Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

164 km Denizli Ekibi Nazilliye Pide Yemeye...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Dedik ki 1 hafta öncesinden Aydın / Nazilli'nin pidesi (KSIMET PİDE) meşhurmuş bi gazlayalım, bi yiyelim bakalım neymiş bu kadar büyütülen diye. Buyrun fotoğraflar;

...gibi gibi dostlar, sağlıcakla kalın...
    abeciMotoru bunu beğendi.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    güzel bir organizasyon olmuş,
    hele takım olan montlarınız daha bir güzeller
    bu arada farklı site etkinliği sanıyorum ama,,,

her türlü güzel etkinlik ;)

Üstte İHTİYAÇ yazısı altta MOTOSİKLET SÜRÜSÜ

Motosikleti
    kardeşim biz denizlide Denizli Moto Teknik olarak biliniyoruz. Yeleklerimizide grubumuza özel yaptırdık. Safımız belli olsun

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    vay be 2. vatan ım denizliden kareler görünce seviyorum... bu sene nasip olursa dostları ziyarete kesin geleceğim. gün geçtikçe daha organize olunuyor... ilk tşörtler halen elimde... yolunuz açık olsun...tekerinize taş deymesin...

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Ben epeydir merak ediyorum Çınara gelip sizlerle tanışmama rağmen facebook grubunuzdan neden atıldığı mı ? Herhangi bir üyeyle bir münakaşam veya bir terbiyesizliğim olmadı... Sizin kurduğunuz web sitesine üye değilim, evet şuan için motorumda yok ve en önemlisi motorum olmadığı için sizin aidat dediğiniz şeyide ödemiyordum size... Bunlar mı acaba sebebler facebook'da veya özel mesajda tartışmaktansa kamuya açık alanda cevap istiyorum... Motorcu kardeşliği dediğiniz buysa üstü sizde kalsın !

Motosikleti
    Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben epeydir merak ediyorum Çınara gelip sizlerle tanışmama rağmen facebook grubunuzdan neden atıldığı mı ? Herhangi bir üyeyle bir münakaşam veya bir terbiyesizliğim olmadı... Sizin kurduğunuz web sitesine üye değilim, evet şuan için motorumda yok ve en önemlisi motorum olmadığı için sizin aidat dediğiniz şeyide ödemiyordum size... Bunlar mı acaba sebebler facebook'da veya özel mesajda tartışmaktansa kamuya açık alanda cevap istiyorum... Motorcu kardeşliği dediğiniz buysa üstü sizde kalsın !
    Saygıdeğer bykemik;

Motosiklet Kardeşliği, Çınar'a gelip bir kereye mahsus tanışıp ondan sonra "hadi eyvallah" demek değildir. Biz bunları yaşadık ve grubu temizledik. 67 gereksiz kişi yerine kemikli 23 kişi olsun ama tam olsun, organizasyonlara katılsın, haftalık toplantılara katılsın, tanışalım kaynaşalım, muhabbet edelim motosiklet konuşalım, ufkumuz genişlesin. Motosiklet kardeşliği diye tabir ettiğin cümle bunlardan ibarettir. Motosikletiniz olmasa bile araba ile eğer içinde motosiklet sevdası var ise muhabbete ortama dahi katılabilirdiniz.

Niyetiniz, ben face grubuna katılayım istediğimi yazayım, arkadaşlarda cevap versin ama ben uzaktan takılayım sizden biriymiş gibi görünmeyeyim demek gördüğüm kadarıyla.
    Biz ciddi, bu işe gönül vermiş insanlarla yola devam etmek istiyoruz. Motosiklet kardeşliği diye tabir ettiğiniz cümle sizin bildiğiniz kadar basit değil.

Kurduğumuz web sitesine dahi üye olmaya tenezzül etmemişsiniz. Motosikletiniz yoksa zaten bu söylediklerimin sizin için bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Motosikleti olmayan motosikletle haşır neşir olmayan bir kişininde "Motosiklet Kardeşliği" demesi biraz garipsenecek bir durum.

