Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ANKARA-KURTBOĞAZI-KIZILCAHAMAM-TAŞLICA-KARAGÖL-ÇUBUK GÜZERGAHI HAFTASONU GEZİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Huntercrome - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 - RMZ 125 T 10 D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Güzel gezi olmuş biraz anlatsaydın iyiydi

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    güzel fotolar,birazda anlatım olsaydı daha iyi olurdu,fotoları hangi efekt'i kullanıyorsun? bizimle paylaşırsan sevinirim,saygılar.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Güzel gezi olmuş ama gözüm ağrıdı resimlere bakarken. Keşke normallerini göreydik. Gezinin bir hikayesi olsaydı daha ilgi çekici olurdu.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    burası tam olarak neresi acaba?

Huntercrome - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 - RMZ 125 T 10 D
    Valla geziyi anlatıcaktım ama konuyu actıktan sonra düzenliyemiyomusuz acmış bulundum bi ressimlere bakmak için
    Kısaca anlatıyım geziyi eskişehir yolundan cıktım yola ankara etrafında bolu yolu kızılcahamam cubuk ve tekrar ankara güzergahında bir gezi oldu. İlk olarak kurtboğazı barajınından gectim manzarası güzel bir baraj piiknik için ideal mola verip birşeyler içebilirsiniz. Güzergah şu şekiilde

Barajdan Kızılcahamam istikametinnde devam edince yol kenarında akan bir çaya rastladım Kurtbogazı çayı olması gerekiyor renk tonları gercekten hoştu çaydaki oluşan yosunlar güzel bi manzara katmış bikaç foto cektikten sonra hedefim olan karagöle gitmek için yola devam ettim kızılcahamama yaklasırken bitki örtüsü Ankaradakinden cok farklı ve bir karadeniz havası yaşatıyor. Derken Taşlıca adında bir köyden geçtim köyde turizimi yaymak için olacak her yerde tabelalar var. Erro nickli üyemizin sordugu fotograf burada çekildi. Eski tarihi bir köymüş türbeler ve çeşitli doğa manzaraları mevcut. taşlıca köyünün çıkışında bir tabela gördm gelin Kayası ve Ayrakkaya gibi bir olusumdu tabelayı takip edip gittim.Gelin kayası yolunda yolun tenha olması ve doğadan olacak biraz tırrstım diyebilirim :D Tek basına biraz korkutucu oluyor kapadokyayı andıran bir yer eski bir volkandan kaynaklanan olusumlar var. gelin kayasına giderken başıma bazı gariiplikler geldi fotograf makinesi bozuldu motor istop etti fln iice tırstım derken sonunda gelin kayasına ulaştım.Gelin kayasının hikayesin anlatan bi tabela koymuslar. Adı Gelin kayası efsanesi. o bölge olaganüstü olayları ile biliniyormus :D Motora atlayıp arkama bakmadan dönmek zorunda kaldım :D taşlıca ile karagöl yolu arası gerçekten motor gezisi için harika bir yol, yol kenarlarında kaynaktan çıkan çeşmeler vs mevcut dagların arasında güzel manzarası ve buz gibi suyu var. Karagöle yaklaştıkca çam agacları ve iklim karadenizi anımsatıyor. Hayatımdaki en güzel sürüşlerden birisi aşagıda belirttiğim videodaki ylda gerceklesti. çam agaclarının arasında simsiyah pürüssüz bir asfalt ve beyaz cizgiler..

Buyol içinde dikkatli olmak gerekiyor yolunuza cıkan misafirler olabiliyor)

bu yolu gectikten sonra karagöle ulastım eski bir volkanın olusturdugu bir göl daha sonra çubuk esenboga güzergahından devam ettim bu güzergahtan döndüğüm için pişmanım yol yapım çalışması nedeni ile co bozuk ve surekli kamyonların toza buladıgı bir yoldu. Ardından dönüş yerimiz çiçektepe aquaparkında iyi bi serinledikten sonra gezimiz sonlandı yorumlarınız için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Fotograf Efektleri de bu siteden http://pixlr.com/o-matic/
    erro bunu beğendi.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Güzel resimler.Birazda anlatım olsa daha zevkli olurdu.Paylaşım için teşekkürler
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)