize dogru yol almaya basladik...

DAGLARI AŞTIKTAN SONRA COK HOS BI YERDE CAY MOLASI VERDIK....

VE YINE DEVAM, DURMAK YOK, CUNKU LODOS FAVORII GITTARDANDO ve NART HAMDI bizleri bekliyor...

elimde eldiven sadece o an icin yok...

ahhhhh İBRAM ABİ

YOLLAR KAYMAK GİBİYDİ, HAVA DA MUHTESEM BI AN MOTORDAN INIP SUT SAGASIM GELDI

VEEEEEEE GELDIIIIIIIIIIIIIKKKKKKK... KOZAK YAYLASINDA Kİ PİKNİK ALANIMIZA....
    SUCUKLAR SOYULDU, MANGAL ATESİ YANDİ, DEGERLİ MUZİSYEN ARKADASLARİMİZ BONKORLUGUMUZU GORUNCE DURMADAN CALDI, SOYLEDI... ARA ARA BENİM MOTORU ALAN, DAG YOLLARINA ATTI KENDINI... BOL KAHKAHA, ORNEK MOTOSIKLETCI GORUNTULERINDEN SONRA, TEMIZ HAVA VE MANGALIN TADINI CIKARMAYA BASLADIK....
    tabiii ara ara, EMIN ABININ HOLLANDA MACERALARI.... BI SOKAK VARMIS ORAYI COK MET ETTIYDI... BILMEZMIYIM ABİ DİYEREK UZATTIK MUHABBETİ... eeeee LODOS la FAVORII de olunca kahkaha atmaktan kramplar girdi midemize...

CALGILI CILGILI EGLENDIKTEN SONRA BERGAMA KALESINE DOGRU YOLA CIKACAGIZ AMA CIKMADAN BI HATIRA FOTOGRAFI CEKILELIM DEGIL MI

YINE DUSTUK YOLLARA, YOLLARA... YINE AŞTIK DAGLARI, DAGLARI...

...........................VEEEE BERGAMA KALESINDEYIZZZZZZZZZZ..........

VE SONRA DA HAMDI NIN TEKLIFI UZERINE ZEYTIN DALINA GITTIK............

Pardon unutmusum...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu günden hayırlı güzel bir gezi yapmanızı diliyorum.Hafta ya nasip olursa görüşürüz.
    çok selam.

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    sercan kardeşim nasılsın sucuk vamı sucuk mmmmmm bayılırım beni kaydet ayarsızda avcunu yalasın pazara görüşürüz

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    sercan kardeşim biz havran gurubu 7 motor geziye hazırız suçuklarda hazır pazar gününe iyi bir gezi olacağını umuyorum

Motosikleti
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu günden hayırlı güzel bir gezi yapmanızı diliyorum.Hafta ya nasip olursa görüşürüz.
    çok selam.
    haftaya bi aksilik olmazsa, insallah beraberiz, zaten sizleri burda gezdirmek ve misafir etmek bizler icin de cok buyuk bi zevk olacak... eminim ki Havranli abilerimde bizlerle olurlar ya da biz gideriz onlari ziyarete...

Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan kardeşim nasılsın sucuk vamı sucuk mmmmmm bayılırım beni kaydet ayarsızda avcunu yalasın pazara görüşürüz
    OLMA MI BE A... Ayarsiz ibo dayanamaz gelir, kacar mi bu muhabbet beya..

Alıntı havranlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan kardeşim biz havran gurubu 7 motor geziye hazırız suçuklarda hazır pazar gününe iyi bir gezi olacağını umuyorum
    İNSALLAH, Muhittin Abicim... ehhh Ahmet aga da olsaydi yeni motoruyla fena olmazdi...

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    ahmet abi ümre gezisine gitti o da olmak isterdi nasip ileride baya birlikte olacağız daha yeni başlıyoruz gezilere

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    vala kacırırsa sonra cok pişman olur

Motosikleti
    Dabanvay 125cc
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar,

bu hafta sonunu Kozak daglarinda temiz hava, mangalda sucuk, gitarrrrr ve bol muhabetle guzel bi geziye imza atmayi dusunduk,

ve dedik ki belki eslik etmek isteyen olabilir....

Havran grubu da dahil 10-12 motor olacagiz gibi gorunuyor, eslik etmek isteyen olursa buyursun gelsin....

hmmmm. bu arada, Bergama da bi koy kahvesinde tavla turnuvasi sıkıstırabilirz araya...

gezi yazimiz ve fotograflarimiz burada olacak...

biz yayladayken gelmek isteyen olursa,
    tel: 0 544 665 69 50
    selam dostum bende gezinize aliağa dan katılmak isterim ama saat 16\00 da işten çıkacam.. tek bi yolculuk yapacagım. yani gezinin sonuna yada dönüşünüzemi denk gelirim bilemiyorum dönüş saatiniz kaç olur tahmininizce? arti son olarak aklınızda bulunmasını isterim kozak yaylasında gsm hatları iptal hiç biri çekmiyor.. görüşmek dileğiyle
    ::sigara:: 35 NAC 79 ::tutkuy::
    AL Bİ YBR, BİN GEBERE GEBERE :cat:

Motosikleti
    Alıntı kmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostum bende gezinize aliağa dan katılmak isterim ama saat 16\00 da işten çıkacam.. tek bi yolculuk yapacagım. yani gezinin sonuna yada dönüşünüzemi denk gelirim bilemiyorum dönüş saatiniz kaç olur tahmininizce? arti son olarak aklınızda bulunmasını isterim kozak yaylasında gsm hatları iptal hiç biri çekmiyor.. görüşmek dileğiyle
    evet kmete, dedigin gibi gsm problemi olabilir ama buyuk ihtimal dedigin saatlerde kale yakınlarinda olabiliriz... tahminim geziyi saat 7 civari bitiririz diye dusunuyorum... zaten hava da 8 de karariyor, yani gelirsen memnun oluruz... sen yine de sms gonderirisin... ben arada yayladan asagi sallanir telefonu kontrol ederim...
    bekliyoruz...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    sercan geliyorum kardeşim bende belki sürpriz bir kaç motordaha getirebilirim...

kaçta nerde buluşalım yanımızda ne getirelim onlarıda bi söylede yük olmayalım
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    abi favorii ya da Gurkay ikilisinden biri dahi geliyorsa, bol bol sucuk almani tavsiye ederim

Biz surprizlere acigiz senin gibi bi dost gelsin yeter...

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    diğer bir gezi grubu olarak keyifli geziler dileriz. . ..
    afiyet olsun. . .sucukları yakmadan pişirin muhahaha

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese iyi eglenceler bu hafta kimse boş durmasın havalar süper

Motosikleti
    sattım...
    saol kardeşim saat 12:00 gibi bergama'da oluruz nasipse ararım ama mutlaka bi yerde buluşmamız lazım bergamada bi toplanma noktası belirlemeniz lazım kimse kimseyi ıskalamasın
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Alıntı ~~immigrant~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer bir gezi grubu olarak keyifli geziler dileriz. . ..
    afiyet olsun. . .sucukları yakmadan pişirin muhahaha
    tesekurler arkadaslar, siz dealabalıklari iyi ayiklayin, canim cekti bogaziniza takılmasin

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi eglenceler bu hafta kimse boş durmasın havalar süper
    evet haklisin deer... havalar da duzeliyor, bundan sonra hic bos durmak yok... sende iyi toparladin masallah

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol kardeşim saat 12:00 gibi bergama'da oluruz nasipse ararım ama mutlaka bi yerde buluşmamız lazım bergamada bi toplanma noktası belirlemeniz lazım kimse kimseyi ıskalamasın
    evet abi, dedigin gibi baska gelmek isteyenler de olursa son dakika icin senin tel. no yu da veriyorum...

bulusma yeri, Bergama-Soma yol catisi SUZUKI BAYİİ onunde... SAAT: 12:00
    Lodos Serkan tel no:0 532 287 38 99

Uglychild Sercan tel no: 0 544 665 69 50

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi aramızda bi gezelim dedik düşük cc ler olarak

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geziye katılıcak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi aramızda bi gezelim dedik düşük cc ler olarak
    onemli olan cc degil isleviymis demek ki... hadi bakalim fotograflari costuralim...

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziye katılıcak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler
    tesekurler erol dayi, en son ben kaldim, millet yolda bekliyor beni, ben de cikiyorum simdi yola, fotograflarla donecegim insallah

Motosikleti
    sattım...

uyuma sercan

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla afiyet olsun bu defa bensiz oldu ama birdahaki sefere bende varım. Misafirlerim olduğu için gelemedim. Görüşmek üzere

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)