Açık açık aidat ödemediğinizide söylüyorsunuz. Biz aidatı yakın zamanda yer tutacağımızın kararını alarak arkadaşlardan talep ettik. Şu anda kendimize ait bir yerimiz var ve her ay aidat ödüyoruz ve giderlerimiz oluyor. 20 TL size çok geldiyse 10 TL de verebilirdiniz. Şayet paranız yoksa bu durumuda samimiyetinize dayanarak anlayışla karşılayabilirdik.

Motorcu kardeşliği dediğimiz tam anlamıyla bu !

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    ... Komiksin Ramazan abi... Evet Çınara bir defa geldim çünkü geldiğimde birtek Mustafa Dirav abi benimle muhabbet etti, öğütler verdi... Sizin adalete çıktığınız gündü... Tanışmaya geldiğimde sarf ettiğiniz söz motorunuda alırsın dert etme sonra katılırsın aramıza oldu... Ben "hadi eyvallah" demek için değil sizden biri olmak için gelmiştim ama bi Allah'ın kuluda hadi biz gidiyoruz atla sende gidelim demedi... Siz gittiniz Mustafa abi kaldı orda, o da arkadaşını bekliyordu arkadaşım olmasa giderdik beraber dedi...Sanırım askere gidecekti belki gitmiştir.
    Öğrenciyim zaten motoru almayı bu yaz düşünüyorum araba ile katılabilirdin diyon abi.. ?

"Niyetiniz, ben face grubuna katılayım istediğimi yazayım, arkadaşlarda cevap versin ama ben uzaktan takılayım sizden biriymiş gibi görünmeyeyim demek gördüğüm kadarıyla.
    Biz ciddi, bu işe gönül vermiş insanlarla yola devam etmek istiyoruz. Motosiklet kardeşliği diye tabir ettiğiniz cümle sizin bildiğiniz kadar basit değil."

İstediğimi yazmadım ? Bayram abinin tayin meselesini tebrik ettim o kadar... Uzaktan takılmak dediğiniz şey motorum olmadığı için yanınıza yaklaşmadığım gerçeği, bunun sebebi de her geldiğimde benim daha motorum yok deyip kendini acındırır tarzda görünmemek, yukarda dediğim gibi her zman birilerinin artçısı olmamak... Sizde bunu diyorsunuz zaten motorunu al gel katıl aramıza.. Diyorsunki motorsuz motor kardeşliği olmaz. Eyvallah abi düşüncen buysa doğrudur...

"Kurduğumuz web sitesine dahi üye olmaya tenezzül etmemişsiniz."
    Evet üye olmadım çünkü MT'de üyeyim bu bana yetiyor. Sizin grubunuzuda facebook üzerinden takip ederim daha sonra aranıza katıldığımda bende grubu geliştirmek için çalışabilirdim.. Bende biliyorum öyle herşeyin kolay olmadığını.. Herhangi bir websitesinin düzenlenip takip edilip masraflarının olduğunu..İlerleyen zamanda oraya da üye olacaktım, Zor değil bi e-postamı yazıp kaydet demesi...

" Motosikletiniz yoksa zaten bu söylediklerimin sizin için bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Motosikleti olmayan motosikletle haşır neşir olmayan bir kişininde "Motosiklet Kardeşliği" demesi biraz garipsenecek bir durum."
    Burda çok küçümser tarzda konusmussun abi... Motosikletimin olmaması önceden olmadığı anlamına veya kullanmadığım veya haşır neşir,hatta tamiratindan anlamadığım anlamına gelmez.
    Çok sığ bir düşüncedesin abi.

