Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

14 mayıs izmir mt gülbahce fotoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    bu pazar annelerımızle bırlıkde kahvaltıdan ve gunlerini kutladıkdan sonra cok degerli murat abımız ve eşi guldemet ablamızın gulbahcedekı arkadaslarının balık lokantasına gıttık ama tadılatda oldukları ıcın bızi bıraz ya taraftaki bahcede agırladılar gercekten cok guzel bır gundu bız cok eglendık ve bızı hıc yanlız bırakmadılar tadılatda olmasına ragmen her ıstedıgımızı ayagımıza kadar getırdıler sagolsunar oncelıkle abımiz ve ablamıza cok tesekkur edıyoruz ve bızı yanlız bırakmıyan arkadaslarımıza!!! hatırlatmak ısterımkı planlı programlı bır gezı degıldı anlık gelısen bırseydı yınede herkese haberverıldı sanırım saygılar!!!

soldan sag mrs.natali and mr.sedat vee bay ve bayan murat guldemet ingilizce yazsam fırcayı yices ıyısımı tukce yazalım abım ve ablamı eee nede olsa KUVVA VE AKREP

urlada mola cok geldık mıllet dınlenelım bıras

murat abımızın bı arkadasının yerı burası yol uzerı bır manav ama su bıldıgınız manavalardan degıl herseyın en dogalı ve en tazesı mevcut sızı temın ederım superdıhormonsuuuuuuz)

sevgılı kardesımız fevzı yollarda

bu guzel kareye yazıcak bırsey bulamıyorum ne yazsam az gelır onun ıcın yazmıorum supersınız

egenın nadıde guzellıklerinden bırtanesı gulbahce

arkadaslar bıraz yakından cekmıssınız ama neyse

ah canlarım benım yanmıssınız yavcokmu guneste kaldınızsıze hastayım hastaaaaaaaa

natalı,merkep ve esraevet esra fevzının son anakadar erkek olarak beklenen kız kardesıgercekten herkes erkek dogucak dıe beklıomus bı anda kız olarak cıkıvermıs ama sadece fızıksel olarak kız kardesımiz gerı kalan her sey erkek yanı (fearfactor esra)

bu arkadas kım tanıormusunuz

nasıl foto amma cok havalı demı?arkadas yenimi merhaba nerden katılıosunuz pardon

hadı bakalım karınlar acıktı galıba yaslı kurtlar sofra basında

derya kuzuları bunlar deryaaaaaaaa canlarım benım nasıl yedım ama sızlerı)))

yalnız farkındamısınız bılmem ama yerken bır fotomuz bıle yok okadar acmısızkı kımsenın aklına bıle gelmemıs

doldur emraaaah dolduuuur oooooh yarasın beeee

fevzi cok mu yedık lanagırlık basmıs gıbı duruyoruz

sedat kardesım dıyorkı aska gıden yol mıdeden gecer canım karıcım)))

jimmmy ne oldu sana boyle

iste guzellikler burdaaaaaa

fearfactor esra boyle gorundugune bakmayın o bir teminator,o bir gladyator,tavsan avcısıııı))

evet arkadaslar guldemet ablamızın yanındakı abı murat abı ve guldemet ablanın arkadasları yanı bızı mısafır eden abı ismini unuttum artık kusuruma bakmayın:(

eskı kurtlar nasılda dımdık hala ayktalar maasallah vallaha bravo sızlere

emrah napıosun abı sen fazla yanasma bak vallaha kırar bıtarafını haberın ola sonra aglama))tamam tamam esracım kısma:p

arkadaslar bunun tam olarak ne oldugunu aslında bende bılmıyorum ama sanırım helva ve lımon karısmı bır tatlı mangal uzerınde pısırıldıkden sonra rakı eslıgınde yenıyor))

ewe herkes o ası benzerı olmayan tatlıyı yerken bız benım motorla ugrasıoruz ıyıkıde ugrasıomusuz bı cırcır olmayan ben ve fevzi var zaten))))

akrep ablacım her zamankı gıbı yıne cok guzelsın!!!

esracım kızmıosun demı bana bak hala benım onuzlarım agrıyor oy vurulurmu adama ınsafsız)))

sevgılı natali golgede yok ne uykusu bu boyle anlamadım ben

ablacım kesınlıkle sen uzerıne bıle alınma ama bu adamın yatıcak yerı yoktu nasıl bulmus yerını vallaha sen misafirlige gittin galiba arkadasa

arkadasım gezınıp durmasana ortalıkda yahu bı huzur ver be aaa ama

hobaaa hadı bakalım denız sefası ha ooooh maasallah

titnic gulbahcedefevzı hadı anladık sen leonardosunda kaptanın ne isi var arkanda onu anlıyamadık))

aman dur dusersın cok derın sakın yapma fevzibızelazımsın

ewet ıste budur yaaa balık adam nasılda dalıs pozısyonu almıs supersın kankaaaaam

orda uzaklarda bırvar robınson crus kurtarsanıza adamı yaw

sonunda balık adam robının yardımına yetısır

sevgılı kuvva ve akrep!!! bende boyle bır ask yasamak ıstıyorum yaaaa maasallah

yengec cok cakal yanlız tivityi nasılda gozune kestırmıs cakal senıııııııı ama farkında degıl kımle dans ettıgının demı esracım

arkadaslar ne cabukda kaynastınız robı bızım balık adamı altına almıs sahıllı gezıolar

sen cok cılgın bı adamsın kankam yaaaa cok yasa sen emi olm o pozne amanıııın

ewet gercekten cok guzel bır fotograf sımdı arkadaslar bu arkadas var ya hanı esra,burda bızım guldemet ablayı kucaklıyor ewet yanlıs gormedınız haklımıyım haklıyım abı ıyıkı bu fotoyu cekmıssınız yoksa kımse bana ınanmıyacaktı esra hakkında yazdıklarıma

alın bırtane daha buda esra

gercekten cok hos bır fotograf ceken arkadsı kesınlıkle kutluyorum kombınasyona bakın hele canılık sımgesı bı kız elınde zavallı yengec ve arka plandakı kuvva ve akrep ikilisinin romantık yuruyusu supersınız tebrıkler arkadasım

murat abı şiii murat abı ya abı bıdakk beklermısınız ya vallaha kusura bakmayın yaa son rondoyu yemek ıstememıstım sızın oldugunu bılmıordum abı vallaha kusura bakmayın yaa dur abı yoruldum! tüh yaa durmuolar))

eweeet buda aksam floryaya donus yanı aslında donmusuz savas kardesım ve dunyalar tatlısı eşı ıkısıde super ınsanlarsınız sızlerı cok sevıyoruz!!!

sımdı ben acıklama yapıımda bırı kesın sorar abla bu ne yaaa gozundekı (yeniyomu) die)) guldemet ablamın gozundekı problem aksam uzerı rahatsızlık verdıgı ıcın o gozluklerı takıor arkadaslar gereksız espırıler ve sorular lutfen yapmayınız ve sormayınız adamı hasta etmeyın tamam mı hııı wallah bıllah cok kotu bozusuruk))

sımdı ayrılmaz 3lü bır arada desem bın tane laf etcenız neyse zaten ne zamandır gorusemıoruz

aksam kadro neredeyse fulle yakındı hos geldınız canlarım benım sevıom sızı

abla hıc affetmıo dırek boyna calısıo kankam vallaha kurtarıyım dıcem senı ama bugun esrayla bırlıkteydı onlar ben yardım edemıcem kusurabakma sedatım

(reklamlaaar) iş bankası maxkimum kredi kartı alın hayatınızın gerı kalanını borc odemekle gecırın

onlarda yoruldu bugun

grubun gülleri

[COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    kardesım benım galatasaray sampiyon olunca kendını alkole verdı sondurum bu!!! uzulme kankam

onur kankam hayırdır tarzımızı degıstırıyoruz galıbacok yakıstın ama kardesım super bence dogru bır secım

kankam al yıne resme cekindik

abla vallha 40 yıllık motorculr gıbı cıkmıssın super

[COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    helal olsun be hayatın şifresini çözmüşünüz yakışır İZMİR MT ye afiyet olsun
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çok güzel bi gezi olmuş. fotolar ve özellikle yorumlar harika ağzınızın tadı bozulmasın
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    bravooo brawooo

heyt maşşallah o yorumlan neydi be tarık.

güzel güzel gruba fotocu eleman lazımdı, ii oldu olm bu makina olayı, yorumlarda dehşet harikaa yaf

bizim sitenin bu resimleri kaldırmaya gücü nasıl oluyoo yetioo anlamıyom, adam indirmiş arşivi helal olsun sana tarık...
    olm diger fotolar nerdde onlarıda bassaydın yaf...

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    walla süper olmuş yaaa skyrider ellerine sağlık fotolar herşey süper...
    B rh +(pozitif)

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Yaaaa abiler
    ablalarrrrrr
    kuva abim
    aakreep ablammmmm
    ya burda minnacık bi balık var acımıyomusun siz ona
    sevmiyomusunzz onu
    ve bilumum arkaşlarrrrr
    ya neden bukadar güzel resimleri ,okadar güzel anları bu minnacık balık a gösteriyosunuz
    biliyorum kasıtlı yapıyosunuz
    bu balık yuvasından çıksın
    izmir e gelsin
    ve orda kalsın diye yapıyosunuz dimi

O balık biliyor tüm sevginizi samnimiyetinizi ve her zaman bu sevginize layık olmaya çalışıyor.ama neyapsınki o balık bagımlı bir sevdaya

kopamıyor kopamazda
    o sevda anlatılamazki

ablam canım benim sen annesin anasın
    ve senin için yavrun çok önemli

:(

benim içinde BATUHAN ım öyle nasıl bırakırım biricik oğlumu
    alıp getirsem olmuyor bırakıp gitsem olmuyor

oğlum bir yana dünya bir yana

senin ve tüm annelerin ellerinden öpüyorum tüm samimiuyetimle.

Bi arkadaşım bana şunu yazmıştı

"km lerin ne önemi var;önemli olan sevgide degişen mm yok"

çok tuttum bu sözünü
    bu dostum bu sözü söyleyen jasmine seni seviyorum jasmine "janem"
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team

Bağdat'tan sevgilerle

Çok güzel bir gezi olmuş. Paylaşımlarınız için teşekkürler
    Valla biz yaşlanmışız galiba Kuvva aradığında ben hala yatakta doğrulmaya çalışırken grup İnciraltına varmıştı bile
    Neyse başka birsefere, balıklara boşverdim ama, benim için bi kadeh rakı ayırdıysanız, emanetimi almaya Florya'ya gelirim
    İnşallah yengeçe içirmemişsinizdir onu da
    Alıntı skyrider adlı üyeden alıntı
    bu pazar annelerımızle bırlıkde kahvaltıdan ve gunlerini kutladıkdan sonra cok degerli murat abımız ve eşi gulbahar ablamızın gulbahcedekı arkadaslarının balık lokantasına gıttık
    Bu kez de Tarık senin yüzünden hala Bağdat'ta bekliyorum.

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aranızda olamasakta kalbimiz ve aklımız sizinleydi. Tüm MT İzmire sevgilerle...

Motosikleti
    Alıntı TenTen35 adlı üyeden alıntı
    aranızda olamasakta kalbimiz ve aklımız sizinleydi. Tüm MT İzmire sevgilerle...
    canım kardesım sızın gelememenız dogrusu bızı cok uzdu ama bır daha olmasın lutfen bırakın pazar gunu calısmayı nereye goturceniz bukadar parayı anlamıom

Alıntı okram adlı üyeden alıntı
    Çok güzel bir gezi olmuş. Paylaşımlarınız için teşekkürler
    Valla biz yaşlanmışız galiba Kuvva aradığında ben hala yatakta doğrulmaya çalışırken grup İnciraltına varmıştı bile
    Neyse başka birsefere, balıklara boşverdim ama, benim için bi kadeh rakı ayırdıysanız, emanetimi almaya Florya'ya gelirim
    İnşallah yengeçe içirmemişsinizdir onu da

Bu kez de Tarık senin yüzünden hala Bağdat'ta bekliyorum.
    abı yapma yaa bıdahakı serefere artık

Alıntı free_eagles adlı üyeden alıntı
    walla süper olmuş yaaa skyrider ellerine sağlık fotolar herşey süper...
    sagol dostum

Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı
    bravooo brawooo

heyt maşşallah o yorumlan neydi be tarık.

güzel güzel gruba fotocu eleman lazımdı, ii oldu olm bu makina olayı, yorumlarda dehşet harikaa yaf

bizim sitenin bu resimleri kaldırmaya gücü nasıl oluyoo yetioo anlamıyom, adam indirmiş arşivi helal olsun sana tarık...
    olm diger fotolar nerdde onlarıda bassaydın yaf...
    bahticim elimde bunlar vardı yaa baska yok ki seviom seni

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    çok güzel bi gezi olmuş. fotolar ve özellikle yorumlar harika ağzınızın tadı bozulmasın
    sagol dostum ben tesekkur ederım ah be yılmaz bı sız yoktunuz yaw hadı artık bı tatıle cıkında gelın artık

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    paylaşım için teşekkürler..
    balık...güneş...ohhhh izmir in yollarında çiçekler açar.....

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    ne desek boş .Rüzgarın önündeki yaprak gibi savruluyor MT izmir
    Bu zamanların kıymetini bilin arkadaşlar.
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Motosikleti
    daha ne gunler beklıyor bizi ohoooo bu daha ne ki hepınızı beklıoruz ama yoksunuz

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    tarık harika resimler, teşekkürler. dediğin gibi daha çoookkk güzel günlereceğiz. allah sağlık versin yeter, dostluklar baki zaten. içinden geldi şimdi bu şiiri ekleyeyim dedim. üstadı da andım. eywallah

Güzel günler göreceğiz çocuklar,
    güneşli günler
    göre-
    -ceğiz...

Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar,
    ışıklı maviliklere
    süre-
    -ceğiz...
    Açtık mıydı hele bir
    son vitesi,
    adedi devir.
    Motorun sesi.
    Uuuuuuuy! çocuklar kim bilir
    ne harikûlâdedir
    160 kilometre giderken öpüşmesi...

Hani şimdi bize
    cumaları, pazarları çiçekli bahçeler vardır,
    yalnız cumaları
    yalnız pazarları..
    Hani şimdi biz
    bir peri masalı dinler gibi seyrederiz
    ışıklı caddelerde mağazaları,
    hani bunlar
    77 katlı yekpare camdan mağazalardır.
    Hani şimdi biz haykırırız
    Cevap:
    açılır kara kaplı kitap:
    zindan..
    Kayış kapar kolumuzu
    kırılan kemik
    kan.
    Hani şimdi bizim soframıza
    haftada bir et gelir.
    Ve
    çocuklarımız işten eve
    sapsarı iskelet gelir..
    Hani şimdi biz..
    İnanın:
    güzel günler göreceğiz çocuklar
    güneşli günler
    göre-
    -ceğiz.
    Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar,
    ışıklı maviliklere
    süre-
    -ceğiz.....

Motosikleti
    cok guzel dostum yaa nerden buluosunuz boyle seylerı anlamam wallah

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı skyrider adlı üyeden alıntı
    sagol dostum ben tesekkur ederım ah be yılmaz bı sız yoktunuz yaw hadı artık bı tatıle cıkında gelın artık
    yaz tatillerinde genelde izmirde olurum. umarım izmire gelme fırsatım olur. tüm motorcular beraber oluruz
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    yaz tatillerinde genelde izmirde olurum. umarım izmire gelme fırsatım olur. tüm motorcular beraber oluruz
    herzaman beklerız kardesım ınsallah gelırsın saygılar

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil
    eheh benim yazlik orda- çok güzel biryer orasi,güzel bir gezi olmuş ,tebrikler
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    işlerimin yoğun oluşu nedeniyle ve onur kankam ında sağolsun bana yardıma gelmesi sebebiyle aranızda olamadık pazar günü çalıştık malesef... iyi bir gezi olmuş motorunuza sağlık resimler için sağol tarık

başlığı gezi yazılarına taşıyorum

weboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizdende Fotolar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler