Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motogezi 18 (Yeniköy~Çokal barajı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ereker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paylaşım için teşekkürler güzel gezi olmuş
    oyunageldim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trakyada gezilmedik yer kalmadı sanırım. yine ekonomik ve şahane bir gezi. bu seferki köpeksiz ve yılansız olmuş .
    Şükür daha çok ücra yer var
    bu ekonomiklik olmasa gezmek zor zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi trakyada tekerin değmediği yer kalmadı heralde.şu sucuklu yumurta iyiymiş
    Sucuksuzunu beğenmediğim için,sucuk kullanıyorum,sağolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika Gezi olmuş...Nazar değmesin..Maşallah
    Teşekkür ederim,amin cümlemize

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce hızlıca sucukla yumurta resmini aradım gördüm rahatladım sonra tekrar başa dönüp konuyu okudum :D.

Elinize emeğinize sağlık hocam sayenizde Tekirdağ çevresinde görmediğimiz yer kalmadı.
    Sağolasın arkadaşım,bu gidişte bırakıcam sucuklu yumurtayı çok susatıyor
    Yumurtalı sucuk daha iyi
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Teşekkür ederim Yusuf Kardeşim. Yine gözlerimize bayram ettirdin. Eline, ayağına, ağzına sağlık.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel resimler güzel paylaşım. Teşekkürler.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Yusuf Bey, herzamanki gibi muhteşem bir gezi ve resimler..
    Rotayı önceden bilsem (istemediğinizi bildiğim halde fazla yaklaşmadan peşinize takılırdım..
    Şaka biryana ama, benim bahçede bir mola vermenizi ve tanışmayı çok isterdim, Tekirdağ'a gelirseniz herzaman beklerim..19. geziyi merakla bekliyorum..
    Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş. Valla benim arkadaşlarla gittiğim gezilerde bile fotoğrafların içinde bu kadar görünemiyorum, büyük başarı

Ayrıca şu fotoğraf mükemmel:

https://lh5.googleusercontent.com/-Q...o/DSCF3671.JPG

Alelade yapılmış şeyler nasıl da insanı etkiliyor, kendine çekiyor. Doğal, erişilebilir, herkes tarafından yapılabilir olduğunu düşündürdüğünden sanırsam.
    Şehir içerisinde hiç fotoğraf çekesim olmuyor,neyi çekicem insanlarımı betonarme yapılarımı
    Paslı bir çiviyi çürümüş bir taktanın dahi fotoğrafını çekmek bence daha güzel sonuçlar çıkarıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Alıntı OrhanGrafik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yumurtalar yine cepte gelmiş galiba kırık çatlak yok... rulokat kutusunu göremedim Yağ tenekeleri yine isimsiz etiketsiz

abi fotoğraflar için hiçbir şey diyemiyorum... parmaklarımda tırnak kalmadı...
    Şekeri azalttım bu sıra,rulokata onun için veda
    Şişeler içinde suyu artık normal petde taşıyorum,sorun çözüldü,ama yumurtalar nasıl olurda sağlam onu bende çözemedim
    Ermişmiyim ne

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi gezi olmuşta geziden çok yakıt tüketimine takıldım 8 krş nedir 30 krş yakan bi scooter kullandım bu şaşkınlığım ondan galiba
    Yakıtı yüksek motor iyi değildir,bir senede bir bir motor parası daha çıkartır
    crxforever ve babaduru bunu beğendiler.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Birde su yumurta sırrını solesenize hocam. O yumurta nasil tasinir. Ben arabayla bile yumurta tasiyomiyorum

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Her zamanki gibi yine çok güzel bir gezi ve paylaşım yapmışsınız.
    Elinize,yüreğinize sağlık.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Harika bir paylaşım, ftoğraflar güzel motor güzel anlatım da güzel
    Teşekkür ederiz.

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Süper kareler eline sağlık kardeşim.

thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Yusuf yine bomba gibisin dostum, tekerin düz bassın inş.

Yumurta konusu bi muamma, aynı dayı aynı yerde o ayrı bir muamma, tüm bunları tek başına yapman apayrı bi muamma, ki orasını henüz çözemedim tebrik ediyorum seni. Helalin var.

Ekipmanın konusunda biraz bilgi verebilir misin? Kaça nerden aldın nasıl takılır vs.

Kaskını beğendim, özelliğinden bahseder misin, gidona taktığın mp3 çalar nedir, nerden aldın kaça taktırdın, tavsiye eder misin?

Bi de lastiklerinden bahsediver ve son olarak zincir korumayı kendin mi taktın orjinalinde mi vardı?

Amma soru sordum yahu

Wave ile yapıştırmaya devam, enduroyu sende düşünemiyorum bile ne Ağrı'sı kalır ne Tibet'i...

abi o ufak tüpgazın:;) çok hoşuma gitti.sen yapmıyacaksında benmi yapacağım sucuklu yumurtayı istediğin yerde

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi çok güzel olmuş fotolar ayrı bi güzel devlet su işlerinin duvarında gezme onada ceza yazarlar bizde ) bu arada o ekin sapları çok fena kayıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

o scooter eve incir ağacı diker gibi duruyor
    Dikmek üzereyken sattım çok şükür. Tvs apache aldım 2,5 lt filan yakıyo sevinçten ağlıycam o kadar mutluyum
    Üç silindirli olsun maket olsun...

Motosikleti
    Sym Joyride 200
    Guzel bir paylasim fotolar muhtesem

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Hepinize,beğenenlere beğenmeyenlere,takip edenlere etmeyenlere,yada uzaktan yan gözle takip edenlere teşekkür ederim

Ahmetbey kısmet,inşallah oda bir gün olur,yakınmısınız o güzelgaha?

Sayın sao daha önce yumurtaları arka cebimde taşıyordum,malum baskıdan çatlamalar oldu,bu riski göze almadığımdan pantolonun ön cebinde taşıyorum artık

Sn thb ekipmana fazla para harcamak istemiyorum ama görüncede dayanamıyorum,bir kereden birşey olmaz deyip alıyorum
    Kaskı bir almancı abiden aldım,almanyadan gelmiş ve hiç kullanılmamıştı,jelatinlerine faturasına dahil orjinal kutusuyla aldım
    Çene açılır maalesef bu gezilerin olmazsa olmazı,almanın otomobiline güveniyorsan kaskınada güvenmelisin,Bluetooth lu,intercom özelliğide var
    Tüm gün açık olmasına rağmen hala enerjisi vardı,özellikle kaska telefona dokunmadan aramalara cevap verebilmek,kasktan müzik dinleyebilmek güzel bir deneyim

Pantolon ve montum Hein Gericke'nin yazlık Air modeli,hertarafı kumaşla kapalı olmasına karşın yolculukta içerisine nereden hava alıyor anlayamadım,bir serinlik,sanki bir yerlerde yırtık var gibi

Botlarım asker botu daha onlara çare bulamadım
    Mp3 çalarım ise buradan
    Zincir korumayı ben taktım,sıradan bir cub zincir muhafazasıynı motoruma uyarladım

Lastiklerin açıklamasıda burada
    iptaluyelik02 ve namk bunu beğendiler.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    2 Hafta kadar önce bende o yoldan şarköy Tekirdağ yaptım. şarköy kumbağ arası çok keyifli .

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    abi ne zaman tanışıyoruz yahu

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne zaman tanışıyoruz yahu
    Kısmet diyelim ne olsun,yolda karşılaşırız belki,aval aval bakınan birini görürsen bilki
    Permatiq59 bunu beğendi.
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    helal olsun be yine güzel bir iş çıkartıp bizlere nispet yapmışsın,emeğine sağlık ,uzunca bir gezide ben yaptım ama şu sıra resimlerle uğraşamıyorum ,ramazan ayında yıllık iznimi kullanacağım o zaman resimleri paylaşırım, sizi ilgiyle izlemeye devam ediyorum,inşallah bir gün bir yerlerde görüşüp tanışmak dileğiyle saygılar kardeş...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun be yine güzel bir iş çıkartıp bizlere nispet yapmışsın,emeğine sağlık ,uzunca bir gezide ben yaptım ama şu sıra resimlerle uğraşamıyorum ,ramazan ayında yıllık iznimi kullanacağım o zaman resimleri paylaşırım, sizi ilgiyle izlemeye devam ediyorum,inşallah bir gün bir yerlerde görüşüp tanışmak dileğiyle saygılar kardeş...
    Sağolun Mesut hocam,belkide ben başkaları gibi gözlemlemiyorum gezdiğim yerleri,aslında insanlar ayni yeri farklı şekilde görüyor,geziyor
    Bende böyle yumurtalarla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)