"Açık açık aidat ödemediğinizide söylüyorsunuz. Biz aidatı yakın zamanda yer tutacağımızın kararını alarak arkadaşlardan talep ettik. Şu anda kendimize ait bir yerimiz var ve her ay aidat ödüyoruz ve giderlerimiz oluyor. 20 TL size çok geldiyse 10 TL de verebilirdiniz. Şayet paranız yoksa bu durumuda samimiyetinize dayanarak anlayışla karşılayabilirdik."
    Evet bunuda biliyorum. İşte bende diyorum ki aidat falan ödemediğim için mi çıkarıldım. Ödemememin sebebi motorumun olmaması yani o tutulan yere gelemeyecek olmam. Gelmesen bile motorcu kardeşliğinden bahsediyorsun ödeme yapabilirsin ama diyebilirsin ama bir öğrenci için bazen 1 lira bile hayati önem taşır.

"Motorcu kardeşliği dediğimiz tam anlamıyla bu ! "
    Benim kafamda kardeşlik daha başka abi bunu sadece burda belirtmek istedim...

Size göre motoru olmayan ama bi motor için yanıp tutuşan biirnde motor sevgisi olamaz o zaman veya motorcu kardeşliği nedir bilmez... Motorun üstüne bir defa bile olsun çıkan biri eğer içinde insanlık varsa o ruhu anlar... İlla bir gruba veya biseylere bağlı olmasına gerek yok.
    Bu mantığa göre ilerleyecek de olursak ben o grupta olmasam kardeşlik adına hiç bişey bilemeyeceğim ve tek takıldıgım takdirde, gruptan herhangi biri yolda kaldıgında falan yardım etmeyeceğim. Çünkü ben tek takılıyorum ve motorcunun ruhuna kardeşliğine sahip değilim...
    ...
    Eyvallah abi cevabın için sağlıcakla kalın... İnşallah tekeriniz daima düz basar...

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Hüseyin kardeşim, motosiklet tutkusu motor ile sahip olunan bir şey değildir zaten. Biz çocukken altımızdaki sopayı bile motosiklet yapardık, sorsan en özgür motorculardık. Şehir olarak pek yakın olmasak bile, güzel paylaşımlardan faydalanmak, teknik yardım gibi konularda yardım alabileceğiniz sayfamız, bu tutkuya sahip herkese açıktır.

https://www.facebook.com/groups/140982362658182/
    moto_yunus bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Eyvallah Murat abi çok teşekkür ederim... Bende onu söylemek istiyorum küçüklüğümden beri 3 bisikletim oldu hepsini de bir motor edasıyla sürdüm... Ne kadar yatırırsam tekerler kaymaz diye hesap ettim durdum bi insanın içinde bunlar varken motoru olmayan bilmez anlamında bi cümle kurmak sığ bi düşünce olarak geliyor... Şuan motorum yok ama cevremde bircok kişinin var bi iş olsada hadi şu motoru alda şuraya git gel demelerini dört gözle beliyorum hep. (ehliyetim ve kaskım var çok şükür ). Şimdilerde tatlıhız izzetin mekanı Manisadayım abi. Bi 3 yıl kadar buralardayım inşallah bu yaz alırım motorumuda Bodruma gelmek nasip olur. Bu arada satışa çıkarmıssın motorunu hayırlı satışlar abi... ;)

Motosikleti
    ... Komiksin Ramazan abi... Evet Çınara bir defa geldim çünkü geldiğimde birtek Mustafa Dirav abi benimle muhabbet etti, öğütler verdi... Sizin adalete çıktığınız gündü... Tanışmaya geldiğimde sarf ettiğiniz söz motorunuda alırsın dert etme sonra katılırsın aramıza oldu... Ben "hadi eyvallah" demek için değil sizden biri olmak için gelmiştim ama bi Allah'ın kuluda hadi biz gidiyoruz atla sende gidelim demedi... Siz gittiniz Mustafa abi kaldı orda, o da arkadaşını bekliyordu arkadaşım olmasa giderdik beraber dedi...Sanırım askere gidecekti belki gitmiştir.
    Öğrenciyim zaten motoru almayı bu yaz düşünüyorum araba ile katılabilirdin diyon abi.. ?

"Niyetiniz, ben face grubuna katılayım istediğimi yazayım, arkadaşlarda cevap versin ama ben uzaktan takılayım sizden biriymiş gibi görünmeyeyim demek gördüğüm kadarıyla.
    Biz ciddi, bu işe gönül vermiş insanlarla yola devam etmek istiyoruz. Motosiklet kardeşliği diye tabir ettiğiniz cümle sizin bildiğiniz kadar basit değil."

İstediğimi yazmadım ? Bayram abinin tayin meselesini tebrik ettim o kadar... Uzaktan takılmak dediğiniz şey motorum olmadığı için yanınıza yaklaşmadığım gerçeği, bunun sebebi de her geldiğimde benim daha motorum yok deyip kendini acındırır tarzda görünmemek, yukarda dediğim gibi her zman birilerinin artçısı olmamak... Sizde bunu diyorsunuz zaten motorunu al gel katıl aramıza.. Diyorsunki motorsuz motor kardeşliği olmaz. Eyvallah abi düşüncen buysa doğrudur...

"Kurduğumuz web sitesine dahi üye olmaya tenezzül etmemişsiniz."
    Evet üye olmadım çünkü MT'de üyeyim bu bana yetiyor. Sizin grubunuzuda facebook üzerinden takip ederim daha sonra aranıza katıldığımda bende grubu geliştirmek için çalışabilirdim.. Bende biliyorum öyle herşeyin kolay olmadığını.. Herhangi bir websitesinin düzenlenip takip edilip masraflarının olduğunu..İlerleyen zamanda oraya da üye olacaktım, Zor değil bi e-postamı yazıp kaydet demesi...

" Motosikletiniz yoksa zaten bu söylediklerimin sizin için bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Motosikleti olmayan motosikletle haşır neşir olmayan bir kişininde "Motosiklet Kardeşliği" demesi biraz garipsenecek bir durum."
    Burda çok küçümser tarzda konusmussun abi... Motosikletimin olmaması önceden olmadığı anlamına veya kullanmadığım veya haşır neşir,hatta tamiratindan anlamadığım anlamına gelmez.
    Çok sığ bir düşüncedesin abi.

"Açık açık aidat ödemediğinizide söylüyorsunuz. Biz aidatı yakın zamanda yer tutacağımızın kararını alarak arkadaşlardan talep ettik. Şu anda kendimize ait bir yerimiz var ve her ay aidat ödüyoruz ve giderlerimiz oluyor. 20 TL size çok geldiyse 10 TL de verebilirdiniz. Şayet paranız yoksa bu durumuda samimiyetinize dayanarak anlayışla karşılayabilirdik."
    Evet bunuda biliyorum. İşte bende diyorum ki aidat falan ödemediğim için mi çıkarıldım. Ödemememin sebebi motorumun olmaması yani o tutulan yere gelemeyecek olmam. Gelmesen bile motorcu kardeşliğinden bahsediyorsun ödeme yapabilirsin ama diyebilirsin ama bir öğrenci için bazen 1 lira bile hayati önem taşır.

"Motorcu kardeşliği dediğimiz tam anlamıyla bu ! "
    Benim kafamda kardeşlik daha başka abi bunu sadece burda belirtmek istedim...

Size göre motoru olmayan ama bi motor için yanıp tutuşan biirnde motor sevgisi olamaz o zaman veya motorcu kardeşliği nedir bilmez... Motorun üstüne bir defa bile olsun çıkan biri eğer içinde insanlık varsa o ruhu anlar... İlla bir gruba veya biseylere bağlı olmasına gerek yok.
    Bu mantığa göre ilerleyecek de olursak ben o grupta olmasam kardeşlik adına hiç bişey bilemeyeceğim ve tek takıldıgım takdirde, gruptan herhangi biri yolda kaldıgında falan yardım etmeyeceğim. Çünkü ben tek takılıyorum ve motorcunun ruhuna kardeşliğine sahip değilim...
    ...
    Eyvallah abi cevabın için sağlıcakla kalın... İnşallah tekeriniz daima düz basar...
    Hüseyin kardeşim, tekrardan Merhaba;

Yazdıklarından sadece şunu çıkartıyorum. Motosikletin yok 1. Öğrencisin 2. Gruba gelen Hüseyin bir sen değilsin 3. Bunların hepsi bana göre bak bize göre demiyorum grupda ki arkadaşların düşünceleri farklı olabilir. Bana göre sadece bahaneden ibaret.

Şimdi sana şunu sorayım;
    Ben sana toplantıya geldiğin gün ne demişim? "Kardeşim muhim değil, motosikletini aldığın zamanda bizimle beraber olabilirsin." demişim.
    Sen kendini ezik olarak hissetmemek için toplantılara gelmediğini söylüyorsun. Biz sana şunu dedik mi? "motorun yoksa gelme" diye.
    Toplantılara gelmemek tamamen senden kaynaklanan bir durum. Bizi bu konuda suçlayamazsın. Kendini v.s hissettiğin için gelmediğini söylüyorsun.

Facebook içinde dediğim gibi net, biz gelen arkadaşın aktif olmasını isteriz. Sen gruba bir kere geldin bi daha seni göremedik. Motosikleti olmayıp gruba gelen en azından muhabbete gelen arkadaşlar var. Biz hiçbirisine karşı tavır sergilemedik. Facebook dan çıkarılman grup dan da atıldın anlamına gelmez. Bize çarşamba günü gelip hesap da sorabilirdin abi ben neden çıkarıldım diye. Bunu şimdi burada söylüyorsun? Sence yaptığın doğru mu aradan ne kadar zaman geçmiş.

Hüseyin sen kendi kendine içerlenmiş ve şu an MotoTekniği kendine cephe almışsın güzel kardeşim. Kedi dağa küsmüş dağın haberi yok.

Ne yaptıysan kendinden kaynaklanmış ve kendine yapmışsın. Motorum yok diye gelmemek bize rahatsızlık veririm düşüncesiyle gelmemek tamamen senin yanlışın.

Bu konuda yargısız infaz yaparak ekipde ki arkadaşlarında günahını almış oldun.

Yine bekleriz...
    bykemik bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Qm-250

Ben abi diyorumda sen çocukmuşsun be ABİ...
    ramcixx ve elantronikçi bunu beğendiler.

Motosikleti
    http://u1312.hizliresim.com/1j/s/vujpd.jpg

Ben abi diyorumda sen çocukmuşsun be ABİ...
    öyle be kardeşim... yaptığın haksızlığın ibret alem olsun istedim.

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Mototeknik ile motosiklet.netin bir bağı yoktur.

Bu konuyu daha önce Erhan bey ile görüştüm ve mototeknik ile ilgili paylaşım burada olmayacaktı, ancak Ramazan arkadaşımıza bu bilgiyi iletmediğim için bundan haberi yok ve bu paylaşımı yapmış kendisi kabahat bendedir bu bilgiyi paylaşmadığım için.

Hüseyin kardeşim seninde bu konudan haberin olmayabilir.Ayrıca böyle bir sorunun vardı ise direk bizimle iletişime geçebilirdin ve herşeyi konuşabilirdik.Reel olarak toplantıda kararlar alınıyor ve uygulanıyor bu yüzden böyle birşey ile karşılaşmış olabilirsin.

Kusurumuz oldu ise affola.

Konuyu report ediyorum Erhan bey ilgilenirse sevinirim.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kendi gurubunuz olarak yaptığınız gezi süper olmuş...
    Tebrik ederim...
    Bu zamanda bu kadar motosiklet gönüllüsü bir araya getirmek mesele...
    İşallah daimi olursunuz...

Ama yazmak istediğim şuydu asıl...
    Dahil olduğunuz gurubun yelekleri ile Motosiklet net te , gurubunuzun adının hiç geçmediği bir konu açmışsınız....
    Bakıyorum heinizin yeleğide var...
    Ben kötü niyetli düşünmüş olabilirim ama gerçekten yakışık almamış..
    En azından konunun başında dahil olduğunuz gurubun adını belirtseydiniz....

Arkadaşla yaşanan olay ap ayrı ....
    Olmadı ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler