Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Alosyi Klasiği (ilginç bir gazlama)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    eski bir maceraydı işte
    binbir emekle antalya serikten getirdiğim 250cc motosıkletle ilk seyahatim olacaktı bu.hadi hayırlısı

sabahın seherinde konyanın akyokuşunda bir yoldaşı beklerken

beyşehire gelmişiz oradada bahadır ve hasan hocayla buluştuk

düştük bahadırın peşine gözümüz kara derebucak barajından çıkıyoruz giden gelmez dağlarına

dör motor bitane 42 plaka yok nedense

yol güzegahında iki mağara ziyareti

yeşilin en güzel tonu

mağaranın girişindi sadece bir adam varken biraz sonra 40 mağara adamı derinlerden çıka geldi.meğer 1 km yukardan diğer ucundan girilip suların içinden buraya çıkılıyormuş

manzara mükemmel ötesi

hacu hacıyı mekkede,gidi gidiyi tekkede bulurmuş.dağ bayır sevende orada buldu bir birini

ALLAH BEREKETİ ARTIRDI SOFRAYI KURAN KALDIRDI

dağlara tırmanmadan depoları fullemek için petrolde iki metrelik üçbeş alman hepsinde xt 660 .bahadır muhabbet ediyor nede olsa ingilizce hocası biz sadece mimiklerden anlamaya çalışıyoruz.antalyadan gelip nevşehire gidiyorlarmış ehtiyar delikanlılar

her şey güzeldi masal gibiydi derkeeen

tam zirvede zincir kopmazmı benim.bir fasülye eksik uğrasıp samanlıkta iğneyi buluyoruz amma velakin fasulyenin sekmanını bulamıyoruz

her masal gibi buda çabuk bitti.bahtsız bedeviyi dağda kutup ayısı buldu.eşşeği deveye bağla çek çekebilirsen 15km aşağıda en yakın asfalt

xt kafayı çekince ben motorun üstünde duramadım yattım yatınca onuda yatırdımen nihayet bahadır yatişti sağolsun gemç dinamik tecrübeli,abisi çekti o götürdü .

hava kararıyor .babam derdi her köyden kentten ev al diye,meğer dost edin dermiş beyşehirden okay toltay arkadaşımızı aradık 45 km uzağa derebucak kasabasına usta bulup zincirle yolladı sağolsun pazar pazar.

usta beklerken 20 kadar javacı geldi o meşhur delinin yerine (kahvehane)

bir muhabbete kulak verdim.yol arkadaşım hakan 350 javacıya dediki bu bir lira yakarmı. oda benim motora bakarak yakar ama yolda komaz dedi.motorumdan utandum serefsizim ya.

usta karanlıkta geldi çekoslovak zinciri taktı kulağıma eğilip dediki.abicim çinden cros olmaz yenide olsa.kulağıma küpe oldu

gece on old usaat beyşehirde kalmak zorunda kaldık.neyseki bahadır bekar ve dairesi var .babamın nasihati beyşehirde ev işte

hayatımda yemediğim en güzel bekar madein hakan tüfekçi)menemenini ve en güzel uykuyu ince minderlerde uyuduğumu itiraf ederim.her şeye değdi

çektiğimiz rezilliği yarım kalan gazlamayı projeksiyondan izleyerek çayları yudumluyoruz oy oy çay bukadarmı iyi gelir adama

pencereden sabah beyşehir erkenden konyaya dönüş.yağmur çisentisi altında

konyaya girişte bir molada hakan farkediyor usta benim arka tekeri sökünce balatayı oturtmamış arka firensiz konyaya nasıl gelmişim hayret ettim.

ilk denemede sınıfta kaldı benim xv250 motoran(tavsiye etmem)
    gökten biçok elma armut düşmüş hepsi sizlerin başına.selametle kalın benim cümle bile kuramadığım paylaşımıma ayırdığınınz zaman için teşekkürler.ana okulu terkten bukadar olur yeni maceralarda görüşmek dileğiyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Çok güzel yerler,manzarasıda bir okadar güzel
    Neden öyle ıssız yerlere hazırlıksız gidiyorsunuz bakın ufacık bir zincir ekinden keyfiniz yarıda kesilmiş (oysaki benim motorumda 2 adet yedeği var)

Paylaşımınız için teşekkürler bence siz yine eski motorunuza dönün
    alosyi bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    güzel fotolar, inşallah en kısa zamanda istediğin gibi bir motor alırsın
    alosyi bunu beğendi.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Elinize emeğinize sağlık.Zevkle okudum.
    Süper manzaralar.Genel olarak güzel bir gezi olmuş.Zincir biraz işi bozmuş ama,yinede sonuç güzel
    O manzara içinde yemek yemek ayrı bir zevk.
    Java kullanmış biri olarak javacıların mekanı dikkatimi çekti
    Paylaşım için teşekkürler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel bir gezi tebrikler...

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paylaştığın için teşekkürler.

Ancak bu nasıl bekarlık ben hayatımda böyle ev görmedim.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    selam büyük motorcu ALİ OSMAN ABİ! aslında başlarda gıcır gıcır bir motoru görünce , işte dedim ALİ OSMAN ABİ motorun hasını bulmuş,taki zincir kopana kadar,tam kafamdan tasarlamıştım abi motor nasıl iyimi diye sorayım diyecektim, ama vazgeçtim,resimler her zamanki gibi güzeldi,ben aslında sana bakınca ileriki yıllarda kendimi görüyorum,bende bir enduro motor almak istiyorum ama paraya kıyamıyorum,çin malı bir enduro alasıya kadar sabredip 8-10 yaşında bir xt660 veya klr 650,kle500 almayı düşünüyorum,kullandığım motordanda memnunm ama uzun yolda 100-110 çekilmiyor,ya bir cbf 250 yada inazuma 250 bunlardan birisi olacak inşallah! dua et oralara tek başına gitmemişsin,bu gezinizde benim aklımda kalan gezilerinizden birisi olacak,o jawa gerçektende km 1 tl yakıyormudur? ama güzelmiş,konyaya geçtiğimiz yıllarda daha önceleri 3-4 defa gelmiştim ve beğendiğim bir şehirdi,ama dağları dahada güzelmiş!güzel bir geziydi,teşekkürler sayın abim saygılar.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    çok değerli yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum sağolun varolun eksik olmayın arkadaşlar.

mesut hocam allah gönlüne göre verir inşallah sizinde

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaştığın için teşekkürler.

Ancak bu nasıl bekarlık ben hayatımda böyle ev görmedim.
    bizim için 5 yıldızlı oteldi

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Java kullanmış biri olarak javacıların mekanı dikkatimi çekti
    .
    bizde şaşırdık akşamüstü yirmi kadar yarısı 69 model yarısı 350 lik javacı delinin yerinde öyle bir toplandılarki müthiş bi ortamdı ama ben ustanın başında olduğum için tam çekemedim muhabbeti

fotolar çok güzel eh bir macera olmasaydı unutulmayan mazilerde olmazdı kazanız mübarek olsun
    alosyi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler