Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

antalyadan istanbula hazirliklar basliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    Oglen 13.00 gibi marsa basacam kismet olursa yolculugumu kare kare fotograflayip sizlerle paylasacam bu arada bir cilginlik yapip honda innova ile yola cikiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Üniversiteyi kazanırsam istanbul-x şehir hayal ettıgım tıp yolculuk cub ile gelişmeleri beklıyorum

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    ege tarafindan den geze geze gel ...hava sartlarinada dikkat et yagmur vs

Motosikleti
    honda 600rr
    Ederim.dikkate alacam dediklerinizi hani derlerya tilkinin donup dolasip donecegi yer kurkcu dukkanidir diye kullanmadigim motor kalmadi ama innovayi hic unutmadim o benim ilk goz agrimdi yine kavustum innovaya innovaci olarak bu arada motoru sabah bes gibi kalkip ucakla antalyaya gidip kullanarak donecem nasipse simdiden hepiniz hakkini helal edin

Motosikleti
    honda 600rr
    Sali sabahi 8.30 gibi antalyada oldum, sahibide sabah moturu muayeneye goturdu saat 10 gibi noterden satisi aldim motoru denemem icin tur attirmadi bende yasina basina guvenerek ki 58 yasinda 50yillik motorcu oldugunu iddaa ediyor sigortayi yaptirip ruhsati aldiktak sonra yola ciktim motorda bi sikinti vardi motor gitmek istiyor arkadan bir guc sanki motoru tutuyordu, burdura kadar bu sikintiyla geldim sanayide bir motosiklet tamircisine baktirdim ateslemeye bakti akla gelebilcek herseye bakti cozemedi sorunu hava kararmaya baslamisti motoru iyi bir ustaya gostermem gerekiyordu bu sorun afyona kadar devam etti bu arada bende beyin ve vucut yorgunlugu hat safhaya ulasti kendisi aradim boyle bir sorunun kendisindeyken olmadini soyledi , bence yalan soyluyor neyse afyona gelmeden bir tesise girdim, lastikcinin onunde zincire bakmak aklima geldi zincir hic bakim gormemis pas icinde kitleyip uzamis orta sehpaya alip arka tekeri cevirdigimde zincirin bir yerde gevsedini bir yere geldiginde siktigini gordum, sokup temizledim yagladim ama ozelligini kaybetmisti.bu sekilde yola cikilmayacagini dusunup geceyi afyon motelde gecirmeye karar verdim.sabah ilk isim bir usta bulup zinciri degistirmekti ustayi buldum ama zinciri 3saat sonra afyon disinda bulduk ustam gerekeni yapto orjinal alman malizinci takti butun kontrolleri yaptiktan sonra yola ciktim 550 km yolum vardi ruzgarlarla savastim kamyoncularla bogustum sag salim aksam 9da evime geldim soyleyi unuttum bu amca motoru servise soktum hic birseyi yok dediler demisti bende ona inanmistim.2014 ikinci bandrol parasini benden aldi vermessenmotoru vermem dedi buraya geldikten sonra ogrendimki satis yapildiktan sonra ben yinede temmuz bandrolunu odeyecekmisimbu amca haktan bahsederek bu parayi benden aldi ben yine o bandrolu yatiracam bu zincir muhabbetini bildigi halde beni yola gonderdi, ama ben onu aramadim cektigim sikintiyi soylemedimki onun yuzunden ama sunu ogrendim babana dair guvenmeyecekmissin, okudugunuz icin simfiden tesekkurler fotolari en kisa zamanda paylasacam bu arada fena hasta oldum soguktan.
    rahmi34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)