Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2246 km - 7 gün - Güney Turu (Fotoğrafların Boyutu Düzeltildi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Elinize yüreğinize sağlık Oraları gezmiş gibi oldum.Anlatım ve resimler süper.
    Aynı çadırlı gezi sistemini arabamla yapan birisi olarak çok zevk aldım.Memleketimizin her yeri görülmeye değer.
    Hertürlü imkanla yapmak lazım.Darısı bize ve tüm düşünenlere
    soa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Eline, bileğine, motoruna, cebine ve midene sağlık :D Kocaman bir alkış )) Cbf daha uzun turları hakeden bir motosiklet ) İnşallah daha uzun ve keyifli geziler sizi bekler. ))
    soa bunu beğendi.

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Gezi de süper sunum da helal olsun arkadaşlar ;)
    soa bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Müthiş bir gezi. Buradaki 10 kişiden 9'unun hayalidir muhtemelen. Güzergahta güzel.
    Paylaşım için teşekkürler.

Öğretmenevlerinde kalmak için öğretmen olmak gerekiyor mu? Yani sıradan bir vatandaş olarak gitsem bende kalabiliyor muyum uugun fiyatlarla?

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek bir güzel gezmişsiniz Berkay, ama ne de güzel gezmişsiniz, çok iyi gezmişsiniz hatta
    Daha nice geziler kazasız belasız inşallah
    Fakat kabul edelim güzel gezmişler

Allah kazasız belasız nice geziler nasip etsin.
    soa bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    efferin ulen size...
    soa bunu beğendi.

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Zevkle okudum baştan sona,azıcık da kıskandım ama Neyse, çok güzel paylaşımlar ve anlatım da çok iyiydi, tebrikler. Kuşların göç yolu sahnesine bittim Herkesin tekeri düz bassın, nice güzel yolculuklar
    soa bunu beğendi.
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    İş yerindeki kısıtlı internete ve kısa öğle molamıza rağmen tek solukta okudum yazınızı. Hem kıskandım hem beğendim. Tebrik ederim. Yakıt ve kilometre dışında kask ve ekipmanlar ile ilgili de detay verebilir misiniz? Bende yakınlarda CRF 250L ile Fethiye planlıyorum. Yazınız çok yardımcı oldu, bu eksik detaylarda gelirse tecrübelerinizle güzelce hazırlanırım.
    soa bunu beğendi.

ysrats17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache
    Çok keyifli bir gezi ve yazı olmuş elinize sağlık tekeriniz düz bassın.
    soa bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı ilkervirlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi yapıp, çok güzel fotoğraflar inçekip, çok güzel anlatmışsınız. Tebrik ederim. Eğer günün birinde tekrar yaparsanız, Muğla Akyaka'ya da uğramanızı ve misafirim olmanızı isterim. Kazasız, keyifli sürüşler dilerim.
    İnşallah hocam hayırlısı. Sizinde yolunuz kocaeline düşerse basım üstüne hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline, bileğine, motoruna, cebine ve midene sağlık :D Kocaman bir alkış )) Cbf daha uzun turları hakeden bir motosiklet ) İnşallah daha uzun ve keyifli geziler sizi bekler. ))
    CBF in maşallahı var. sollamalar dışında bir sıkıntı yaratmıyor. Yeter ki amacın gösteriş artislik olmasın onun dışında herşey elinden geliyor motorun. Honda yıllardır hiç değiştirmeden satması ve hala satışının devam etmesinin sebebi bu olsa gerek...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:44 ----------

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müthiş bir gezi. Buradaki 10 kişiden 9'unun hayalidir muhtemelen. Güzergahta güzel.
    Paylaşım için teşekkürler.

Öğretmenevlerinde kalmak için öğretmen olmak gerekiyor mu? Yani sıradan bir vatandaş olarak gitsem bende kalabiliyor muyum uugun fiyatlarla?
    Bildiğim kadarı ile boş olduktan sonra halka da açık hocam polis ve öğretmen evleri...

Motosikleti
    Soa Bey ( isminizi bilmediğimden ) ben Çanakkale' de konusu motosiklet olan radyo programı yapıyorum. Her Salı 21.00-23.00 arası "MotoSohbet". Dolayısıyla bugün de Salı ve akşama yayın var ve bu paylaşımlarınızdan az da olsa programda bahsetmemde bir mahsur var mı sizin için diye soracaktım. Tavsiyeleriniz, paylaşımlarınız çok beğenilecektir. özellikle yakıt ile ilgili kısım
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yerindeki kısıtlı internete ve kısa öğle molamıza rağmen tek solukta okudum yazınızı. Hem kıskandım hem beğendim. Tebrik ederim. Yakıt ve kilometre dışında kask ve ekipmanlar ile ilgili de detay verebilir misiniz? Bende yakınlarda CRF 250L ile Fethiye planlıyorum. Yazınız çok yardımcı oldu, bu eksik detaylarda gelirse tecrübelerinizle güzelce hazırlanırım.
    Benim korumalıklarım dandik malesef ls2 kask, Difi mont, pantolon içinde prosev mafsallı dizlik, 4riders enduro botu. hudson deri korumalı uzun eldiven

abimin ekipmanları: nolan n64 kask, 4 riders deri korumalı mont. 4 riders motosiklet pantolonu, 4 riders enduro botu. hudson deri korumalı uzun eldiven

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Alıntı cennetkizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soa Bey ( isminizi bilmediğimden ) ben Çanakkale' de konusu motosiklet olan radyo programı yapıyorum. Her Salı 21.00-23.00 arası "MotoSohbet". Dolayısıyla bugün de Salı ve akşama yayın var ve bu paylaşımlarınızdan az da olsa programda bahsetmemde bir mahsur var mı sizin için diye soracaktım. Tavsiyeleriniz, paylaşımlarınız çok beğenilecektir. özellikle yakıt ile ilgili kısım
    Hep hayalimdi meşhur olmak

Tabi ki benim açımdan bir sıkıntı yok. Yazıyı isteyen herkes istediği yerde paylaşabilir.

ismim berkay bu arada

Motosikleti
    Berkay Bey çok memnun oldum ben de Huri. izin verdiğiniz için teşekkürler. Bu arada işleriniz yüzünden Çanakkale' ye gelemediğinizden bahsetmişsiniz, çok şey kaçırdınız inanın. inşallah tekrar Çanakkale'ye yolunuz düşerse, gelirseniz tanışır, Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği olarak hep beraber gezeriz. Her zaman bekleriz. Bu arada yerel radyo, hayalinzdeki kadar meşhur edemicem malesef sizi
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı cennetkizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkay Bey çok memnun oldum ben de Huri. izin verdiğiniz için teşekkürler. Bu arada işleriniz yüzünden Çanakkale' ye gelemediğinizden bahsetmişsiniz, çok şey kaçırdınız inanın. inşallah tekrar Çanakkale'ye yolunuz düşerse, gelirseniz tanışır, Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği olarak hep beraber gezeriz. Her zaman bekleriz. Bu arada yerel radyo, hayalinzdeki kadar meşhur edemicem malesef sizi
    Memnun oldum. Eski nışanlım orada okuyordu üniversite yıllarımda çok geldim gittim. Adalar merkez şehitlikler vs hepsini gezdim. Tabiki motosiklet olmadan tadı çok çıkmıyor ama yine de az çok biliyorum. Sizinde yolunuz Kocaeli'ne düşerse her zaman bekleriz...
    cennetkizi bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    gezinizin tamamını muhteşem buldum,16 haziran itibari ile bende bu güzergah üzerinde gezi planlıyordum benim için önemli bir rehber oldu,tamamını beğenerek okudum ve izledim,benimde cbf 150 motorum var,2013 yılında güney marmara ve egebölgesini (izmire)kadar olan kısmını gezmiştim bu yıl izmirden başlayıp antalya 'ay kıyı şeridinden gezeceğim nasip olursa,sizin geziniz bana değişik fikirler verdi,ben tamamıyle çadır kamp larda kalacağım ve 6 gün gezeceğim,ben eskişehirde ikamet ediyorum,benim gezilerimi zamanınız varsa bakmanızı öneririm,sizede bu geziyi bizimle ,tüm motorcu arkadaşlarımla paylaştığınız için teşekkür derim,10 numara bir geziydi,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    Harıka bır gezı olmus ımrenerek baktım resımlere tekerınız duz bassın
    soa bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Son zamanlarda gördüğüm en güzel gezi tebrikler.
    Bu arada fotoğraflar telefondanmı çekildi? netliği ve kontrası çok beğendim.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezinizin tamamını muhteşem buldum,16 haziran itibari ile bende bu güzergah üzerinde gezi planlıyordum benim için önemli bir rehber oldu,tamamını beğenerek okudum ve izledim,benimde cbf 150 motorum var,2013 yılında güney marmara ve egebölgesini (izmire)kadar olan kısmını gezmiştim bu yıl izmirden başlayıp antalya 'ay kıyı şeridinden gezeceğim nasip olursa,sizin geziniz bana değişik fikirler verdi,ben tamamıyle çadır kamp larda kalacağım ve 6 gün gezeceğim,ben eskişehirde ikamet ediyorum,benim gezilerimi zamanınız varsa bakmanızı öneririm,sizede bu geziyi bizimle ,tüm motorcu arkadaşlarımla paylaştığınız için teşekkür derim,10 numara bir geziydi,saygılar...
    En yakin zaman da inceliyecegim gezilerinizi yorumlarınızdan dolayı tesekkur ediyorum. Tekeriniz düz basın. Kocaeline yolunuz düşerse haber verin hocam. Eskişehir yakin nasılsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda gördüğüm en güzel gezi tebrikler.
    Bu arada fotoğraflar telefondanmı çekildi? netliği ve kontrası çok beğendim.
    Fotoğrafların bir bolumu nikon compakt makine ile kalanları da cep telefonuyla çekildi (yol fotograflari)

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    geziniz çok güzel olmuş imreniyo insan bende karadenizi turlayalı çok zaman oldu senelik izinde uzun km ler yapmak istiyorum ama hatun arabayla çıkalım diyo arabayla çok rahat ama motorun özgürlügü bambaşka bakalım nolcak paylaşım için saol ben düşük cc ile uzun km lere çok karşı biriyim ondan o konuda pek yorum yazmak istemiyorum acıkcası gayet güzel bir gezi olmuş sonuç olarak çok güzel.
    soa bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Cok keyifle okudum hocam, elinize saglik insanin cani cekiyor dogrusu, yas 40 a geldi motora yeni basladik bizde bakalik nezaman uzun yol yapabilecegim..
    soa bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)