Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Adana-Ç.M.S.K ve Mersin mt buluşması 14.05.06

Motovento
    REKLAM ALANI
    benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    Alıntı davulcu adlı üyeden alıntı
    hey pisiko kerim aksam sana gonderdiğim fotografları da bi at şuraya onlar bunlardan farklı.
    psi yarışmaya gitmiştir. yine geldin gaza dimi kerimciiim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ael320, abi sen karışma bu işe.. bu ikimizin arasında olan bir dava(kana kan).. senin için arzular şelale..

bir iki resimde benden..

CBR 600F Honda,

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ohhhhh.. sefanız olsun, adınıza çok memnun oldum.
    ağzınızın tadı hiç bozulmasın emi.
    sevgilerimle,

kendi resimlerinizi yayınlamak yerine manzara resimleri diyorum.bu arada o kel kafalı arkadaşlada benim hiç alakam yoktur.

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı etkin adlı üyeden alıntı
    kendi resimlerinizi yayınlamak yerine manzara resimleri diyorum.bu arada o kel kafalı arkadaşlada benim hiç alakam yoktur.
    seni neden geriyor burdaki resimler.sen kimden izin aldınki burda yorum yapmak için yazdığın 3 tane mesaj çok alakasız bir motorcusun sen bence
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

Motosikleti
    250 mct
    yusuf abi nazar boncuğunu forumun bi kenarına iliştiri ver yahu

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı etkin adlı üyeden alıntı
    önce sayğıyı sonra sevgiyi sonrada yürekli olmayı öğren ınsanların sıfatlarına ve görünüşlerine ancak arkadaşları yada dostları yorum yapar sense kim olduğu belli olmayan bir hayalet gibisin profilinde sözlerin ve yorumların kadar bomboş anlaşılan bu topice sadece insanların moralini ve huzurunu bozmak için girmişin yazdığın bütün mesajlar olumsuz ve kışkırtıcı seninle aynı ortamı paylaşmak beni sıktı kim olduğunu belirt yada çek git!

Motosikleti
    250 mct
    merak etme abi makine abi onun kim olduğunu öğrenir.nerden yazıyorsa kodundan çıkar...

KG 082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    önce sayğıyı sonra sevgiyi sonrada yürekli olmayı öğren ınsanların sıfatlarına ve görünüşlerine ancak arkadaşları yada dostları yorum yapar sense kim olduğu belli olmayan bir hayalet gibisin profilinde sözlerin ve yorumların kadar bomboş anlaşılan bu topice sadece insanların moralini ve huzurunu bozmak için girmişin yazdığın bütün mesajlar olumsuz ve kışkırtıcı seninle aynı ortamı paylaşmak beni sıktı kim olduğunu belirt yada çek git!
    çok güzel tanımışsın o arkadaşı abi diline sağlık helede ençok yürekliliği sevdim

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    ael320
    +1000000000
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

GÜÇLÜ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 1100 XX 2006
    Hey Mİllet İyİkİ Racİng Aldim Benden Habersİz KaÇip Gİdersİnİz Ha Bunlarin Hesabini Kİmden SoracaĞim Ben Ael Denmİ?
    ali güçlü

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı
    merak etme abi makine abi onun kim olduğunu öğrenir.nerden yazıyorsa kodundan çıkar...
    abiş sorun değil ama bakıyorsun adamın kariyerine motoru yok olsa idi yazardı m.t de hiçbir iletisi yok faaliyet sıfır yorum yaptığı harbiye yollarının söylediği ile alakası yok (antakya yolarını avcumun içi gibi bilirim ) birde ahkam kesiyor bu işte sanki kritermiş gibi yap baba daha iyisini kulun değil kölen olalım öylemi ya bir rumuzun arkasına saklanıp ahkam kesmek sizcede hoşsa ben gıkımı çıkarmayacağım.hepinize sevgi ve selamlarımı yolluyorum.

cem01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 125 cc
    etkin´isimli üyeden Alıntı:

yargıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F5
    Etkin isimli üye, manzara resmi istiyorsan National Geographic isimli siteye girerek dilediğin kadar manzara resmi bulabilirsin (Benden bilgi vermesi) ha bu arada, kendi resminin bölümüne madem resmini koyamıyorsun yerine bir manzara resmi koysaydın doğaya olan düşkünlüğünü daha iyi anlayabilirdik.
    Yolların yargıcı ...

Motosikleti
    HONDA 1100 XX 2006
    Alıntı cem01 adlı üyeden alıntı
    etkin´isimli üyeden Alıntı:
    ali güçlü

yargıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F5
    Mersin geziniz çok güzel olmuş. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler inşallah bir sonraki geziye bizde katılırız.
    Yolların yargıcı ...

Motosikleti
    HONDA 1100 XX 2006
    evet yani bu gezide olmanızı çok isterdim yargıç gürkan moto osman motorlu avukat fuut cengis abim yani gurup en az 20 kişi eksikti arkadaşlar(makine )
    ali güçlü

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    harikasınız
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı GÜÇLÜ adlı üyeden alıntı
    evet yani bu gezide olmanızı çok isterdim yargıç gürkan moto osman motorlu avukat fuut cengis abim yani gurup en az 20 kişi eksikti arkadaşlar(makine )
    umarım yakın zamanda motorunu yenileyerek sende bizi uzaktan seyretmekten kurtulursun aramıza renk katacağına şimdiden eminim

ilteremre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 cc.
    merhaba sevgili adanalı ve motor dostu arkadaşlar
    öncelikle hepinizden özür diliyorum buraya fazla aktif olarak katılamadım çünkü gece 23 lere kadar çalışıyorum ama mesajları ve son gelişmeleri takip ediyorum elimden geldiğince...
    adem arkadaşımız bana kulübün yerini tarif etmedi lütfen tam adres verirseniz hemen gelip sizlerle tanışmak ve üye olmak istiyorum. akşamları saat 18-19 gibi kulübe gelsem sizleri bulabilir miyim?
    telefon numaram 0.533.3879706 bu numaradan da bana ulaşabilirsiniz sevgili dostlarım. ilginize şimdiden teşekkür ediyor ve sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum...
    sevgiyle kalın.
    Emre İLTER

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler